EB és tippjáték

DeletedUser15763

Vendég
Abba most bele se mentem, hogy én se vagyok kibékülve az összeállításunkkal (és akkor nagyon finoman fogalmaztam)
Királyt sosem értettem.. Bravúrokra képes, de mellé olyan potyákra is amikért rég elkellet volna zavarni. Bitang jó kapusok koptak ki mellőle, de ő még mindig itt van. Most is kapusposzton van az egyik legbőségesebb felhozatal, erre őt játszatjuk.... Most valami életműdíj, hogy megkapta az eb-t ? (jojo vigyük ki mert "megérdemli", de akkor is max a kispadra)
Szalai meg.. háááát.. ha egy nemzet értetlenkedik, hogy mit keres a kezdőben.. miért kell széllel szembe hugyozni ? Én is már azt találgatom hogy kinek pucsítja a popóját hogy még kezdő lehet......

Magyar játékosokra jellemző volt, h szó szerint beszartak 1-1 helyzetnél. Utóbbi 16(-26???) évet nézve. Király túl van a csúcson, kurwára nyugodt 1-1 szitukba, nem idegeskedik, nyugodtan irányítja a védőket, h ki merre hova... Míg a többi fiatal kapusaink nem ilyenek, akik idegesek általában, és így a védők is idegesek mögöttük. Ilyen szempontból Királyt megértem, h tolják még mindig. Nyugodtságot nézve a legbiztosabb pont. Védőkkel-középpályásokkal kivagyok békülve, de a támadó sorainkkal egyáltalán nem. Szalai totál kivan égve, egy Műringyóhoz (Mou) hasonló edző kellene neki, hogy feltudják még rázni... úgy járt mint Torres, csak Diego Siemone volt képes, hogy ismét csúcsformába hozzák.
 

DeletedUser17463

Vendég
...

...hát igen, mi vagyunk a 10 milló fociedző országa is... :)
de a szerencs mégis közbetette a lábát, ami időnként nem árt, ha már tudás nincs elég :D
 

Kanyim

Veteran Member
Finoman szólva nem csípem az angolokat, szóval örülnék ha jól beégnének :)
Attól még kicsit esélyesebbnek tartom őket ma...

Hát még ha úgy nézzük, hogy ha másodikak lennénk a csoportunkban, akkor ennek a csoportnak a másodikával találkoznánk... akkor meg inkább nyerjen ma Anglia, legyen csoportelső, mi meg Wales-Szlovákia egyikével meccseljünk...
 

DeletedUser12080

Vendég
Szlovákia (3)-Anglia(4)
Oroszország(1)-Wales(3) utolsó körre érdekes meccsek lesznek Wales és Szlovákia is ott van egy magyar-szlovák meccs jó lenne :D:P

(pontok)
 

DeletedUser15763

Vendég
Román-Albán meccsre tippeket várok...
Albánok jól játszottak mind2 meccsen, de a szorzó a románokra mutat. :D
Szóval várom a tippeket, én Xre gondoltam. :)
 

Cherrug

Well-Known Member
Román-Albán meccsre tippeket várok...
Albánok jól játszottak mind2 meccsen, de a szorzó a románokra mutat. :D
Szóval várom a tippeket, én Xre gondoltam. :)

Én Svájc-Franciát se tudom eldönteni. De hajlok arra hogy román és francia győzelmet tippelek, és ha nem jön be, akkor is van minek örülnöm. :D
 

DeletedUser15763

Vendég
Én Svájc-Franciát se tudom eldönteni. De hajlok arra hogy román és francia győzelmet tippelek, és ha nem jön be, akkor is van minek örülnöm. :D

Egyértelmű francia... majd a bíró segíti őket.
Románokba nem érzek potenciát, míg az albánok jól tolták eddig, csak szerencséjük nem volt.
 

Cherrug

Well-Known Member
Hű, van valaki, aki nézte a magyar meccset és nem ment fel a vérnyomása? :D Ilyen botrányos játékvezetést is régen láttam.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Hű, van valaki, aki nézte a magyar meccset és nem ment fel a vérnyomása? :D Ilyen botrányos játékvezetést is régen láttam.

Rossz a kérdés.. van olyan, aki nem nézte? :)

Egyébként tényleg az volt.. látszott, h nem akarják, h a magyarok győzzenek vagy h egyáltalán egyenlítsenek..
 

DeletedUser12080

Vendég
Néztem és nem volt gondom a játékvezetéssel nekem...Ha a félidőt néztétek ott volt egy nagyon jó bejátszás, h a magyar védő labda nélkül szépen elviszi az izlandi csatárt.Többi játékszituáció meg elment sőt 2X magyaroknak befújt olyat, h nem is értek hozzájuk csak elestek.
 

DeletedUser16267

Vendég
Hű, van valaki, aki nézte a magyar meccset és nem ment fel a vérnyomása? :D Ilyen botrányos játékvezetést is régen láttam.

Nagyon kemény meccs volt, az utolsó percig végigizgultam, és ha nem lett volna tizenegyes, nyert volna a válogatott..
Sajnos ez volt a probléma:
13495100_1106054749437298_3561754728144729025_n.jpg
 
Fent