EB és tippjáték

Kanyim

Veteran Member
A tegnapi 3 meccs eléggé a papírforma végeredményeket hozott. (én vezetem a floridai tippjátékot és ott is rengetegen így tippelték meg)

Ma is 2 eléggé megtippelhető (spanyol + svéd), de a belga-olaszon már agyal az ember. (nálunk is szinte mindenféle végeredményt megtippeltek :D )

Belgát erősebbnek tartom, de annyira még nem győztek meg.. olaszok meg védekezni mindig is tudtak.. szóval én azt döntetlenre tettem.
 

DeletedUser16267

Vendég
Gratulálok azoknak, akik eddig 7/7 meccset eltaláltak :D Nekem csak 4 jött össze.
3 perc múlva kezdődik a spanyol cseh :cool:
 

DeletedUser17463

Vendég
...

Hát igen - Wales-nél nem számoltak a Walesi bárdokkal és Tom Jonessal :)
 

Kanyim

Veteran Member
Holnap: a portugál az sima.. no és a magyar osztrák ?
Az eszem azt mondja 2-0 lesz az Ausztriának... a szívem 0-0-t mond..de mire kezdődik a meccs már 1-s győzelmünket fogom várni magamat ismerve :D
 

Cherrug

Well-Known Member
Holnap: a portugál az sima.. no és a magyar osztrák ?
Az eszem azt mondja 2-0 lesz az Ausztriának... a szívem 0-0-t mond..de mire kezdődik a meccs már 1-s győzelmünket fogom várni magamat ismerve :D

Izlandot mindenki lebecsüli, nem kéne. :P Én is a portugálokra tettem végül, de azt kétlem, hogy sima lenne. Osztrákokat meg verni kell. :D
 

DeletedUser15763

Vendég
Izlandot mindenki lebecsüli, nem kéne. :P Én is a portugálokra tettem végül, de azt kétlem, hogy sima lenne. Osztrákokat meg verni kell. :D

Szívem magyar, de eszem osztrák. :rolleyes:
CR7, ha jó formába van (amibe nem vok biztos, bár barátságos meccsen 2öt berámolt), akkor sima portugál siker, mint Walesnél. :P
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16963

Vendég
Holnap: a portugál az sima.. no és a magyar osztrák ?
Az eszem azt mondja 2-0 lesz az Ausztriának... a szívem 0-0-t mond..de mire kezdődik a meccs már 1-s győzelmünket fogom várni magamat ismerve :D

Most per pillanat, a csoportunk indulása előtt én sokkal jobban tartok a labancoktól és az izlandiaktól, mint a portugáloktól. Előbbi kettő jól tudja, hogy ha akarnak valamit a továbbiakban, akkor az ellenünk megszerezhető 3 pontokra mindenképp szükségük lesz, mert a többi meccsük előzetesen nehezebbnek tűnik. Ha meg a portugálok megnyerik az első két meccsüket, akkor ellenünk már nem fognak kockáztatni, takarékra veszik magukat, CR is kimenőt kap majd, mehet pár napra a marokkói fiúja karjaiba pihengetni, hogy feltöltődjön mindennel a folytatásra... :D

Izland talán valamivel óvatosabb lesz, de az osztrákok szerintem nekünk esnek majd és ha korán gólt kapunk, akkor annyi, mert felállni nem tudunk. Az utóbbi években valóban mutatott javulást a játékunk, de csak magunkhoz képest, a többi csapathoz ez félek, még kevés. Szalaival a kezdőben eleve emberhátrányból indulunk, a középső védelmünk pedig akárhogy is nézzük, sajnos eléggé gólképes, főleg a Király-Guzmics tengely szerencsétlenkedésétől tartok.

Persze mindez csak a véleményem, nem is értek hozzá és ne legyen igazam, abszolváljuk 9 ponttal a csoportot, Szalai legyen az Eb gólkirálya és a potyakirálygabi is szolgáljon rá végre arra az érthetetlen médiahátszélre, amit az utóbbi pár évben kap...Szóval a legboldogabban buknék 60 rögöt a csoportzáráskor.
 

DeletedUser15763

Vendég
Ahogy Rolf írta, én is abba bizakodok, hogy az osztrákokat, és az izlandiakat bedarálják a portugálok, és pihentetik CR7et a magyarok ellen. Hisz március óta folyamatosan sérült/sérülten játszott. Szóval Cherrug, ezért lenne jó, ha formába lenne CR7, és darálnának, ahogy csak bírnak, és ellenünk pihentetnék, csak akkor van esély, és sztem Csányi le is fizetné a portugálokat ebbe az esetbe. :D

Magyar-Osztrák meccs, Szalain fog elúszni szerintem is. Nincs formába, nem érzi a kaput, viszont Nikolic formába van, de nem bírja Storck beilleszteni a csapatba... Ráadásul az osztrákoknak van 1 világ klasszis játékosuk, meg rengeteg jó játékosuk, magasabban képzettek, és gyorsabbak mint mi... Simán behúzzák ellenünk, bárcsak mi nekünk lenne egy Alaba szintű világklasszisunk. Csak akkor látok esélyt részünkről, ha gyorsabb játékra képesek, kreatívabbak lesznek, és pontosabbak a srácok. Minimum olyan játék kellene az osztrákok ellen, mint amit toltak tegnap az írek a svédek ellen 60 percen át. :indian:

Izlandiakat meg nem írnám le, ha jó rémlik csoportelsőként jutottak ki az EBre, sokkal összeszokottabb, önfeláldozóbb csapat, mint a magyaroké, de ha képesek úgy játszani a srácok, mint Norvégia ellen tették, akkor van esély a legjobb 3. helyet összeszedni, de sok fog múlni azon is, hogy a portugálok simán nyernek e az izlandiak, osztrákokkal szembe, ha ez összejön, akkor hátha pihentetik CR7-t. :unsure:

Persze 3 meccsből mind3X a magyarok ellen fogok tenni én is, ha buknak, akkor legyen valami vigasz. :whistle:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15763

Vendég
Egyébként a holnapi meccsek elgondolkodtattak.

15:00 Oroszország - Szlovákia
18:00 Románia - Svájc
21:00 Franciaország - Albánia

Tippmix szerint Orosz-Svájc-Francia győzelem várható. Az utóbbi biztos, hisz az albánokat nem éreztem erősnek, és a franciák képzettebbek, mint az albánok, szóval ez biztos elkönyvelve sikernek.
Viszont a Román-Svájc elgondolkodtatott. Svájc vs Albánia meccsen, a svájciak eléggé szenvedősen nyertek az albánok ellen, és ha 11 vs 11el tolták volna (piros lap volt az albánoknál), érzésre az albánok tudtak volna fordítani, míg a románok a franciákat nagyon megszívatták a nyitó mérkőzésen. Ha képesek a románok úgy játszani, mint a francia meccsen érzésre román győzelem lesz Svájc ellen. Kinek mi a véleménye erről?
Orosz-szlovák összecsapáson, szerintem az oroszok behúzzák a kötelezőt, de szenvedősen.
 

Cherrug

Well-Known Member
Izlandiakat meg nem írnám le, ha jó rémlik csoportelsőként jutottak ki az EBre, sokkal összeszokottabb, önfeláldozóbb csapat, mint a magyaroké, de ha képesek úgy játszani a srácok, mint Norvégia ellen tették, akkor van esély a legjobb 3. helyet összeszedni, de sok fog múlni azon is, hogy a portugálok simán nyernek e az izlandiak, osztrákokkal szembe, ha ez összejön, akkor hátha pihentetik CR7-t. :unsure:

Másodikként, de ugye megverték a hollandokat otthon meg Amszterdamban is. (bár lehet ez nem dicsőség mostanában :D)

De meggyőztél, nyerjenek a portugálok inkább :D
 

Kanyim

Veteran Member
Azt bármikor aláírom, hogy ennél jobb sorsolásunk nehezen lehetne a csoporton belül. Tuti hogy ha portugálok már megnyerték a csoportot, akkor ellenünk tartalékolnak. (Ronaldo 2-3 hónapja folyton sérüléssel bajlódik, bajnokság végén is meccseket hagyott ki.. itt is simán jegelni fogják)
Kb az első 2 meccsen múlik minden, mert nem a portugálok ellen kell betervezni a pontokat :D A bibi hogy mindenki így tervez, hogy a portugálok ellen minden csak grátisz, és a többi meccsen kell megszerezni amit meglehet.
Akkor estünk ki, vagy lett kb lehetetlen a küldetés, ha ma kikapunk, és Izland pontokat szerez Portugália ellen... Az biztos hogy Portugália a csoportot beakarja húzni, mert akkor a felső ágra kerül és később a spanyol-angol csoport győztesével találkozhat (hát még ha nem az angolok nyerik a csoportot).. ez azért könnyedebb mint az alsó ág (francia-német-olasz)...

A továbbjutásról.. mivel a 6 harmadikból 4 is tovább megy.. azért nem teljesen halott ügy, de az alap hogy Izland-Ausztria egyikét meg kell verni. Utána kb csókolom, mert a mi csoportunk harmadika a spanyol-német csoportok győztesével találkozik. (bezzeg a csoportunk másodika az angol csoport másodikával meccsel)
 
Utoljára szerkesztve:

Kanyim

Veteran Member
Abba most bele se mentem, hogy én se vagyok kibékülve az összeállításunkkal (és akkor nagyon finoman fogalmaztam)
Királyt sosem értettem.. Bravúrokra képes, de mellé olyan potyákra is amikért rég elkellet volna zavarni. Bitang jó kapusok koptak ki mellőle, de ő még mindig itt van. Most is kapusposzton van az egyik legbőségesebb felhozatal, erre őt játszatjuk.... Most valami életműdíj, hogy megkapta az eb-t ? (jojo vigyük ki mert "megérdemli", de akkor is max a kispadra)
Szalai meg.. háááát.. ha egy nemzet értetlenkedik, hogy mit keres a kezdőben.. miért kell széllel szembe hugyozni ? Én is már azt találgatom hogy kinek pucsítja a popóját hogy még kezdő lehet......
 
Fent