EB és tippjáték

DeletedUser15775

Vendég
Itt tudtok az EB-ről és a tippjátékról beszélni, kérdezni, szurkolni! :)
 

DeletedUser

Vendég
Az lenne a javaslatom,hogy a meccs kezdetéig lehessen változtatni a megtippelt győztesen,például félrenyomás esetén erre nincs lehetőség.
(Nem,nem magamból indulok ki :P)
 

DeletedUser15763

Vendég
Az lenne a javaslatom,hogy a meccs kezdetéig lehessen változtatni a megtippelt győztesen,például félrenyomás esetén erre nincs lehetőség.
(Nem,nem magamból indulok ki :P)

Annyi előnye van, h nem fogunk kapkodni. Át kell gondolni. :D
 

DeletedUser12080

Vendég
Apró súgó Szlovákia veri Welszet és Oroszországot :P
 

Rák16-V2

Active Member
Üdv!

Annyi lenne a kérdésem, hogy a tippelésre szánt kredit mire jó? Nem olvastam volna, hogy számít mennyit teszek egy meccsre.
 

DeletedUser15775

Vendég
Üdv!

Annyi lenne a kérdésem, hogy a tippelésre szánt kredit mire jó? Nem olvastam volna, hogy számít mennyit teszek egy meccsre.

Egy apró hiba volt az oldal frissítése során, azért látszott akkor az egy darabig. Nincs jelentősége ebben a játékban! :)
 

DeletedUser16267

Vendég
Mi a véleményetek a közelgő Magyar-Izlandról? Ki esélyesebb? :shootout::laugh:
 

Nationalelf

Well-Known Member
Hali

Azt szeretném kérdezni, hogyha pl. 3 világon vagyok hasonló névvel,de az email címem ugye más akkor regisztrálhatok mindegyik nevemmel?

Mert ugye akkor rögöket mindegyik világon kaphatnék;)

(Bocsi, de nekem ez nem volt 1értelmű :blink:)
 

Cherrug

Well-Known Member
Hali

Azt szeretném kérdezni, hogyha pl. 3 világon vagyok hasonló névvel,de az email címem ugye más akkor regisztrálhatok mindegyik nevemmel?

Mert ugye akkor rögöket mindegyik világon kaphatnék;)

(Bocsi, de nekem ez nem volt 1értelmű :blink:)

"Minden résztvevő csak egy felhasználói azonosítóval rendelkezhet. Aki ezt a szabályt megszegi, kizárható a versenyből, így nem jogosult nyereményre sem."
 

DeletedUser17022

Vendég
Nem jaóó?!

Már működik az oldal? Mert nekem nem tölti be.. :(
 
Fent