EB és tippjáték

DeletedUser17448

Vendég
Szerintem félreértjük egymást. Ha különböző világokon különböző névvel játszol, akkor nem egy nick kapja a rögöket, mint pl. a napi belépésekért, hanem mindkettő külön, szóval nem egy helyre mennének "százasával". Szerintem egyáltalán nem logikus, hogy ha Floridáról beszállok a játékba kispista nevű karival, akkor a Colo-n létező nagyjancsi karimmal ne tehetném meg ugyanezt, hisz a játékot tekintve két teljesen független kariról van szó, semmi közük egymáshoz, azaz jogosulatlan előnyöket sem tudnak szerezni másokkal szemben, épp ezért nem lenne jogos, ha nagyjancsi nem játszhatna.

Ha egy azon azonosítód van minden (pl. 4) világra, akkor akárcsak az ötnapi rögöt, ezt is szabadon döntöd el, hogy melyik világon milyen arányban használod fel. Miért lenne akkor jogos, hogy minden külön nick-re megkapd a jutalmat egészben? Egyrészt akkor te 4 nick-kel nagyobb eséllyel nyersz, hiszen, legalább egy biztos nyerést össze tudsz hozni, másrészt 4 világon is előnyben leszel azzal szemben, aki csak egy nick-kel játszik mind a 4 világon, és arra kap annyi rögöt, mint amennyit te világonként külön-külön. Szóval sztem semmi jogosság nincs abban, amit leírtál, sőt kitolás lenne másokkal szemben. :mad:
 

DeletedUser16963

Vendég
Ha egy azon azonosítód van minden (pl. 4) világra, akkor akárcsak az ötnapi rögöt, ezt is szabadon döntöd el, hogy melyik világon milyen arányban használod fel. Miért lenne akkor jogos, hogy minden külön nick-re megkapd a jutalmat egészben? Egyrészt akkor te 4 nick-kel nagyobb eséllyel nyersz, hiszen, legalább egy biztos nyerést össze tudsz hozni, másrészt 4 világon is előnyben leszel azzal szemben, aki csak egy nick-kel játszik mind a 4 világon, és arra kap annyi rögöt, mint amennyit te világonként külön-külön. Szóval sztem semmi jogosság nincs abban, amit leírtál, sőt kitolás lenne másokkal szemben. :mad:

Te sem értetted meg a kérdést, de mivel érkezett már rá hivatalos válasz, nem futok neki újból. :)
 

DeletedUser13096

Vendég
Pedig nem egyszer volt nyerő ember Bale, ne beszélj hülyeséget ha nem értesz hozzá. :D Benzint meg feles megemlíteni, úgy se játszik.

Vágod hogy mit jelent az hogy "ritkán"? Mellesleg ez az én észrevételem volt, nem azt mondtam hogy ez tény. Benzemát azért írtam bele mert ugyanezt éreztem vele kapcsolatban is.
 

DeletedUser

Vendég
Vágom. És te azt hogy "pedig nem egyszer" ? :D Egyáltalán nem ritkán mentette meg a Madridot Bale, mondom ezt nem Real drukkerként.
Inkább bizonyosodj meg valamiről, mielőtt butaságot írsz. ;)
 

DeletedUser13096

Vendég
Ember, ha valaki azt mondja hogy szerinte nem jó a krumplistészta akkor azt mondod ne beszéljen butaságokat? Szövegértelmezés...
 

DeletedUser

Vendég
Azzal inkább nálad van probléma, de rád hagyom, meg a szűk látókörű felfogásodra.
 

DeletedUser15763

Vendég
Ritkán vettem észre a Real meccsei alatt hogy Bale vagy Benzema csinálna valamit.

Barca vs Real 1:2 után CR7 lesérült, és Benzema is. Utána az eredmenyek.com nézz körül, h mennyi Real meccs született 1:0-s sikerrel, mert Bale rúgta/fejelte a gólokat, tény előtte nem volt formába, de eme időszaktól elkezdett újra jól játszani. A döntőbe is madridi oldalt nézve, ő volt a legaktívabb, igaz h most hamarabb kipurcant a futásokba, mint 2014be, de elnéztem a 105-115perc körül mindegyik játékos úgy állt már....
 

DeletedUser13096

Vendég
Barca vs Real 1:2 után CR7 lesérült, és Benzema is. Utána az eredmenyek.com nézz körül, h mennyi Real meccs született 1:0-s sikerrel, mert Bale rúgta/fejelte a gólokat, tény előtte nem volt formába, de eme időszaktól elkezdett újra jól játszani. A döntőbe is madridi oldalt nézve, ő volt a legaktívabb, igaz h most hamarabb kipurcant a futásokba, mint 2014be, de elnéztem a 105-115perc körül mindegyik játékos úgy állt már....

Na így kell kommentelni, nem olyan arrogáns lekezelő stílusban mint egyesek. :)
 

DeletedUser

Vendég
Én elszoktam fogadni ha negatív beszólásokkal bombáznak, lehetséges hogy nem véletlen írtam úgy ahogy. Ne fájjon az igazság, hisztigép. :D
 

kopoltyu

Active Member
az eb egyik legszimpatikusabb játékosának (Pepe) és a Böde Dani párharcát várom legjobban :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser17463

Vendég
Nyertünk!

A magyar szlogen már megnyerte az Eb-t - Nem mi mondjuk, külföldön gondolják így.
Ry-Ry-Hungary
 

hofitomi

Nemcsak harmonikázik,lőni is tud.
Az én meglepetés csapatom Hollandia a torna legjobbja Messi lesz. Reméljük a játékvezetés nem a bl szerint lesz és a több szabályos gólt rúgó csapat jut tovább.(ugye rejál?)
Hajrá Magyarok!
 

DeletedUser10206

Vendég
Az én meglepetés csapatom Hollandia a torna legjobbja Messi lesz. Reméljük a játékvezetés nem a bl szerint lesz és a több szabályos gólt rúgó csapat jut tovább.(ugye rejál?)
Hajrá Magyarok!

:mad: Norvégia és Neymar lesz, jobb formában vannak. :P
 

DeletedUser15763

Vendég
Nah lehet tovább fogadni. :D
Törökország - Horvátország
Lengyelország - Észak-Írország
Németország - Ukrajna
Ki melyikre tenne? :D
Mielőtt újabb konfliktust indítanék. :D
 
Fent