EB és tippjáték

DeletedUser15763

Vendég
A szlovákok ellen az kevés lehet. :)

Sokat gondolkoztam egyébként Wales vs Szlovákok ellen, még az oddsok is egyformák. http://prntscr.com/be6i7g
De van egy klasszis, aki a spanyol bajnokságba, tavasszal hátán vitte a csapatot, erre számítok itt is, h a Walesiek behúzzák ennek köszönhetően, ha jó formába van egy klasszis, akkor egy jó megoldással behúzható. (Még ha a németek kikaptak a szlovákoktól barátságos mérkőzésen, élesbe idegesen fognak kezdeni a Szlovákok úgy is, mint a múlthéten a magyarok.) :D Vagy X vagy Wales, de majd meglátjuk Szombaton. :P
 

Cherrug

Well-Known Member
[SPOIL]Sokat gondolkoztam egyébként Wales vs Szlovákok ellen, még az oddsok is egyformák. http://prntscr.com/be6i7g
De van egy klasszis, aki a spanyol bajnokságba, tavasszal hátán vitte a csapatot, erre számítok itt is, h a Walesiek behúzzák ennek köszönhetően, ha jó formába van egy klasszis, akkor egy jó megoldással behúzható. (Még ha a németek kikaptak a szlovákoktól barátságos mérkőzésen, élesbe idegesen fognak kezdeni a Szlovákok úgy is, mint a múlthéten a magyarok.) :D Vagy X vagy Wales, de majd meglátjuk Szombaton. :P[/SPOIL]

Láttál már Wales meccset? :D A szlovákok csapatként jók, nem egy embertől függ a teljesítményük, azért gondolom, hogy esélyesebbek.
 

DeletedUser15763

Vendég
Láttál már Wales meccset? :D A szlovákok csapatként jók, nem egy embertől függ a teljesítményük, azért gondolom, hogy esélyesebbek.

Persze. :D Wales vs Belgium, Wales siker, a selejtezőknél, és a belgák jóval erősebbek, mint a szlovákok.
 

DeletedUser15763

Vendég
De ne egy meccs alapján vonjál le következtetéseket. :P Mindenesetre majd meglátjuk. :)

Te kérdezted, h láttam e már walesi meccset, egyébként 3-4 meccset láttam tőlük, annyira nem voltak rosszak, de a szlovákokat sem érzem jobbnak. :P
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16963

Vendég
"Minden résztvevő csak egy felhasználói azonosítóval rendelkezhet. Aki ezt a szabályt megszegi, kizárható a versenyből, így nem jogosult nyereményre sem."
Többeket foglalkoztató, hasonló kérdés, csak hogy ez is világos legyen: akik különböző világokon, de különböző neveken, nyilván különböző e-mail címmel játszanak, azok is csak az egyikkel nevezhetnek?
 

DeletedUser16963

Vendég
Nem, Te azt kérdezted, hogy 3 világon hasonló névvel, én azt, hogy több világon különböző névvel.
 

DeletedUser

Vendég
Azon mit nem lehet érteni hogy minden résztvevő egy felhasználóval játszhat, de komolyan? :D
 

DeletedUser

Vendég
Az már elég abszurd dolog lenne, ha 5 névvel beregiznék, aztán százasával kapnám a rögöket.. :D Már csak ebből kiindulva is logikus az egész. :D Válasszátok azt, ahova kell majd a nyeremény.
 

DeletedUser16963

Vendég
Az már elég abszurd dolog lenne, ha 5 névvel beregiznék, aztán százasával kapnám a rögöket.. :D Már csak ebből kiindulva is logikus az egész. :D Válasszátok azt, ahova kell majd a nyeremény.

Szerintem félreértjük egymást. Ha különböző világokon különböző névvel játszol, akkor nem egy nick kapja a rögöket, mint pl. a napi belépésekért, hanem mindkettő külön, szóval nem egy helyre mennének "százasával". Szerintem egyáltalán nem logikus, hogy ha Floridáról beszállok a játékba kispista nevű karival, akkor a Colo-n létező nagyjancsi karimmal ne tehetném meg ugyanezt, hisz a játékot tekintve két teljesen független kariról van szó, semmi közük egymáshoz, azaz jogosulatlan előnyöket sem tudnak szerezni másokkal szemben, épp ezért nem lenne jogos, ha nagyjancsi nem játszhatna.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem értettük félre.

Amit mondasz azt meg értem, és nem így értettem én.
A szabályzat szerint "egy résztvevő, egy névvel" játszhat. Hiába van más néven, akkor is több száz rögöt osztanának ki ugyanannak a játékosnak, amit nem tudok elképzelni.
Aki ebben gondolkodik, szerintem az felejtse el, és ne élje bele magát.
 

DeletedUser15763

Vendég
Többeket foglalkoztató, hasonló kérdés, csak hogy ez is világos legyen: akik különböző világokon, de különböző neveken, nyilván különböző e-mail címmel játszanak, azok is csak az egyikkel nevezhetnek?

Válasz ki, csak és csakis csak 1 nicket, és emailt, többre nem adnak lehetőséget, h toljuk. :)
 

DeletedUser12080

Vendég
Te kérdezted, h láttam e már walesi meccset, egyébként 3-4 meccset láttam tőlük, annyira nem voltak rosszak, de a szlovákokat sem érzem jobbnak. :P

Én (sajna) szlovák lakos révén voltam jópár meccsen többek között a Szlovák-Spanyolon is. Szlovákia főleg a bizonyításvágy miatt erős és a sok fiatal és gyors játékos miatt. Walesben ezt nem érzem ott Balera támaszkodnak és tőle várják el ha neki nem fog menni az egész csapatnak nem fog ezért az én tippem Szlovákia kb 2:1re.
 

DeletedUser15763

Vendég
Én (sajna) szlovák lakos révén voltam jópár meccsen többek között a Szlovák-Spanyolon is. Szlovákia főleg a bizonyításvágy miatt erős és a sok fiatal és gyors játékos miatt. Walesben ezt nem érzem ott Balera támaszkodnak és tőle várják el ha neki nem fog menni az egész csapatnak nem fog ezért az én tippem Szlovákia kb 2:1re.

Tudom jól, de az idei tavaszi formája miatt úgy érzem, h menni fog neki/k.
:censored:
 

DeletedUser13096

Vendég
Ritkán vettem észre a Real meccsei alatt hogy Bale vagy Benzema csinálna valamit.
 

DeletedUser

Vendég
Pedig nem egyszer volt nyerő ember Bale, ne beszélj hülyeséget ha nem értesz hozzá. :D Benzint meg feles megemlíteni, úgy se játszik.
 

Cherrug

Well-Known Member
[SPOIL]Szerintem félreértjük egymást. Ha különböző világokon különböző névvel játszol, akkor nem egy nick kapja a rögöket, mint pl. a napi belépésekért, hanem mindkettő külön, szóval nem egy helyre mennének "százasával". Szerintem egyáltalán nem logikus, hogy ha Floridáról beszállok a játékba kispista nevű karival, akkor a Colo-n létező nagyjancsi karimmal ne tehetném meg ugyanezt, hisz a játékot tekintve két teljesen független kariról van szó, semmi közük egymáshoz, azaz jogosulatlan előnyöket sem tudnak szerezni másokkal szemben, épp ezért nem lenne jogos, ha nagyjancsi nem játszhatna.[/SPOIL]

Egy ember, egy regisztráció. Akkor is ha hasonló a név, akkor is ha különböző.
 
Fent