Ötletek/javaslatok (új)

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Lenne egy javaslatom az erődharcok tovább fejlesztésére. Az MPIn több világból is a játékosok játszhatnak egymással/egymás ellen. Az erődnél is meg kellene ezt oldani, talán akkor a kihalt világról is ahonnan az emberek nem tudnak/akarnak szabadulni becsatlakozhatnának egy-egy harcba... bétán lehetséges csapatot összeállítani az MPI-re, tehát megoldható lenne az, hogy előre összeállított csapatok harcoljanak egymás ellen más-más világról. Szóval az ötletem annyi lenne, hogy megmaradna az erődharc a jelenlegi formájában (kihívva 24 órával előre és aztán harc), de lenne még egy másik módja is, ahol akár V1-Flo harcolhatna egymás ellen, vagy kevert csapatokkal. Kb úgy képzelném el az egészet, hogy a vezetők megbeszélnék mikor lesz a harc, a csapatot összeállítsák, majd a keresésre rányomnak és mehetnek is egymás ellen. Itt csak onok lennének... amint betöltött elő ugrana az erőd ablaka, lerakhatnák a karaktert - lenne rá vagy 5p, aki meg közbe beoffolna, lerakná valahova a játék...
Ez meg mehetne akár több nemzetnél is így egymás ellen is (talán lehetne egy globális erődtérkép is, de arról felesleges írni még jelenleg), de akár lehetne az egész csak globálisra - nemzetek állítanak csapatot össze, aztán heti szinten párszor mehetnének a többi világ ellen... és valami jó jutalmakkal, hogy érdekesebb legyen (de ne valami nagyon erős és ritka/egyedi jutalomért, mert biztos lesznek akiket nem érdekelne, elég így is a P2W, nem kellene még egy másik szakadék a játékosok közé)

De amúgy nem is tudom minek írtam le, úgy se lesz ebből semmi, még ha jó is lenne akkor se :D
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Mi lenne ha a megbeszélt időre nem lenne ott mindenki? Nyilván egy ideális világban mindenki on, de láttuk hfbcn is mennyire valósult ez meg, de hogyan akadályoznád meg hogy ne 20 vs40 fő harcoljon egymás ellen?
Vagy ha nem vagyok on bedobna mint erődharcon ha ott vagyok erődnél?
Én arra gondoltam hogy csak onokbol lenne osszeallitva a csapat (én idealis világban gondoltam ezt az egészet ki :D )
de amugy igen ha nem lennel on bedobna, csak előtte be kellene jelentkezni. Csak összejönne egy kis erődre lévő ember egy egész világon ugy hogy egy masik ellen mehet :D vagy ha random működne mint az mpi akkor kiegyenlített lenne a létszám (elvileg)
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
Ennyi erővel lehetne az erődharc is teljesen olyan mint az MPI!
Az erőd is grafikailag át lenne 3D-sre tervezve mint az MPI térkép kicsit más mezőkkel, létszámmal, hogy követni lehessen. Mondjuk például a nagy erődben is csak 25 támadó és 20 védő lehetne. Úgy kellene mozogni, mint az MPI-n a fegyverek, bónuszok olyanok lennének, mint eddig. Viszont pörgősebbek lennének a körök és figyelni kéne fokozottan. Akár az egész lehetne harc fix időpontokban, mondjuk délelőtt 1, délután 2 harc amire be lehetne csatlakozni bármely világról bármely oldalra így a szövetség funkciója csökkenne, de a városok szerepe nőne, és ha túl egyoldaló lenne a küzdelem (pl 25 támadó és 5 védő), akkor átgenerálná a csapatokat az AI automatikusan valamilyen rendszer szerint pont mint az MPI-nél nem lehet 3 100-as szintű 3 150-es ellen egy harcban. (itt például kétszeres támadó túlerő esetén vagy másfélszeres védő túlerőnél lenne belenyúlás).
Ez persze csak egy gyors reakció Lacx ötletére lehet nem jó terv. :D
Üdv,
 

Mr. T.

THE DEVIL
Lenne egy javaslatom az erődharcok tovább fejlesztésére. Az MPIn több világból is a játékosok játszhatnak egymással/egymás ellen. Az erődnél is meg kellene ezt oldani, talán akkor a kihalt világról is ahonnan az emberek nem tudnak/akarnak szabadulni becsatlakozhatnának egy-egy harcba... bétán lehetséges csapatot összeállítani az MPI-re, tehát megoldható lenne az, hogy előre összeállított csapatok harcoljanak egymás ellen más-más világról. Szóval az ötletem annyi lenne, hogy megmaradna az erődharc a jelenlegi formájában (kihívva 24 órával előre és aztán harc), de lenne még egy másik módja is, ahol akár V1-Flo harcolhatna egymás ellen, vagy kevert csapatokkal. Kb úgy képzelném el az egészet, hogy a vezetők megbeszélnék mikor lesz a harc, a csapatot összeállítsák, majd a keresésre rányomnak és mehetnek is egymás ellen. Itt csak onok lennének... amint betöltött elő ugrana az erőd ablaka, lerakhatnák a karaktert - lenne rá vagy 5p, aki meg közbe beoffolna, lerakná valahova a játék...
Ez meg mehetne akár több nemzetnél is így egymás ellen is (talán lehetne egy globális erődtérkép is, de arról felesleges írni még jelenleg), de akár lehetne az egész csak globálisra - nemzetek állítanak csapatot össze, aztán heti szinten párszor mehetnének a többi világ ellen... és valami jó jutalmakkal, hogy érdekesebb legyen (de ne valami nagyon erős és ritka/egyedi jutalomért, mert biztos lesznek akiket nem érdekelne, elég így is a P2W, nem kellene még egy másik szakadék a játékosok közé)

De amúgy nem is tudom minek írtam le, úgy se lesz ebből semmi, még ha jó is lenne akkor se :D

- hogyan oldanád meg, h xy ne két accounttal legyen jelen a harcon? akár a védő, akár a támadó oldalon?
- a halott világokat max 1-1 alkalommal hívnák ki, mivel "halottak".. egy v1-flo-eldo hármasból több harc is lenne, lévén h aktívak a közösségek.. hogyan oldanád meg, h ne csak ez a 3 világ harcoljon?

most elsőre ennyi.. :)
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
- hogyan oldanád meg, h xy ne két accounttal legyen jelen a harcon? akár a védő, akár a támadó oldalon?
- a halott világokat max 1-1 alkalommal hívnák ki, mivel "halottak".. egy v1-flo-eldo hármasból több harc is lenne, lévén h aktívak a közösségek.. hogyan oldanád meg, h ne csak ez a 3 világ harcoljon?

most elsőre ennyi.. :)
Ha két különböző nevű akkor nyilván nem lehet megoldani (de ez most is megtörténhet)
A halott világokról pár játékos csatlakozhatna a többi világon kialakított akkori csapathoz. Lehetne valami előszoba akár és ott.
 
Mondtam már ne pazaroljátok a drága időtöket, mert egy életünk van és rohadtul meg lehet bánni mikor az innogameset akarjuk meggyőzni arról, hogy legyünk nekünk jobb. De ők egy üzlet, és nem éri meg erőforrást fektetni ide. A játékosoknak meg rossz, mert jelenleg teljes időpazarlás a játék, ami az életükből megy el. Ha nem fejlesztenek, bukjanak bele aztán viszlát. tovább kell lépni
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Mondtam már ne pazaroljátok a drága időtöket, mert egy életünk van és rohadtul meg lehet bánni mikor az innogameset akarjuk meggyőzni arról, hogy legyünk nekünk jobb. De ők egy üzlet, és nem éri meg erőforrást fektetni ide. A játékosoknak meg rossz, mert jelenleg teljes időpazarlás a játék, ami az életükből megy el. Ha nem fejlesztenek, bukjanak bele aztán viszlát. tovább kell lépni
Nekem nincs életem :(
 

jaklee

Veteran Member
Nem lehetne megoldani, hogy a tombolák az adott valós esemény környékén fejeződjenek be?

A játéktól függetlenül, miután egy esemény lezajlott, nem fog (és nem akar) senki foglalkozni utána az adott dologgal még hetekig, legyen az ünnep vagy pl sportesemény. Nyilván egy játékon belül nehezen jön át a valós eseménnyel való kapcsolat, és legtöbben le is szarják, csak a szerencsejáték része a fontos. De ha már olyan menő tematikája van a játéknak, ilyenekre lehetne figyelni.

Pl. valentin nap ne márciusban fejeződjön be, a függetlenség napja ne július végén, stb. Ezek az események az ész nélküli tombolázás mellett arra lennének jók, hogy "ráhangolódj" az adott dologra. Persze mindigis csak az új cuccok, rögvásárlás volt a lényeg, de azért próbáljuk már meg a megfelelő időben tartani ezeket az eventeket. Vagy legyen rövidebb (~1 hét), olcsóbb pörgetésekkel, vagy legyen 2-3 héttel korábban az adott event. Kicsit lehangoló, hogy például a függetlenség napján elvileg a függetlenség napi bulihoz építjük a helyszínt, a függetlenség napja utáni hetekben... :D Teljesen más pszichésen, hogy 2-3 héttel előtte megjelenik a függetlenség napi esemény, amire így szép lassan elkezdesz készülődni, ráhangolódni, mint az esemény után még hetekig a függetlenség nappal foglalkozni. Húsvét után sem kezdesz el tojásokat festegetni, előtte viszont vígan készülődsz :)
(Nálunk a valóságban nyilván nincs függetlenség napja, úgyhogy a függetlenségi napot nyugodtan ki lehet cserélni valentin napra / húsvétra, vagy ami szimpatikus)
Kiegészíteném, hogy legalább az lehetne, hogy ne a valós esemény (júl. 4) után kezdődjön a függetlenség napi event :D
 
Fent