Ötletek/javaslatok (új)

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
nincs már senki sem pbzik, de épp azért írtam ötletnek egy heti pvp rangsort ahol nyerhet valami jót (nem vicc kategóriás vásár jutalmakat), hátha picit feléledne az a része a játéknak
Kentucky népe nevében üzenem, hogy mi támogatjuk az ötletet és minden más ötletet, ami előreviszi a játékot!
Továbbá minden városba a Hotel mellé egy KFC étterem nyitását javasoljuk, ahol a megfáradt vendégek ehetnek egy jót! :D:lovetw:
 

Tomixxx

Member
"Az utolsó szalmaszál..." amit a support és a játékfejlesztők már-már kezdhetnek elengedni mert úgy érzem a játékosok elengedték.

Rohamos, soha nem látott játékosállomány zuhanás volt V1-en az elmúlt időszakban, de fogyóban Flo is rettenetesen, ahogy Eldo is kezdi ismét megadni magát játékosszámban az elmúlt időszakban mutatott, páratlan toborzási "rituálét" követően.

Nem akarom szaporítani a szót, nem akarom ugyanazt szajkózni amit játékosok tucatjai, de:
  1. Azonnali hatállyal össze kell vonni a meglévő szervereket, nem hónapok múlva, nem jövőre, most.
  2. Megnyitni olyan szerveken költözési lehetőségét amire eddig azt mondtátok, hogy "beállításokból adódóan tiltott..."
  3. Legyen szíve ügye a magyar support állománynak a meglévő, működő, nagy szerverek megmentése. V1, Eldo, Flo (megjelenési sorrendben írtam, nekem mindegy melyiket mentitek, csak...) Nem érdekel senkit, hogy oldja meg, tegye ajánlottá, tegye kötelezően költözhetővé kihalt szerverekről (sajnálom azokat akik 350 játékost számláló szerveren szeretnének játszani, tényleg, de ez így nem elég az életben maradáshoz sehol...)
  4. Azonnali hatállyal újra gondolni a tapasztalati pont szerzési lehetőséget, maximum szintet, fejlődési lehetőséget, stb...A játéknak játékosok nélkül nincs annyi idő hátra a teljes bezárásig (szerencsére messze van) amennyi idő szükséges jelenleg a legelszántabb játékos maximum szint eléréséhez.
  5. Nem kérünk: Bohózatba illő eventeket, semmitérő jutalmakat mondván "de az új szervereken ez hasznos stb...", nem, badarság.
  6. Nyissatok új prémium szolgáltatásokat, nem érdekel mit, találjatok ki új és új lehetőséget ahova a tehetősök pénzt költhetnek ezáltal a játék menthető, fenntartható és fejleszthető és JÁTSZHATÓ... (nem kell picsogni, hogy valaki rögözik, minden téren igenis fel lehet venni a versenyt rögösökkel, SŐT...(tisztelt játékosok, ne picsogjatok ezen...soha nem rögöztem, mégis többre vittem, mint a rögösök 95%-a, sok más profival együtt))
  7. Teljesen új jutalmazási rendszer kell a közösségi játékadta lehetőségekre (pl. Erődharc, de lehet akár MPI is)
  8. Legyenek olyan "minijátékok" amelyeken összekötik a játékosállományt (ilyen pl. az MPI), akár vissza a póker újra gondolva, bármi, de tényleg bármi amiért megéri belépni még és van értelme itt ülni.
  9. Érje meg közösségi rendezvényen részt venni és akarjon menni a játékos...pl. erődharcban szerzett tapasztalati pont, stb...
  10. FOGADJÁK MEG A JÁTÉKOSOK AJÁNLÁSAIT, TIPPJEIT ÉS LEGALÁBB TÖREDÉKÉT HOZZÁK BE, TEGYÉK KÖZÉ, SZAVAZAT FORMÁJÁBAN ÉS HA A SZAVAZAT ELÉRI AZ ELEGENDŐ TETSZÉS KINYILVÁNÍTÁST AKKOR A LEHETŐSÉGEKHEZ MÉRTEN ADJÁK MEG AZT A JÁTÉKOSOK RÉSZÉRE. (Szar tudom, a politika se így működik, de a nép is csak egy ideig óráig tűrt a történelem során MINDIG)
  11. A 10+1...mobilapp, hirdetések, minden szar ami előre vinné a játék hírnevét, de ezt én nem itt és nem most szeretném hangoztatni, nem erről szól az előző pontjaim összessége.

A levelem lényege, hogy a support, Ti kedves játékért felelős személyek vagy meg akarjátok menteni a közösséget, vagy nem.

Az utolsó szalmaszálon nézünk keresztül mert RENGETEG játékost vesztettünk az elhibázott szar döntéseiteken keresztül, ne cifrázzuk. (Persze sokan kiégtek, leléptek, de ennyire rohamos soha-SOHA nem volt és ez a játék irányából adódik)... Lehettek ezek Ti is, lehetnek a játék készítői. Megértettük, felfogtuk, hogy nem lehet minden a mi kényünk kedvünk szerint, Ti pedig azt nem értitek, hogy így lelépünk és le lehet kapcsolni a villanyt.
Ha nem tesztek valamit a kihalt szerverekkel a még éppen meglévő, kínlódni vágyó szerverekkel ahol még van egy halvány reménysugár akkor magatokra vessetek. Tudom, nem fogtok könnycseppet ereszteni, a jelenlegi játék adta lehetőségek miatt MI, JÁTÉKOSOK SEM!

Tisztelettel,
Tomixxx
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
Szerintem azokat a világokat ahol 500 alá csökkent a létszám vagy 10v10-es erődharcok vannak, szó nélkül lehetne törölni, a karakterekkel együtt.
Nem kellene többé hallgatni a játékosok bőgését, hogy költözni akarnak.
Na ezzel az ötlettel végleg kinyírnád a játékot, mert ez olyan diszkrimináció lenne, ami páratlan. Miért érne többet egy Florida, mint Hawaii pl? Ha ott törlődnének a karakterek, és tudom sok játékosnak nincs Floridán vagy V1-en karaktere, szerintem a létszám azonnal lefeleződne! Az tetszene, ha mondjuk megfordítom az ötleted és V1-en, Floridán és El Doradon vagy ahol épp te játszol törlődne minden, mert kellenek a játékosok a "kisebb világokra"? :pifpaf:
 
Na ezzel az ötlettel végleg kinyírnád a játékot, mert ez olyan diszkrimináció lenne, ami páratlan. Miért érne többet egy Florida, mint Hawaii pl? Ha ott törlődnének a karakterek, és tudom sok játékosnak nincs Floridán vagy V1-en karaktere, szerintem a létszám azonnal lefeleződne! Az tetszene, ha mondjuk megfordítom az ötleted és V1-en, Floridán és El Doradon vagy ahol épp te játszol törlődne minden, mert kellenek a játékosok a "kisebb világokra"? :pifpaf:
Nem kellenek a játékosok a kisebb világokra, remélem minnél hamarabb kitörlik őket. Minek mentek oda.
Ha figyeltek volna rám, minden évben leírtam, hogy melyik világ mikor fog kihalni. Most nem lenne sírás, hogy költözni akarnak.
 

Mr. T.

THE DEVIL
valószínűleg sosem fogom megérni, h minden játékos megértse, hogy a magyar support nem a játék fejlesztéséért felel.. jók a magvas gondolatok, DE a fejlesztőket nem itt kell keresni.. MÉG mindig nem..

--

Enzo.. bizonyos szintig megértem az elvedet és TÁMOGATNÁM, h lehessen költözni mindenhonnan-mindenhova, de azt, h azonnal töröljék kevésbé.. többünknek több éves "munkája" van az adott accountokban.. az, h ki-mit érdemel teljesen felesleges boncolgatni..
 

Tomixxx

Member
valószínűleg sosem fogom megérni, h minden játékos megértse, hogy a magyar support nem a játék fejlesztéséért felel.. jók a magvas gondolatok, DE a fejlesztőket nem itt kell keresni.. MÉG mindig nem..

--

Enzo.. bizonyos szintig megértem az elvedet és TÁMOGATNÁM, h lehessen költözni mindenhonnan-mindenhova, de azt, h azonnal töröljék kevésbé.. többünknek több éves "munkája" van az adott accountokban.. az, h ki-mit érdemel teljesen felesleges boncolgatni..

"valószínűleg sosem fogom megérni, h minden játékos megértse" tudjuk, csak szart se ér, ha én írkálom a tg-t az InnoGames fejlesztőknek, mert "ja megnézzük mit tehetünk, ok haver" válasz a MAXIMUM. Ha a supportnak nem szívügye a játékosállománya mellé állni, akkor kinek? Hasonlítgassam a politikával, még mindig is? Ha a support se segít akkor legalább együtt kapcsoljuk le a villanyt (ez van folyamatban) úgy is jó lesz!

Továbbra is azt állítom, hogy amíg az ilyen hangnemű levelek nem érnek ki a megfelelő személyekhez AZONNALI HATÁLLYAL, addig a hanyatlás megkérdőjelezhetetlen és visszafordíthatatlan folyamat. Ami pedig szépen lassan valaminek a végét fogja jelenteni. Az én levelem pedig csak egy a sok közé, ha megírom az általad említett "fejlesztőknek" még csak a füle botját se mozdítja, mondván "ki a fxom az a Tomixxx..." a support és a cm és mindenki közös nevezője, levele, na az, az nem csak egy levél a többi közé, hanem sokkal több kéne legyen a fejlesztőknél. Amúgy meg kitől várjuk a segítséget, Hans-tól? Telibe szarja mit akarunk, az se érdekli, hogy Hawaii-n hány játékos költ rögöt, az viszont fogja érdekelni, ha az adott ország játékosállománya és rögköltése meredeken zuhan és nem, képzeld nem engem fog megkérdezni, hogy "jaj ugyan mi történt" hanem a supportot, a saját csapatát akinek itt van leírva, hogy a játékosállomány mit szeretne (VAGY JAVASOLNA), hétről-hétre.

Na nekem meg ez a véleményem, a lehetőség adott, ha akarnak segíteni Ők tudnak, én nem... én megtettem a kezdő lépést, mint oly sokszor másokkal karöltve, hogy ez így nem jó, most viszont már látszik a minőségi és mennyiségi hanyatlás és nagy léptekkel halad a szakadék felé.

De ugyanúgy zárom a mondandóm.

"Ha nem tesztek valamit a kihalt szerverekkel a még éppen meglévő, kínlódni vágyó szerverekkel ahol még van egy halvány reménysugár akkor magatokra vessetek. Tudom, nem fogtok könnycseppet ereszteni, a jelenlegi játék adta lehetőségek miatt MI, JÁTÉKOSOK SEM!"
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
"Az utolsó szalmaszál..." amit a support és a játékfejlesztők már-már kezdhetnek elengedni mert úgy érzem a játékosok elengedték.

Rohamos, soha nem látott játékosállomány zuhanás volt V1-en az elmúlt időszakban, de fogyóban Flo is rettenetesen, ahogy Eldo is kezdi ismét megadni magát játékosszámban az elmúlt időszakban mutatott, páratlan toborzási "rituálét" követően.

Nem akarom szaporítani a szót, nem akarom ugyanazt szajkózni amit játékosok tucatjai, de:
  1. Azonnali hatállyal össze kell vonni a meglévő szervereket, nem hónapok múlva, nem jövőre, most.
  2. Megnyitni olyan szerveken költözési lehetőségét amire eddig azt mondtátok, hogy "beállításokból adódóan tiltott..."
  3. Legyen szíve ügye a magyar support állománynak a meglévő, működő, nagy szerverek megmentése. V1, Eldo, Flo (megjelenési sorrendben írtam, nekem mindegy melyiket mentitek, csak...) Nem érdekel senkit, hogy oldja meg, tegye ajánlottá, tegye kötelezően költözhetővé kihalt szerverekről (sajnálom azokat akik 350 játékost számláló szerveren szeretnének játszani, tényleg, de ez így nem elég az életben maradáshoz sehol...)
  4. Azonnali hatállyal újra gondolni a tapasztalati pont szerzési lehetőséget, maximum szintet, fejlődési lehetőséget, stb...A játéknak játékosok nélkül nincs annyi idő hátra a teljes bezárásig (szerencsére messze van) amennyi idő szükséges jelenleg a legelszántabb játékos maximum szint eléréséhez.
  5. Nem kérünk: Bohózatba illő eventeket, semmitérő jutalmakat mondván "de az új szervereken ez hasznos stb...", nem, badarság.
  6. Nyissatok új prémium szolgáltatásokat, nem érdekel mit, találjatok ki új és új lehetőséget ahova a tehetősök pénzt költhetnek ezáltal a játék menthető, fenntartható és fejleszthető és JÁTSZHATÓ... (nem kell picsogni, hogy valaki rögözik, minden téren igenis fel lehet venni a versenyt rögösökkel, SŐT...(tisztelt játékosok, ne picsogjatok ezen...soha nem rögöztem, mégis többre vittem, mint a rögösök 95%-a, sok más profival együtt))
  7. Teljesen új jutalmazási rendszer kell a közösségi játékadta lehetőségekre (pl. Erődharc, de lehet akár MPI is)
  8. Legyenek olyan "minijátékok" amelyeken összekötik a játékosállományt (ilyen pl. az MPI), akár vissza a póker újra gondolva, bármi, de tényleg bármi amiért megéri belépni még és van értelme itt ülni.
  9. Érje meg közösségi rendezvényen részt venni és akarjon menni a játékos...pl. erődharcban szerzett tapasztalati pont, stb...
  10. FOGADJÁK MEG A JÁTÉKOSOK AJÁNLÁSAIT, TIPPJEIT ÉS LEGALÁBB TÖREDÉKÉT HOZZÁK BE, TEGYÉK KÖZÉ, SZAVAZAT FORMÁJÁBAN ÉS HA A SZAVAZAT ELÉRI AZ ELEGENDŐ TETSZÉS KINYILVÁNÍTÁST AKKOR A LEHETŐSÉGEKHEZ MÉRTEN ADJÁK MEG AZT A JÁTÉKOSOK RÉSZÉRE. (Szar tudom, a politika se így működik, de a nép is csak egy ideig óráig tűrt a történelem során MINDIG)
  11. A 10+1...mobilapp, hirdetések, minden szar ami előre vinné a játék hírnevét, de ezt én nem itt és nem most szeretném hangoztatni, nem erről szól az előző pontjaim összessége.

A levelem lényege, hogy a support, Ti kedves játékért felelős személyek vagy meg akarjátok menteni a közösséget, vagy nem.

Az utolsó szalmaszálon nézünk keresztül mert RENGETEG játékost vesztettünk az elhibázott szar döntéseiteken keresztül, ne cifrázzuk. (Persze sokan kiégtek, leléptek, de ennyire rohamos soha-SOHA nem volt és ez a játék irányából adódik)... Lehettek ezek Ti is, lehetnek a játék készítői. Megértettük, felfogtuk, hogy nem lehet minden a mi kényünk kedvünk szerint, Ti pedig azt nem értitek, hogy így lelépünk és le lehet kapcsolni a villanyt.
Ha nem tesztek valamit a kihalt szerverekkel a még éppen meglévő, kínlódni vágyó szerverekkel ahol még van egy halvány reménysugár akkor magatokra vessetek. Tudom, nem fogtok könnycseppet ereszteni, a jelenlegi játék adta lehetőségek miatt MI, JÁTÉKOSOK SEM!

Tisztelettel,
Tomixxx

Szeretnénk részünkről válaszolni erre a remekül megfogalmazott posztra.

Minden héten a The West Csapata továbbítja a tőletek érkező gondolatokat, javaslatokat illetve bármilyen más visszajelzéseket is.

Nagyon sok kérés és ötlet érkezik hozzánk, amit szeretnénk megköszönni, örülünk, hogy Ti is szíveteken viselitek a játékot.
Mivel a The West egy nemzetközi játék, így nem csak az itteni ötletek kerülnek továbbításra. Más nemzetek játékosai által megosztott ötletek is, ami lehet akár különbözőek az általatok javasolt ötletektől.
Tehát előfordulhat, hogy bizonyos megvalósult fejlesztés más formában kerül be, mint ahogy ti javasoltátok. Az ötletek megvalósíthatósága és prioritása eltérőek lehetnek, némelyiket könnyebb megvalósítani, míg más ötletek lényegesebben nehezebben, több időt igénybe véve. Emiatt is fordulhat elő, hogy némelyik bejelentett változás több frissítésen keresztül kerül végső kidolgozásra és formázásra, illetve szakaszosan kerül csak be.
Részünkről mi megtesszük a legtöbbet, hogy a Ti véleményetek legyen a legnagyobb súlya végső soron, ezt személyesen is tudom garantálni.

Világokkal kapcsolatos döntéseket a központ munkatársai hozzák meg, folyamatosan ellenőrizve a világok állapotait. Itt ismételten jelezzük állandóan az ezzel kapcsolatos véleményeiteket.

Még egyszer szeretnénk megköszönni mindenkinek az értékes visszajelzéseit, függetlenül attól, hogy pozitív vagy negatív hangvételű. Részünkről ez megerősíti az elhivatottságunkat a közösség iránt.

Továbbra is teljes mértékben a Ti érdekeitek fogjuk nézni, ahogy eddig is történt.

Tisztelettel,

A The West Csapata
 

Tomixxx

Member
Nagyon sok kérés és ötlet érkezik hozzánk, amit szeretnénk megköszönni, örülünk, hogy Ti is szíveteken viselitek a játékot.
Mivel a The West egy nemzetközi játék, így nem csak az itteni ötletek kerülnek továbbításra. Más nemzetek játékosai által megosztott ötletek is, ami lehet akár különbözőek az általatok javasolt ötletektől.
Tehát előfordulhat, hogy bizonyos megvalósult fejlesztés más formában kerül be, mint ahogy ti javasoltátok. Az ötletek megvalósíthatósága és prioritása eltérőek lehetnek, némelyiket könnyebb megvalósítani, míg más ötletek lényegesebben nehezebben, több időt igénybe véve. Emiatt is fordulhat elő, hogy némelyik bejelentett változás több frissítésen keresztül kerül végső kidolgozásra és formázásra, illetve szakaszosan kerül csak be.
Részünkről mi megtesszük a legtöbbet, hogy a Ti véleményetek legyen a legnagyobb súlya végső soron, ezt személyesen is tudom garantálni.
Ezt a részt emeltem ki, egy pillanatig sem kételkedve ebben és ahogy írtam, tudjuk nagyon jól, hogy kapunk a lehetőségekhez mérten, de ez most nem egy javaslat, ez az utolsó szalmaszál.

Viszont most nem abból az apropóból jelentem meg, hogy hetek-hónapok óta nem voltak javaslatok tucatjai és itt egy újabb áradat, hanem a kialakult helyzet egyszerűen visszafordíthatatlanná válik és így vagy úgy, de a support (+játékfejlesztők) és játékosok közötti kapcsolat megszakadni látszik. Pusztán abból, hogy a játékosok eltűnnek. Ennek oka van. Ennek okai vannak. Ezek elhibázott döntések és a meg nem hallgatás, a felesleges dolgok erőltetése az égető problémákkal szemben, felesleges frissítések/eventek stb. Persze kinek mi, ha az elvárt számokat hozzuk akkor a játékosok csökkenésével is tudunk elegendő bevételt termlni, úgy is jó. Mert azt gyanítom a játék rég nem az ingyenes, szórakoztatás miatt pörög még.

Ugyanakkor még egy gondolat...Ha látjátok, hogy milyen szinten romlik az érdeklődés és a színvonal is, akkor mire várunk?
A maradék játékosállomány képes egymással szembenni és tenni a szervereikért (pl. V1 erődharcos megoldások után kutatva, több kevesebb sikerrel) akkor minek kell még történnie, hogy lényeges változás legyen? Ezt pedig csak az én supportomnak tudom közölni, mint már elmondtam.

A szerver elemzést sajnos, mint írtam megértettük évekkel ezelőtt. Azzal, hogy nem kerül bezárásra viszont csak annyit érünk el, hogy a torta ugyanakkora csak a szeletek kisebbek. A játék pedig egyre játszhatatlanabbá válik mert utánpótlás nincs, nem is lesz, a mármár kihalt szervereknek úgyis annyi a többi pedig idővel csatlakozni fog.

Amikor egy környék iskoláiban egyedül nincs elég diák egy szakkör elindítására, a tankerület szétdobja környékbeli iskolákban a lehetőséget, hogy biztosít egy időpontot a szakköre azoknak akik szeretnének és így létrejön a szakkör 4 iskola tanulóival. Mivel választható, nem kötelező így senkinek kötelessége nincs, de a szakkör iránt érdeklődők legalább tudnak tanulni. 2 megyével arrébb megoldják annyival, hogy sehol nincs szakkör, mehet mindenki amerre lát. Mondanom sem kell melyik az emberibb megoldás melyből közös érdekek származnak, melyik lehet akár befektetés szellemileg vagy pénzügyileg vagy ki, hogy látja...

Elmondtam mindent amit szerettem volna a hozzászólásaimban, amennyiben nem lesz változás úgy valószínűleg én is kiszállok (nem fenyegetés ez, dehogy, nem kell könycsepp sem) és még sokan mások. Csak mert ez így a még menthető, javítható helyzet szerintem, viszont a nem akarom tudomásul venni vállrántás az szerintem itt már nem elfogatható. Amennyiben nincs érdemi változás, úgy jönnek a sorozatos következmények.

Szép napot!
 
Fent