Ötletek/javaslatok (új)

Lacx

2x
Speed győztes 2022

Miért szűnik meg a póker?

Sajnos úgy éreztük, hogy a póker nem működött úgy, ahogy mi szerettük volna. Túl sok hiba volt benne, ezek között voltak igencsak alapvető hibák is, amik már az elején félresiklottak. Úgy láttuk, hogy senkinek sem tetszik igazán, és bár igen, kijavíthattunk volna minden hibát, ettől még úgy gondoltuk, hogy jobban járunk, ha más funkciókra koncentrálunk. Természetesen sokat segített volna, ha a játékosok a karakterük tényleges pénzével játszhattak volna, de úgy érezzük, hogy ez is csak ideig-óriág segített volna. Annyi újítás lesz a 2.0-ában, hogy a póker már szinte feleslegessé válik mellettük, és "a kevesebb néha több".
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
Kedves Game Masterek, Adminok, játékosok, mindenki!

Köszönöm, hogy érkeznek újra frissítések a játékba. Értem ezalatt az új eseményeket, tárgyakat, kasztrework-öt. Egyre jobb újra a játék és remélem, hogy nőni fog az aktivitás is és az elköltött rögök száma is visszajelzésként. Viszont további javaslataim vannak:

1. Megint nyílt egy világ szerintem teljesen fölöslegesen. Helyette 3-4-et simán be lehetne zárni és onnan költözni aktívabb, népesebb magyar szerverekre vagy akár Oregonra is ha már eltelik 1 év. Bevallom egy hamarabbi költözési lehetőség meglepne bármelyik szerverről, mert lassú a reakciója az adminoknak.

2. Szerintem a kasztreworkot is jobban ki lehetne dolgozni, sok nagyon jó ötletet hallani nálam tapasztaltabb játékosoktól pl. Zaszi, Etheryon, stb.

3. Továbbra is azt érzem, hogy sok minden csak a fórumon van hirdetve és lemaradok én is és rajtam kívül sokan mások is eseményekről. A játékosok nagy része szerintem nem értesül róla. Ez minden szempontból ártalmas, hiszen egy érdekes játékba, eseménybe szívesen kapcsolódna mindenki ha a játékban is jönne róla infó, nem csak arról, hogy adott munkának milyen neve legyen és mi legyen az új szerver neve, stb. Ezeknek a szavazásoknak sok értelmét nem látom és szerintem nem is számított a közösség véleménye a kérdésekben. No, de visszatérve a fórumos hirdetményekre. Az éppen jelen levő és szerencsés játékosok jutalomként egy nagyon jó, új tárgyakat kapnak, míg sokan semmit se és ez tovább csökkenti a kedvüket játszani, mert ez növeli a különbségeket, amik már így is egyre radikálisabbak a szintemelés óta.

Köszönöm, ha elolvasod, várom a véleményedet.
Üdv,
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Sziasztok!
Javaslom, hogy a megtalálható szennyeskosarak száma limitált legyen, mert nem tudom, hogy mit kezdjek 200 szennyeskosárral és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Ezzel egy időben eladhatóak legyenek a törölközők, hogy mindenkinek legyen köpenye.
üdv:
Inko

Kereskedőnek eltudod őket adni, vagy piacon más játékostársaid számára, akik ezután tudnak saját törülközőket nyitni a köpenyért.
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Kedves Game Masterek, Adminok, játékosok, mindenki!

Köszönöm, hogy érkeznek újra frissítések a játékba. Értem ezalatt az új eseményeket, tárgyakat, kasztrework-öt. Egyre jobb újra a játék és remélem, hogy nőni fog az aktivitás is és az elköltött rögök száma is visszajelzésként. Viszont további javaslataim vannak:

1. Megint nyílt egy világ szerintem teljesen fölöslegesen. Helyette 3-4-et simán be lehetne zárni és onnan költözni aktívabb, népesebb magyar szerverekre vagy akár Oregonra is ha már eltelik 1 év. Bevallom egy hamarabbi költözési lehetőség meglepne bármelyik szerverről, mert lassú a reakciója az adminoknak.

2. Szerintem a kasztreworkot is jobban ki lehetne dolgozni, sok nagyon jó ötletet hallani nálam tapasztaltabb játékosoktól pl. Zaszi, Etheryon, stb.

3. Továbbra is azt érzem, hogy sok minden csak a fórumon van hirdetve és lemaradok én is és rajtam kívül sokan mások is eseményekről. A játékosok nagy része szerintem nem értesül róla. Ez minden szempontból ártalmas, hiszen egy érdekes játékba, eseménybe szívesen kapcsolódna mindenki ha a játékban is jönne róla infó, nem csak arról, hogy adott munkának milyen neve legyen és mi legyen az új szerver neve, stb. Ezeknek a szavazásoknak sok értelmét nem látom és szerintem nem is számított a közösség véleménye a kérdésekben. No, de visszatérve a fórumos hirdetményekre. Az éppen jelen levő és szerencsés játékosok jutalomként egy nagyon jó, új tárgyakat kapnak, míg sokan semmit se és ez tovább csökkenti a kedvüket játszani, mert ez növeli a különbségeket, amik már így is egyre radikálisabbak a szintemelés óta.

Köszönöm, ha elolvasod, várom a véleményedet.
Üdv,

1. Az új világok nyitása egy állandó lehetőség biztosítása azok számára, akik egyenlő esélyekkel szeretnék elkezdeni a többiekkel együtt a vadnyugati kalandjukat. Nem csak nálunk nyílnak új világok, hanem például a németeknél is, évről évre.

Költözéssel és zárással kapcsolatos kéréseiteket továbbra is jelezzük a központ felé. döntés rajtuk áll.


2. Ezeket az ötleteket mindig is továbbítsuk, témától függetlenül. Reméljük, hamarosan ismét tudunk ezzel kapcsolatban új információkat megosztani.


3. Nem csak fórumon történnek az eseményeink, hanem játékon belül is. Az aktuális fórumos játékainkról, híreinkről a főoldalon is tudsz értesülni.
A fórumunk azt a célt szolgálja, hogy a játékkal kapcsolatos híreinket könnyen, egy helyen megtaláljátok, illetve ezekről egyszerűen tudjatok véleményt formálni és megírni felénk. Fórumos játékainkba bárki be tud csatlakozni, aki rendelkezik fórumfiókkal. Regisztrációja nem sok időt vesz igénybe, nyereményeink és a játékaink is változóak. Nem árulok el vele nagy titkot, hogy érdemes emiatt is követni a fórumunkat, hogy ne maradj le róluk.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Javaslat: Templomépítés közben is lehessen sérülni

A papnak nem tetszett ahogy az oltárt építetted és Bibliával fejen csap. 30 életerőpontot vesztettél.

Az építés közben a kereszt rád dől.

- Az ÉP-éd azonnal újratöltődik, ha még sosem ütöttél ki munkást építés közben és legalább 1000 imát elmondtál már.
- Legalább 48 óráig imádkoznod kell, ha a fentiek közül valamelyik feltétel nem teljesült.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
A papnak nem tetszett ahogy az oltárt építetted és Bibliával fejen csap. 30 életerőpontot vesztettél.

Az építés közben a kereszt rád dől.

- Az ÉP-éd azonnal újratöltődik, ha még sosem ütöttél ki munkást építés közben és legalább 1000 imát elmondtál már.
- Legalább 48 óráig imádkoznod kell, ha a fentiek közül valamelyik feltétel nem teljesült.
Az elmúlt 24 órában kiütöttél egy munkást. A templomba lépés pillanatban beléd csap a mennykő.

Megittad a szenteltvizet, elrontottad a gyomrod
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Na a sérülések már meg is vannak :D


Angushoz be kéne hozni a gyűjtőkártyákat, mint az újrapontozós italokat. Akinek megvan az egyik utazóvásáros gyűjtőkártyás eredmény annak porosodik a táskájában a ki nem nyitott tarottkártyák, vagy cirkuszi labdák. Lehessen már kicserélni, akár 2:1 arányban.
Hát, szerencsés az akinek meg van. Én két év alatt 1-et kaptam talán... azt se flon. Flon még kötit is költöttem rá mikor 2. kategóriában volt, de pár száz köti (nem nyitás, azért olyan elvetemült nem vagyok) után feladtam, mert csak szemetet ad... :D
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
Az elmúlt 24 órában kiütöttél egy munkást. A templomba lépés pillanatban beléd csap a mennykő.

Megittad a szenteltvizet, elrontottad a gyomrod
Ezt mindig is meg akartam kérdezni, de valaki tudja pontosan, hogy milyen hatása van az imának? Mire ad bónuszt és mennyit? 2 ima 2x annyit ér mint 1? Mert valójában ha elmondasz 1-et és Isten meghallgat akkor fölösleges utána még 99-szer elmondani. Vagy mi a helyzet ezzel kapcsolatban a játékban?
Üdv,
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Ezt mindig is meg akartam kérdezni, de valaki tudja pontosan, hogy milyen hatása van az imának? Mire ad bónuszt és mennyit? 2 ima 2x annyit ér mint 1? Mert valójában ha elmondasz 1-et és Isten meghallgat akkor fölösleges utána még 99-szer elmondani. Vagy mi a helyzet ezzel kapcsolatban a játékban?
Üdv,
Ötletek vannak rá, de konkrétumot nem tudunk. Kb olyan mint a való életben, ha hiszel benne jó, ha nem úgyis.
Ha megcsinálsz 1000 db-ot kapsz egy eremdényt és karakter címet.
 

Törölt tag 18099

Vendég
Jó, de valaki megírta rá a kódod, a program nem hazudik. Ott valami konkrét értéknek lennie kell vagy kamu az egész és nem is ad semmit szerintem.
Ez egy olyan dolog amit halandó ember sose fog megtudni. Mondjuk te már meghaltál egyszer és újra éledtél, szóval sok sikert a kutatáshoz.

Egyébként meg csináljátok meg az 1000 imát, jó cucc.
 
Fent