The West Chat indítása!

Szeretnél alábbikban vázolt chat-et a The West című játékhoz?

  • Igen

    Szavazatok: 330 90,2%
  • Nem

    Szavazatok: 36 9,8%

  • Összes szavazó
    366

DeletedUser

Vendég
én is arra szavaztam...nem igazán akarom látni a sok tizenéves siránkozásait, szánalmas írásait, káromkodásokat, és egyéb értelmetlen dolgait.

Az erőd harc során ok lenne a dolog, de ott is csak szobák kellenének (erődnév-támadó ; erődnév-védő) és az adott város (mind a támadó mind a védő) vezetői engedhetnének be embereket....ne tobzódjon ott akinek nem kell

Ha nem akarsz látni valamit, akkor nem nézed, nem használod, vagyis passzív maradsz, ezzel tökéletesen el tudod magad szeparálni.

Siránkozni, káromkodni, szánalmasan írni nem csak a tizenévesek tudnak, szerintem az idősebbek mindenben jobbak:(.

Én is voltam tizenéves, és "szánalmas írásnak" tekintettem volna egy ilyen írást, mint a Tiéd.Problémás korosztály, és rengetegen játszanak online játékokat, ez tény.De azzal, hogy beléjük rúgsz még nem változtatsz semmin.
 

DeletedUser

Vendég
Ha nem akarsz látni valamit, akkor nem nézed, nem használod, vagyis passzív maradsz, ezzel tökéletesen el tudod magad szeparálni.

Siránkozni, káromkodni, szánalmasan írni nem csak a tizenévesek tudnak, szerintem az idősebbek mindenben jobbak:(.

Én is voltam tizenéves, és "szánalmas írásnak" tekintettem volna egy ilyen írást, mint a Tiéd.Problémás korosztály, és rengetegen játszanak online játékokat, ez tény.De azzal, hogy beléjük rúgsz még nem változtatsz semmin.

Ahogy már többször is leírtam az elsődleges mindenképp az lesz, hogy megakadályozzuk a chat "szétzüllesztését" és különböző megoldásokon gondolkodunk, dolgozunk (többek között ha épp nem lesz op vagy admin, aki felügyelje a chat-et, az írásokat akkor is lehetne majd jelenteni, így utólagosan is kiszabható lesz büntetés). Reméljük sikerül megvalósítani, bár most a java aláírásával akad most gondunk :S
Nyilván a chat-et elsődlegesen az erődök építéséhez illetve támadásokhoz/védekezésekhez fogjátok használni, ott a felelősség, irányítás a város/erőd alapítók kezében lesz.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hát... én igennel szavazok, de sejtem, hogy akik nemmel szavaztak, azokat mi riaszthatja el a chat-től.

Többek közt pont Te szoktad mondani, hogy a játék egyik nagy előnye más hasonló játékokkal szemben, hogy nem kell állandóan monitor előtt gubbasztani, kis odafigyeléssel ............

Szia Bölény:D!

Szerintem a chat és a fórum nem "ellenségek", a chat megjelenése nem jelenti a fórumok végét, legfeljebb megadja a lehetőséget, hogy a fórum és a levelezés lassúságán túllépve hamarabb meg lehessen tárgyalni az ügyeket.Ami a chat-en elhangzik, a fórumon egyeztetve, tömören megjelenhet, és megfelelően aktív játékosok esetén meg is fog jelenni.Ahol eddig volt fórum, ezután is marad;).Ráadásul azt is mondtam többször, hogy a fórum nem 100%-os eszköz, sokan nem olvassák, vagy csak felületesen átfutják.Régóta a körlevelet preferálom:D, az mindenhova elér, és ugye látod, hogy eljutott-e az infó a megfelelő helyre.

A "durva alakok" köztünk élnek, és mindenütt ott vannak.Ezt el kell fogadni, de persze a lehetőségeinkkel élve el kell Őket szeparálni.
Ne mozduljunk ki a lakásból, nehogy történjen velünk valami rossz?Az nem megoldás.

Az adminokban bízok, szerintem "csípőből" lerendezik a dolgot;).
 

DeletedUser

Vendég
Szia Bölény:D!

Szerintem a chat és a fórum nem "ellenségek", a chat megjelenése nem jelenti a fórumok végét, legfeljebb megadja a lehetőséget, hogy a fórum és a levelezés lassúságán túllépve hamarabb meg lehessen tárgyalni az ügyeket.Ami a chat-en elhangzik, a fórumon egyeztetve, tömören megjelenhet, és megfelelően aktív játékosok esetén meg is fog jelenni.Ahol eddig volt fórum, ezután is marad;).Ráadásul azt is mondtam többször, hogy a fórum nem 100%-os eszköz, sokan nem olvassák, vagy csak felületesen átfutják.Régóta a körlevelet preferálom:D, az mindenhova elér, és ugye látod, hogy eljutott-e az infó a megfelelő helyre.

A "durva alakok" köztünk élnek, és mindenütt ott vannak.Ezt el kell fogadni, de persze a lehetőségeinkkel élve el kell Őket szeparálni.
Ne mozduljunk ki a lakásból, nehogy történjen velünk valami rossz?Az nem megoldás.

Az adminokban bízok, szerintem "csípőből" lerendezik a dolgot;).

A fórum szerintem "állandóbb" dolgokra való, például a városszabályzat, a kinevezett építők listája, szövetségesek listája, "fekete lista", nyersanyagokról egy lista az erődhöz (tudom ígértem rá megoldást, de most az csúszik még egy kicsit..), napi, heti adózásról egy lista. Szóval a fórumot is lehet továbbra is használni sok mindenre.
 

DeletedUser

Vendég
A fórum szerintem "állandóbb" dolgokra való, például a városszabályzat, a kinevezett építők listája, szövetségesek listája, "fekete lista", nyersanyagokról egy lista az erődhöz (tudom ígértem rá megoldást, de most az csúszik még egy kicsit..), napi, heti adózásról egy lista. Szóval a fórumot is lehet továbbra is használni sok mindenre.

Pontosan:D.
 

DeletedUser3632

Vendég
hát szerintem a chat-en könyebb offolni, vagyis annyira nem zavaró, vagyis mindenki dumálhat bármiről, dolgokról amik nem annyira fontosak de érdekelnek, pl senkinek nincs kedve 100 kérdést feltenni ha sokat kell várni, chaten igen, fórumon sokakat elriaszt hogy mindenki látja amit ír, chaten úgymond olyan mintha beszélgetnél és mindenki megy tovább, nem marad hivatalos bizonyíték :D
meghát fórum inkább hivatalos, üzenetet hagysz
chat meg online és hülyéskedhetsz is, és látod kik vannak épp online, tudod ki ér rá épp, fórum meg el sem olvassák ha épp túl sok a bejegyzés, sok a dolguk, stb.

chaten azért mindenki bátrabb és több infó kering
 

DeletedUser867

Vendég
igen jó lenne 1 chat.
így gyorsabb lenne a a komunikálás kevesebb topik nyílna meg.
remélem hogy sikerűl
 

DeletedUser

Vendég
én is arra szavaztam...nem igazán akarom látni a sok tizenéves siránkozásait, szánalmas írásait, káromkodásokat, és egyéb értelmetlen dolgait.

Az erőd harc során ok lenne a dolog, de ott is csak szobák kellenének (erődnév-támadó ; erődnév-védő) és az adott város (mind a támadó mind a védő) vezetői engedhetnének be embereket....ne tobzódjon ott akinek nem kell

Én is tizenéves vagyok, pontosabban 12 éves, mégsem síránkozok sehol semmit, meg különben is, a support-on kell regsiztrálni, nem hiszem, hogy valai csak azért regisztrál oda, hogy káromkodjon... meg ha káromkod, azzal veszéjeszteti a karakterét is, a játékban. meg, ha nem veszed hasznát, nem regisztrálsz, ennyi. Vagy regisztrálsz, de csak akkor használod, a szükséged van rá.
 

DeletedUser

Vendég
Mért?Baj lesz,ha beszélgetnek a játékosok egymással,üzenet nélkül?
A chat-nél lehetne,egy külön szoba,ahol a barátok vannak és jelzi,hogy mikor vannak fent és lehet beszélgetni.
 

DeletedUser

Vendég
Kettő:D:D Támadó-védő..:p

Csak támadó. A védőknek már alapból ott lesz a erődszobájuk, ahova akár a többi ideiglenes védőt meghívhatják, a harc után meg elbocsáthatják onnan őket. A támadóknak pedig mi nyitnánk szobát. Hogy ez ideiglenes (24-48 óráig létező) szoba lenne, vagy mi törölnénk még nem biztos.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Jobb lenne egy külön oldal rá, mert ha a játékban van, akkor egyrészt belassul egyesek gépe (mondjuk az enyém:D) másrészt meg csúfítja az összeképet. Az Evonyban pont ez idegesít...meg a rengeteg cicis reklám!
 

DeletedUser

Vendég
Jobb lenne egy külön oldal rá, mert ha a játékban van, akkor egyrészt belassul egyesek gépe (mondjuk az enyém:D) másrészt meg csúfítja az összeképet. Az Evonyban pont ez idegesít...meg a rengeteg cicis reklám!

Nem nagyon értek hozzá, de arról volt szó, hogy külön szerver van/lesz erre a célra. Ez szerintem azt jelenti, hogy nem fogja a játékot lassítani.

Cicis reklámoktól itt nem tartok.
 

DeletedUser

Vendég
Énis csak támogatni tudom ezt a chat ablakot. Szerintem sokat lendítene a játékban lévő kommunikációban. És az ugye fontos. Meg lényegesen könnyebb is lenne egy-egy városhoz belépni vagy érdeklődni csak esetleg kihívásoknál. Bár ezt futárral is ellehet intézni de sebaj. Meg dicsekedni is szeret az ember és ezt is megtehetné így a chatboxban :) :D .

Bár nem ismerek chatboxokat csak annyit mondanék, hogy ne a legajja legyen, hogy válasz színt magadnak :D. Olyan lehetne mondjuk, hogy automatikusan a karakterünk nevét adná meg egy mellette zárójeles szintjelzéssel így mindenképp lehet kapcsolni játékoshoz. Meg legalább így kilehet esetleg másokat is hívni, hogy látom hanyas szintű és akkor mit szólnál egy párbajhoz? Vagy valami ilyesmi...

Accem piccit zaggyva de sebaj :rolleyes:
 
Fent