The West Chat indítása!

Szeretnél alábbikban vázolt chat-et a The West című játékhoz?

  • Igen

    Szavazatok: 330 90,2%
  • Nem

    Szavazatok: 36 9,8%

  • Összes szavazó
    366

DeletedUser

Vendég
Itt mérnénk fel az igényeket, hogy szeretnétek-e chat-et a westhez. Természetesen itt nem a játékba beépített chatről lenne szó, hanem egy (még előre nem eldöntött alapokon működő) chatszoba rendszer, mely állna (szerverenként lebontva) közös csatornákból, külön kérésre pedig városoknak saját szoba, valamint az erődöknek is, ahol az erődharcot tudnátok levezényelni, illetve koordinálni a teendőket. A közös szobákat kezdetben a már meglévő moderátorok, adminok felügyelnék, a privát (város/erőd) szobákat pedig a város/erőd vezetők felügyelnék, illetve ők felelnének az ott elhangzott dolgokért, nekik lenne joguk új tagokat meghívni illetve elbocsátani. Természetesen az adminoknak szintén lenne betekintésük ezekbe a szobákba, hogy megakadályozzanak bárminemű szabály, - és törvény ellenes tevékenységet!

A regisztrációt úgy oldanánk meg, hogy a supporton keresztül lehetne majd jelentkezni, ahol némi idő elteltével megadnánk a belépési adatokat. Ez a tervek szerint világonként történne meg, azaz nem egyszerre lenne lehetősége mindenkinek regisztrálni, hanem szép sorba. Oka ennek az hogy a beregisztrálás manuálisan történne és ez időigényes, valamint a support rendszerét se szeretnénk lehalasztani.
Erre a módszerre azért lenne szükség, hogy tudjuk mely karakter áll a chat-elő személye mögött, így súlyosabb esetekben magát a karaktert is büntetnénk. Szeretnénk ugyanis elkerülni, hogy egymás melegebb éghajlatra való küldésére használjátok a chat-et párbajsérelmeitek miatt, normális beszélgetés helyett!

Természetesen váruk javaslataitokat hozzáfűznivalótokat, szavazataitokat!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
szeretném javasolni az evonyban már bevált chatet külön város külön erőd külön kezdőknek és egy utolsót amit a világ összes játékosa használhat nekem nagyon tetszik az ottani megoldás bocsi ha reklám..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
nagyon jó lenne ha egyszerübben tudnánk beszélgetni egymással nekem tettszik az ötlet
 

DeletedUser

Vendég
szeretném javasolni az evonyban már bevált chatet külön város külön erőd külön kezdőknek és egy utolsót amit a világ összes játékosa használhat nekem nagyon tetszik az ottani megoldás bocsi ha reklám..

Nem tudom pontosan milyen chat-re gondolsz, de épp valami hasonlót írtam le. Tervezzük külön világonként szobákat, illetve privát szobákat városoknak erődöknek is. A teljesen közös chat-et én személy szerint nem favorizálom, mert így akár félreértések is adódhatnak (az egyik erről a szerverről beszél a másik meg a másikról). De elvileg ha nagyon kell, technikai akadálya nem lesz.
Egyébként a kolléga egy IRC alapú chat-e dolgozik (sikerült szervert szereznünk!) Persze még semmi nem végleges!

Épp egy chatbot-on dolgozik, mely többek közt GYIK funkciót is ellátna (reméljük sikerül!)

Addig is szavazzatok bátran tovább, illetve a javaslatokat is várjuk!
 

DeletedUser7929

Vendég
chat

Mindenképpen javasolnám, mert tán aki nem szereti a fórumokat, (hanem inkább msnes típus) az biztos sokkal szíveseben chatelne, minthogy 1 ideig várja a választ a fórumon:D
Csatlakozok a többiekhez!!!
IGEN!!!!
Üdv:
raceman
 

DeletedUser

Vendég
Teljes mértékben támogatom a chatet!

A legfontosabb az adott erődharcon belül lehetne!
és mondjuk 15 perccel a kezdés előtt aktiválódna nyilván a támadóknak és a védőknek külön szeparált lenne!
Sokat segítene mert főleg a támadás oldalon kriminálisan rosszul szervezett stratégiával játszanak a játékosok! Át lehetne beszélni pár dolgot!
NAgyban javítaná a csapategységet!
 

DeletedUser7504

Vendég
Chat

szerintem jó ötlet ez a The-West chat, csak az lenne a kérdésem a chat-tel kapcsolatban, hogy hogyan fog kialakulni a chat?
itt a fórumon lesz chat?
vagy minden egyes világban, minden egyes városban, minden egyes erődben és persze itt?
 

DeletedUser

Vendég
Legyen chat!

Szerintem is jó lenne egy chat. Így jól meglehet szervezni a támadásokat, erődharcokat, de szerintem is jobb lenne úgy. Aki a városunkban van, az belép a chat-re, elmondjuk Neki, hogy mi a feladat, és kész. Telegremben is meg leeht oldani, de nem biztos hogy akkor fent van, akkor várunk meg minden... :-) Én az IGENre szavaztam. Renmélem lesz chat. :-) Szeretek beszélgetni.

Üdvözlettel,
Maanszon!
 

DeletedUser3358

Vendég
Szerintem www.xat.com osat mert ottt lehet rangot adni bannolni kickelni (rangok látogató tag moderátor admin és fő admin) és bannolni is lehet van benne magyar nyelv ha beállítod smlyk sok előfizetés stb...
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem is nagyon jó ötlet a chat.Jobb lenne a szervezés, és az erődharcok is talán gyorsabban lezajlanának, mivel lenne mód megbeszélni mindent:).Szóval mindenképpen kell a chat.
 
Fent