The West Chat indítása!

Szeretnél alábbikban vázolt chat-et a The West című játékhoz?

  • Igen

    Szavazatok: 330 90,2%
  • Nem

    Szavazatok: 36 9,8%

  • Összes szavazó
    366

DeletedUser

Vendég
Nekem is jó lenne a chat. Nem tum pont milyet szeretnék de lehetnének benne hangulatjelek.Pl. :) , :eek: ,....

Ez attól függ milyen progival jössz fel. ha mIRC-cel (vagy más scriptjeivel) nem fogsz ilyen kis szép smilekat látni ^^
De a java-s PJ irc , valamint a mibbit 'tartalmaz' hangulat jelet:)
ezek webes kis chat progik, azaz nem kell letölteni öket, viszont a mirc szerintem könnyebben kezelhetö....
 

DeletedUser8092

Vendég
Örömmel mondhatom, hogy a pjirc sikeresen be lett üzemelve, úgyhogy látni fogtok finom hangulatjeleket.
Természetesen mIRC-el is használható a cucc, címet majd adunk hozzá.

Előre szeretném leszögezni, hogy egyikünk sem egy chat-isten, így ha valami hibát találtok, valami nem úgy működik ahogy várnátok a fikázás helyett inkább jelezzétek nekünk a suppon, vagy (amint elindult) a chaten :P

Köszi!
 

DeletedUser

Vendég
Rajtam tesztelhetitek. :D
De volna kb egy ötlet.
Ha nem akarsz csevegni akkor legyen olyan hogy chat kikapcsolás.
(vagy ha mégis akarsz akkor bekapcsolás).:)

Remélem nem hülyeség amit írtam.:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ez egy külön chatszervernél egyszerü. A disconnect gombra kattintasz (pjirc, mirc, és egyéb kínomnál (kivéve mibbit, aminél csak az ablakot kell bezárni, ahonnan fut))

Nem hülyeség, csak kicsit furán fogalmaztad meg:)
 

DeletedUser

Vendég
Érdekes lesz majd összehasonlítani a gyárival...
Valószínünek tartom, hogy a gyári jobb lesz, de lehet, hogy ebből a magyar változatból néhány dolgot meg lehet majd mutatni a fejlesztőknek, és ha tényleg ötletes, akkor lehet, hogy változtatnak a gyári cseten...
Aztán persze ez a hazai változat valószínüleg megy majd a süllyesztőbe, mert párhuzamosan a kettőnek nem sok értelme van...
 

DeletedUser8092

Vendég
Nos! :)

Kezdünk révbe érni az apró beállításokkal, így szeretnék kérni 1-2 tesztert akit be tudok regisztrálni és kipróbálná az oldalt.
Bárki önként jelentkező? A supportra küldjetek egy levelet kérlek (Játék: Beállítások->Support; Főoldal->Support), Chat témával.
Írjátok bele az e-maileteket (amivel regisztráltatok a játékra), valamint ha alapítók vagytok a városotok/erődötök nevét.

Ha NEM vagy alapító, egyiket sem kell megadnod!!

Köszönettel,
kankalin
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Aki még jelentkezik, az inkább chat...... tárgyat írjon! A négy karakter túl rövid.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8092

Vendég
:) Hopsz. :D
Ezt nem is tudtam ;)
Még annyit, hogy az "1-2 fő" csak egy szám volt, miattam mind a 228 szavazó is jelentkezhet béta-tesztre.

Üdv,
kankalin(2)
 

DeletedUser

Vendég
Ez már csak azért is jó lenne, mert 228 emberből már lehet, hogy fent tudna lenni egyidőben 4-5... egyeztetés nélkül...
 

DeletedUser

Vendég
Nos! :)

Kezdünk révbe érni az apró beállításokkal, így szeretnék kérni 1-2 tesztert akit be tudok regisztrálni és kipróbálná az oldalt.
Bárki önként jelentkező? A supportra küldjetek egy levelet kérlek (Játék: Beállítások->Support; Főoldal->Support), Chat témával.
Írjátok bele az e-maileteket (amivel regisztráltatok a játékra), valamint ha alapítók vagytok a városotok/erődötök nevét.

Ha NEM vagy alapító, egyiket sem kell megadnod!!

Köszönettel,
kankalin

Halihó!

Jönnék kísérleti nyúlnak. Van némi chates múlt is (gyaloglo, resetchat) ha számít valamit. :rolleyes:
(Support nálam a leírtak alapján nem óhajt működni.:()
 

DeletedUser

Vendég
Ja... ezt én is néztem... 8-an NEMmel szavaztak nem értem Őket, na mindegy. Titok amar. :-) De senki sem vitatta meg közülük, hogy miért is döntött így... :-) Na mindegy, szerintem holnap, vagyis már ma, mégtöbben fognak szavazni, sé akkor már eldöl. Én már szinte biztos vagyok az eredményben, de léteznek csodák. :-)

A nem szavazatok egyik lehetséges oka: akik komolyan foglalkoztak az erődharcokkal, azok eddig is használtak chat-et (vmelyik ingyenesen használható oldalon), az ilyen helyeken már kialakult a "kemény mag", akik mindig ott vannak és félszavakból megértik az utasításokat, ezek nem szeretnék elveszteni ezt az előnyt úgy, hogy az eddig lustábbak vagy csak kevésbé szemfüleseknek az ölébe adnak egy olyan stratégiai lehetőséget, ami eddig komoly szervezést és némi plusz munkát is követelt.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem akarok hangulatrontó lenni, de szerintem se fontos ez a chat. Szinte csak erődharcban van jelentősége. De voltam már párszor chat-es harcban, stratégiáról nem esett szó. Nagyjából előre meg lehet beszélni a dolgokat. Én speciel jobban díjaznám az árucserét. Valami hirdetőfalas rendszerrel. Ahova ki lehetne ragasztani mi van felesleg, mit keresek.
 
Fent