Kibeszélő Tavaszi Speed

InFvcW1.png
 

Deleted User - 788894

Vendég
Bár alapvetően ez egy egyéni speednek indult, de kérésedre beraktam egy közösségi célt. A legnagyobb város tagjai 150 kötvényt nyernek fejenként.


A játékszabályok érvényesek a szerveren, szóval pushingolni továbbra sem szabad, szóval ha valaki csak azért játszik, hogy a másik fiókot előnybe juttass, mindkét fiók kizárásra számíthat.
Ezzel megint csak Shadow Bandytékat jutalmazzátok.:(
 

Deleted User - 788894

Vendég
Akkor meg ne panaszkodj, hogy más kap jutalmat, ha nem teszel érte semmit. 1000stack WE+Q combo.
Nasussal se lehet úgy meccset nyerni, hogy nem stackeled a passzívodat.
Már hogy ne tennék érte. Top3 városba vagyok és erőd gyöztes is vagyok. De ahogy olvastam csak a legnagyobb város azaz a top1 tagok kapnak kötvényt holott összesítésben jobbak vagyunk mint a top1.Tehát ezt nem tartom fernek. Ne a színt számítson már hanem az, mit hozunk össze az eredmények számítsanak.
 

Old Charlie

Active Member
Már hogy ne tennék érte. Top3 városba vagyok és erőd gyöztes is vagyok. De ahogy olvastam csak a legnagyobb város azaz a top1 tagok kapnak kötvényt holott összesítésben jobbak vagyunk mint a top1.Tehát ezt nem tartom fernek. Ne a színt számítson már hanem az, mit hozunk össze az eredmények számítsanak.
Én nem látom, hogy akármiben jobbak lennétek :/
 

Simple

Well-Known Member
Ex-Csapattag
Már hogy ne tennék érte. Top3 városba vagyok és erőd gyöztes is vagyok. De ahogy olvastam csak a legnagyobb város azaz a top1 tagok kapnak kötvényt holott összesítésben jobbak vagyunk mint a top1.Tehát ezt nem tartom fernek. Ne a színt számítson már hanem az, mit hozunk össze az eredmények számítsanak.

Ezt az írásodat még mindig nem tudjuk dekódolni. Kifejtenéd, hogy miért nem tartod azt fair-nek, hogy egy olyan várost jutalmazunk egy előre meghirdetett kategóriában, amely vezeti az adott kategória ranglistáját? :)
 

jaklee

Veteran Member
Már hogy ne tennék érte. Top3 városba vagyok és erőd gyöztes is vagyok. De ahogy olvastam csak a legnagyobb város azaz a top1 tagok kapnak kötvényt holott összesítésben jobbak vagyunk mint a top1.Tehát ezt nem tartom fernek. Ne a színt számítson már hanem az, mit hozunk össze az eredmények számítsanak.

Én egyáltalán nem értem mi a probléma, min kéne változtatni. Tudni lehetett, hogy a város ranglista alapján az első város tagjai kapnak jutalmat. Azt pedig illene tudni ha top1 városra megy valaki, hogy mi alapján van a rangsor felállítva :D Nyilván azért top1 a jelenlegi top1, mert azokat a dolgokat nyomatja, amik előrébb viszik a ranglistán.
Most tp ranglistán is ki kéne akadni? Ha a teljesítménypontom jobb nekem mint az elsőnek, engem jutalmazzatok légyszi. Az nem érdekel, hogy nem ez volt a verseny o_O
 

Aviendha

Active Member
Nyugi, az előző speed-en is kiakadt hogy csak azért vettük el az erődjüket mert rögözünk, és főleg mert csalunk, hiszen hogy máshogyis lehetne (mondjuk hogy ha nem ketten védik pl úgy, de mindegy)
Szintén csalunk, amiért egy speed szerón 120-asok vagyunk, ő meg csak 30-as
Szintén csalunk, mert hát hogy máshogy is lehetne egy NŐ (2-essel kezdődik a személyi száma) által vezetett szövi/város a top1

Nem ismeri a játékot, nem tud vele játszani, de mindenki más a hibás :) (főleg hogy ha megnézi, közel nem banditék a top1 város, de ez mindegy is)
 
Fent