Kibeszélő Tavaszi Speed

Shadow Bandit

Veteran Member
Hogyha a piac szabad, akkor fogják felügyelni azt, hogy ki az aki becsület nélkül játszik ? (És ha igen, akkor hogyan ?) Vagy szabad pénzt hozni más szerverekről ? Ez akár a játék kimenetelét is meghatározhatja.
A nyeremények szerintem tökéletesek !:)
 

Deleted User - 645708

Vendég
Pár kérdés/észrevétel:

Mivel összesen 5 játékos lesz díjazva, így lehet hogy nem lesz akkora érdeklődés mintha több lenne. Nem lehetne hogy a tp nem rögösöknél is legyen a 2. - 3. hely is díjazva?

Ezenkívül mivel nincs városi verseny, tehát közösségi cél, így jóval kevesebb ember fog jönni szerintem. Lehet, hogy érdemes lenne valamilyen városi versenyt is kitalálni kötvény jutalomért.

Ezenkívül akkor kb mindent szabad ugye? TEhát a szakmások "vihetnek" magukkal segítőket akik szedik nekik a termékeket.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Ezenkívül mivel nincs városi verseny, tehát közösségi cél, így jóval kevesebb ember fog jönni szerintem. Lehet, hogy érdemes lenne valamilyen városi versenyt is kitalálni kötvény jutalomért.
Bár alapvetően ez egy egyéni speednek indult, de kérésedre beraktam egy közösségi célt. A legnagyobb város tagjai 150 kötvényt nyernek fejenként.

Ezenkívül akkor kb mindent szabad ugye? TEhát a szakmások "vihetnek" magukkal segítőket akik szedik nekik a termékeket.
A játékszabályok érvényesek a szerveren, szóval pushingolni továbbra sem szabad, szóval ha valaki csak azért játszik, hogy a másik fiókot előnybe juttass, mindkét fiók kizárásra számíthat.
 

Deleted User - 645708

Vendég
Bár alapvetően ez egy egyéni speednek indult, de kérésedre beraktam egy közösségi célt. A legnagyobb város tagjai 150 kötvényt nyernek fejenként.


A játékszabályok érvényesek a szerveren, szóval pushingolni továbbra sem szabad, szóval ha valaki csak azért játszik, hogy a másik fiókot előnybe juttass, mindkét fiók kizárásra számíthat.
köszi
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
V1-en vennék gringo szettet!!
Ha valakinek van ideje 15 secezni! ;)

Erődharc vb idejére berakni egy 15secezős eventet szintén kérdéses.
Illetve az eredménypont/pb rannglista miért hiányzik most? :/

Old

Nem mindenki játszik az IFBC-n, ez az esemény főként nekik szól.

Azért hogy változatos legyen, minden speed esemény különböző, nem csak beállításokban, de nyereményekben és nyertesekben is.
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Syntex, a pushingot tudjátok ellenőrizni ? Mert az rendben van hogyha tiltásra kerül, de számos olyan eset volt már, ahol piacon történtek meg a termék/pénz előnyhöz juttatások. Nem lenne jobb ha mindenki ugyanazt a szakmát választhatná, és a piac lezárás alá kerülhetne?
 

subabe

Active Member
Kicsit hiányzik, hogy a "megszokottól" eltérően most a tapasztalat mellett nincsen benn a párbaj és a teljesítménypontos verseny. Így igazából elég egy síkú tud lenni a verseny, mivel a legtöbbet 15 mp-ző játékosok tudnak csak labdába rúgni. A verseny változatosságának is szerintem kifejezetten jót tenne, ha a tp és a szakma mellett szerepelne most is a párbaj és a teljesítménypont. (A szakmás versenyt kifejezetten jó ötletnek tartom.)
Nem lehetne a többi kategóriában is versenyt hirdetni?

u.i: Több nyeremény --> nagyobb nyerési esély --> több játékos --> jobb hangulat
 
Utoljára szerkesztve:

Shadow Bandit

Veteran Member
Kedves Shadow Bandit!

Egy kérdésem lenne az ötleteddel kapcsolatban: a többi szakmától szükséges terméket hogy fogjátok megszerezni? :)
Ha nincs olyan beállítás hogy tudjon gyártani egy szakmabeli más szakmák termékeit is , akkor ki kell hagyni azokat a recepteket :D Na jó.. ez nem teljesíthető... de jó lenne kitalálni valamit, mert én mindenképpen a fair play-t szeretem.
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Kicsit hiányzik, hogy a "megszokottól" eltérően most a tapasztalat mellett nincsen benn a párbaj és a teljesítménypontos verseny. Így igazából elég egy síkú tud lenni a verseny, mivel a legtöbbet 15 mp-ző játékosok tudnak csak labdába rúgni. A verseny változatosságának is szerintem kifejezetten jót tenne, ha a tp és a szakma mellett szerepelne most is a párbaj és a teljesítménypont. (A szakmás versenyt kifejezetten jó ötletnek tartom.)
Nem lehetne a többi kategóriában is versenyt hirdetni?

u.i: Több nyeremény --> nagyobb nyerési esély --> több játékos --> jobb hangulat
Az nem lenne túl sok kategória ? Szerintem jobb lenne, ha egy másik speeden lenne párbaj.. és itt pedig tilos lenne.
 

subabe

Active Member
Az nem lenne túl sok kategória ? Szerintem jobb lenne, ha egy másik speeden lenne párbaj.. és itt pedig tilos lenne.
Én igazából az olyan versenyt hiányolom, ahol taktikázni kellene, ami lehet párbaj vagy teljesítménypont is akár. Ezeknél nem azon múlik minden, hogy egy hónapon keresztül tudsz-e napi tizensok órákat gép előtt lenni és nem is azon, hogy mennyire tudsz másoktól termékeket szerezni, hanem az egyénen múlik.

Szerintem megvan a helyes egyensúly, úgy hogy változatos is legyen, és ne is legyen túl sok nyeremény, de ez már a suppon múlik. :)
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Kicsit hiányzik, hogy a "megszokottól" eltérően most a tapasztalat mellett nincsen benn a párbaj és a teljesítménypontos verseny. Így igazából elég egy síkú tud lenni a verseny, mivel a legtöbbet 15 mp-ző játékosok tudnak csak labdába rúgni. A verseny változatosságának is szerintem kifejezetten jót tenne, ha a tp és a szakma mellett szerepelne most is a párbaj és a teljesítménypont. (A szakmás versenyt kifejezetten jó ötletnek tartom.)
Nem lehetne a többi kategóriában is versenyt hirdetni?

u.i: Több nyeremény --> nagyobb nyerési esély --> több játékos --> jobb hangulat
ebben teljesen igazad van. ugyan nem voltam még ilyen szerveren, de el tudom képzelni, hogy 2-3 nap után már látszik az a 3-5 ember, aki győzhet és onnantól fogva okafogyottá válik a játék a többiek számára (vagy elindul a pénzcserélés)

a pushinggal kapcsolatban meg annyit, hogy ha nekem ad valaki kentán pénzt, én meg szedem neki cserébe speeden azt, amit akar, akkor már nem lehet pushingnak hívni, ugyanis mindenki kap valamiért valamit...
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Igen... viszont nem igazságos másokkal szemben. Ezért kérném hogy találjunk erre megoldást, mert korábban is probléma és vita tárgya volt. Akkor máris szabad utalni a pénzt más világokon termék beszerzésért ? Mert szerintem sokaknak megéri játékbeli pénzt fektetni bele hogyha sokkal jobb a nyeremény....
 
Fent