Kibeszélő Tavaszi Speed

Deleted User - 788894

Vendég
Kezdelek nagyon unni titeket fórumhuszárok. Megszóltok holott nem is ismertek. Sajnos ez a mai világ.
Bocs akkor is leírom a véleményem ha ez a nagy top master gaméknek nem tetszik ez van
 

Kenneth G

Kroki-fan
Jó azoknak akik boldog életet élnek tudnak prémiumozni. Nekik persze megy minden játék. De például azok akiknek sz@r az életük ők máshogy állnak a dolgokhoz. Például én is Parkinzon koros vagyok és nekem ez a játék csak szórakozás. Amúgy a Parkinzon kor egy gyógyíthatatlan betegség tehát kitudja meddig leszek életben. Beteg ember vagyok.:(
Ezzel megint csak Shadow Bandytékat jutalmazzátok.:(
karaktered Speed-ban 2020.05.05. törlődni fog.

ennyi elég volt.í.8
Az a gyanum nem igazán megy nekem a speed szerver.:( Levagyok én nagyon maradva.:(
Hát nem tudom.:(
.:( Én soha nem nyerek semmit se.:(
@DJ77
 
Nem látom, hogy az emberek odafigyelnek egymásra! Ez egy játék .. de attól még élő emberekkel játszunk!
Én nem vagyok ember, egy kutyadroid vagyok. Természetes, hogy nem érdekel az emberi populáció. Évezredekig stackelem a Qmat ,hogy végre leigázhassam az emberiséget, ezután létrehozom a saját kutyadroid hadseregem, Egyetlen ember akit elfogadunk az Poppy(nem a demáciai, ő amúgy is yordle) .
 

Deleted User - 788894

Vendég
Na szóval mindjárt vége a speednek. Szóval azért összehoztam ezt azt és egy jót játszottam annak ellenére, hogy jó pár embert itt leszólt csak azért mert leírtam erről arról a véleményemet. Mégis a nyertes szövetségben voltam.:) Ja és nem tudok játszani de azért 12 áve játszok/játszottam.:)
 

Deleted User - 788894

Vendég
Speeden sok olyan játékos volt aki kezdő volt... meglepően sok.
Nem tudtak játszani, és nem is akartak tudni.
Kentuckyn rendszeresen szembesülök vele, hogy a játékosokat nem érdekli a szabályzat, és már 3 karaktere van, amiről nem tudott senki, de elmondja.
Most sok a kezdő... talán kilehetne valahogy használni.

Nem látok sehol motivációt!
Nem látok lelkesedést!
Nem látok emberséget!
Nem látom, hogy az emberek odafigyelnek egymásra! Ez egy játék .. de attól még élő emberekkel játszunk!
Nem látom a fejlődést!
És nem látok szinte semmit...
Nem látom itt a The West-et !
Talán vak vagyok, hogy ne lássam ezeket ?
Én csalódtam...
De mindenért én vagyok a hibás.. és kapom a leveleket, mikor nem tettem semmit.
Ez egy remek játék lehetne.. és az is volt sokak szemében. Kérlek ne tegyük tönkre! Hozzuk vissza valahogyan!
Jelenleg csak a lejtőt látom... a reményt, hogy a következő világ nem bukik majd el... eddig is ezt láttam...... Tévedtem.

Nem kell válaszolnotok.. főleg hogyha nem tudtok valami kedveset vinni bele.
Csak azt próbáltam megmutatni, hogy mi jelenleg a véleményem.
Mindenkit elakartok veszíteni ? Vagy az a lényeg, hogy jönnek majd újak igyis-ugyis ?
Elnézést kérek, ha ezzel megséretettem valakit. Nem szándékozom sokáig itt tartani ... jobb helye lenne a szemetesben.
Shadow Bandit
Mondjuk prémium nélkül nyomasd és még lehet élvezni is tudod a játékot
 
Fent