Kibeszélő Tavaszi Speed

Shadow Bandit

Well-Known Member
Aha de nem én kezdtem a beszólást. Amúgy ők vágták a fejemhez, hogy nem tudok játszani. Hát nem tudom. A legtöbb Világban jobban állok.:) De oké nemtudok játszani legyen úgy.:D
Nem úgy tűnik... a leveled sem volt valami kedves felém..
(Pedig nem is mondtam semmit... mégis hibás vagyok)
Szeretnék szólni a ,,barátocskáimnak" , hogy ne bántsák DJ-t ! Gondolom ti vagytok a ,,barátocskáim" ...

Aston*

Well-Known Member
A VAC rendszer (cs:go) is olyan meccseket próbál csinálni ahol egymás ellen rakja a cheatereket, lehetne egy Purge szerver ahol mindent IS lehet használni annak érdekében hogy nyerj, igy nem lehet sárdobálás, ha valaki esetleg csalás gyanúja fenyeget :D - Én jönnék lol

Aston*

Well-Known Member
Annyit még hozzátennék, hogy blade 350 biztos hogy csal, attól függetlenül, hogy nem nyerhetett mint nem magyar egészen nyugodtan utána lehetne nézni, mert scriptel, ez biztos.

tudom h ogy vannak őrültek, de 24 óra alatt 20-at dolgozott vb-n is :) Nem ma jöttem le a falról, hogy ez egy jól működő autoclicker

Syntex

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Bárki aki szabályosan játszik nyerhet, függetlenül hogy milyen nemzetiségű, nem is értem hogy honnan vetted amit írtál. Ahogy a versenykiírásban is áll: A speed egy ideiglenes világ, a szerver zárást követően minden adat elveszik. A játékszabályok megsértése, különösképpen illegális eszközök és multifiókok használata esetén végleges kizárás jár az eseményről és a játékos elesik az esetleges nyereménytől. Jelen játékleírás bármikor megváltoztatható.

(Megjegyzés zárójelben: A játékban történt esetleges szabálysértéseket amúgy a supporton kell jelezni, a fórumon jelzett szabálysértések, nem tudjuk kivizsgálni, mivel nem ez a hivatalos bejelentési módja. Sőt még akár a fórumszabályokat is sértheti a bejegyzés.)

Fent