Kibeszélő Tavaszi Speed

SnOOpRman

Active Member
A szett nyereményeket kicsit viccesnek tartom. Egy Gonzales szettet szembeállítani egy El Gringoval...Kicsikét, mint Mila Kunist, Mike Tysonnal...na,de a lényeg.
NeverendingRoad pont beletalált az általam is érzett dologba. 7 nyeremény van, abból 4db TP-ért jár. Legutóbbi Speeden a srác,hogy meglegyen a 150-es szint, 4 napig nem aludt, de szerintem még csak nem is evett, elmondása szerint az energia ital lefedte az étlapját. Na,de itt vagyok aktív játékosként, és örömmel látom, hogy az esélytelenek nyugalmával regisztrálhatok a szerverre. Nem szeretnénk azt,hogy unalmas legyen, és ismétlődjenek a korábbi jutalmak? Rendben! Ne erődharc pontszámot nézzünk, hanem erődharc sebzést/kitérést/kapott sebzést. Kapásból értelmet nyer, hogy párbajos/munkás/katona karaktert válasszon az adott illető erődharcra - kalandor hátrány legyen itt is -
És még biztos tudunk kitalálni valamit. Nem kell ezekért El Gringo szett, csak némi jutalom, ami miatt megéri küzdeni.
 

SnOOpRman

Active Member
Karácsonyi, prémium mentes speeden nem 4 nap alatt lett elérve a 150-es szint? Valamiért annyi rémlik. De hogy a srác, az nem aludt a 150-es szintig, csak talán egyszer a buszon.

Én szeretnék erődharcolni, de nem mentem VB-re. De lehet a korábbihoz hasonlóan párbaj/teljesítmény pont. Szerintem nem fogunk beleúnni, ha egy éven 2-3 alkalommal ezért kell küzdeni. Sőt, lehet hogy olyan aki, más szerveren nem foglalkozik ezekkel, szeretné ezt kipróbálni mondjuk Speeden.
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Nem... 4 nap az nagyon kevéske még alvás nélkül is. Habár nem tudom mennyire volt turbózva a szerver... De mindegy .. szerintem az lenne a legjobb ha lenne ez után egy párbajos speed és egy erődharcos is :D némi idő kihagyással... így biztosan nem unatkozik majd senki.
 

subabe

Active Member
Nem... 4 nap az nagyon kevéske még alvás nélkül is. Habár nem tudom mennyire volt turbózva a szerver... De mindegy .. szerintem az lenne a legjobb ha lenne ez után egy párbajos speed és egy erődharcos is :D némi idő kihagyással... így biztosan nem unatkozik majd senki.
Unatkozni unatkozna, csak mindig más. Vagy a párbajosok, vagy az erődösök, de valaki mindig. Ezért lenne jó szerintem, ha egy speeden belül lenne változatosan több kategória. Így tényleg nem unatkozna senki. :)
 

Thomas Lincoln

Well-Known Member
Engem az érdkelne, hogy csak bolti cuccok lesznek a szerveren? Vagy valamilyen módon lesznek berakva szettek?
Illetve ha kentukin fizetnek nekem, hogy speeden szedjek terméket, akkor nem csak azért játszok ott, h toljam a másikat, hanem azért mert pénzt kapok érte :D, ha ezt így szabad akkor termékbeszerzést vállalok kentus fizetéssel.
 

SnOOpRman

Active Member
Aston nem. Az első, hogy mekkora esély valami tárgyat (ruha meg blablabla)
A második az helyesen,és megkülönböztethetően úgy lenne, hogy termék találás esély. Vagy elírás, vagy az én gondolat menetem rossz hosszú idők óta :D
 

jaklee

Veteran Member
Kedves Shadow Bandit!

Egy kérdésem lenne az ötleteddel kapcsolatban: a többi szakmától szükséges terméket hogy fogjátok megszerezni? :)

Más szakmáktól függő összes termékből addoltok mondjuk 100k-t mindenkihez, jobb híján. :D Nem tudom ezt külön belépős linkkel/kóddal meg tudjátok-e oldani (mint pl az ifcb-n a kezdő táska), hogy ne mindenkihez egyesével kelljen adnotok a cuccokat.
 

Thomas Lincoln

Well-Known Member
Bár egyébként ha nem igazán lehet jó megoldást találni és sokan fognak termékbeszerzőket vinni, az se olyan rossz, mert ugyan aki egész nap terméket szed esélytelen az ellen aki a 3 éve felhalmozott vagyonából fogad fel 15 beszerzőt, de szerintem így sokkal több embert vonz be az egész, mert rengeteg játékosnak lesz érdeke terméket szedni menni.
Akik pedig rög és egyéb plusz nélkül próbálnak játszani még mindig ott van egy tp helyezés rögmenteseknek.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Vagy lehetne 4 db 7 napos speed.
1 a tpnek
1 a pbnak
1 a szakmának
1 az eredménynek vagy mpinek vagy harcnak stb.
Köszönjük a javaslatot, a következő lehetséges ilyen rövidebb körökből fog állni :)

Engem az érdkelne, hogy csak bolti cuccok lesznek a szerveren? Vagy valamilyen módon lesznek berakva szettek?
Illetve ha kentukin fizetnek nekem, hogy speeden szedjek terméket, akkor nem csak azért játszok ott, h toljam a másikat, hanem azért mert pénzt kapok érte :D, ha ezt így szabad akkor termékbeszerzést vállalok kentus fizetéssel.
Igen, az alap UP Shop cuccok elérhetőek lesznek. Ha valaki csak azért regisztrál a szerverre, hogy egy másik fiókot elősegítsen, az pushingnak minősül és szabálytalan.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Nem változtatunk többet a nyereményeken.

Mivel a játékosnak az egyedüli célja a világon a másik fiók segítése és a speeden így nem akar előrejutni, játszani és a mérkőzésen részt venni, így én nem mondanám szabályosnak. A legjobb, ha mindenki saját magának gyűjti a dolgokat és nem világok közti kereskedéssel próbál eredményt elérni. Az eseményen résztvevő játékosokkal lehet kereskedni és olyan módon segíteni kölcsönösen egymást, hogy az mindkét félnek jó legyen (pl. receptek, craft tárgyak stb), de ha valaki nagyon rááll a termék gyűjtésre és azokat adja szépen át egy fióknak a nyerés céljából, az pushing.
 

szölőcukor

Well-Known Member
Mivel a húsvéti event bent lesz a szerveren, és a prémium funkciók használhatóak is, ezért gondolom bent lesz a nyerhető fegyverszett is, ami 64% tp bónuszt ad összességében. Erre szeretnék megerősítést kérni, hogy tényleg bent lesz a fegyverszett, vagy sem.
 
Fent