Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
kérdés

a House of the Rising Sun nevű küldetést hogy lehet megcsinálni:confused:
 

DeletedUser427

Vendég
Sziasztok.

Valahol meg lehet találni, h melyik munka hanyas szinten érhető el?
Mert pl. a kereskedés indiánokkal nem rég még szerepelt a térképlistában,de aztán eltünt,pedig a szivaros kalandom még kész sincs. :(
A béketárgyalások munka meg se jött,pedig ezt a kalandot is el kéne végeznem. :(
 

DeletedUser9614

Vendég
Sziasztok.

Valahol meg lehet találni, h melyik munka hanyas szinten érhető el?
Mert pl. a kereskedés indiánokkal nem rég még szerepelt a térképlistában,de aztán eltünt,pedig a szivaros kalandom még kész sincs. :(
A béketárgyalások munka meg se jött,pedig ezt a kalandot is el kéne végeznem. :(

A munkák nem szint függőek. A bevitt munkapontok alapján jelennek meg. Próbáld meg úgy csoportosítani a munkapontokat hogy tudd csinálni a munkát.
 

DeletedUser9614

Vendég
Kérdésem a support tagokhoz.

A frissítés alatt lesz-e valami baj ha pl munka vagy bármi közben érne utol a 1.27?
 

DeletedUser11044

Vendég
A The West Stats nem lesz normálisan magyarosítva csak mert elég érdekes hogy ki van írva hogy Szavazás és alatta angolul a kérdés :D
 

DeletedUser

Vendég
waupe nagyapja

Megtudnátok mondani h kell képességeket áthelyezni?
a karakternél a sámánra rákantittam rámente, a rejtőzésre és levont egyet , onnan hogyan kell csinálni h az ütőerőre rakja át az a képességpontott amit levontam ?
 

DeletedUser11044

Vendég
Megtudnátok mondani h kell képességeket áthelyezni?
a karakternél a sámánra rákantittam rámente, a rejtőzésre és levont egyet , onnan hogyan kell csinálni h az ütőerőre rakja át az a képességpontott amit levontam ?

Amit le akarsz venni rákattintasz, utána az OK -ra és vissza a képesség elosztásra és elosztod és kész is. (remélem érthető) :D
 

DeletedUser

Vendég
Dodes ugye
rámentél a sámánra,
rákattintottal arra a képességre annyiszor, amennyit el akarsz venni
rámész az ok gombra
aztán rákattansz a sámánra
és rákattansz arra amire rakni akarod a képességeket
leokézod ismét
és kész is
 

DeletedUser

Vendég
"The Athos quest will be 1.27."
Szellemvárosban a harmadik kulcs?
Ezeket írták az angol fórumon... vajon igaz?
 

DeletedUser

Vendég
Aki tud az tud :D



A szellemvárosba azt hogy?:confused: Ott hogy lehet találni akármit is?:confused:

Nem tudom, biztos úgy mint a Belle Star Deringere... fogalmam nincs... de ezt mondták/írták... A harmadik kulcs... jól jönne pár 99-esnek akiknek már 2 is van...
 

DeletedUser

Vendég
http://img195.imageshack.us/img195/7695/tournoi.jpg
Ez valami francia verseny volt... állítólag ezeket lehetett nyerni...
Tud valaki németül?
Soweit so gut.

Ich wollt das natürlich erstmal überprüfen ob er wirklich mit dem Teil rumläuft aber man kann sich nur auf Welt 5&6 in Portugal anmelden.
Der Spieler hat ihn aber auf Welt 3 gefunden (dadurch kann man's nicht überprüfen ).
Nun stellen sich die alten Fragen wie bei Youngers Revolver
Ging es hier mit rechten Dingen zu ober wurde da (mal wieder) nachgeholfen?
 
Fent