Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Még régebben úgy volt, hogy lesz az erődben kereskedő, ahol olcsóbban lehet fegyvereket venni
 

DeletedUser

Vendég
Admintól vagy valaki hozzáértőtől kérdezném hogy erődharcnál hogy van az hogy akik árulónak lettek megjelölve azok mégis bekerülnek erődharcra? Nem volt meg a teljes létszám és ki akartuk szűrni azokat akik nem kellenek...

Ötlet? Bug? Vagy mijez? Mert így nincs vagy legalábbis nem sok értelme van a dolognak

Köszönöm előre is
 

DeletedUser

Vendég
Admintól vagy valaki hozzáértőtől kérdezném hogy erődharcnál hogy van az hogy akik árulónak lettek megjelölve azok mégis bekerülnek erődharcra? Nem volt meg a teljes létszám és ki akartuk szűrni azokat akik nem kellenek...

Ötlet? Bug? Vagy mijez? Mert így nincs vagy legalábbis nem sok értelme van a dolognak

Köszönöm előre is

Én ezzel kapcsolatosan szeretnék kérdezni: h lesz egyáltalán vki áruló?
 

DeletedUser

Vendég
Admintól vagy valaki hozzáértőtől kérdezném hogy erődharcnál hogy van az hogy akik árulónak lettek megjelölve azok mégis bekerülnek erődharcra? Nem volt meg a teljes létszám és ki akartuk szűrni azokat akik nem kellenek...

Ötlet? Bug? Vagy mijez? Mert így nincs vagy legalábbis nem sok értelme van a dolognak

Köszönöm előre is
Sajnos nem sajnos, de így működik jelenleg a dolog. Attól, hogy árulónak jelölöd még részt vehet a harcban, de tudomásunk szerint árulóként nem látja az erőd chatet.
 

DeletedUser2234

Vendég
Én ezzel kapcsolatosan szeretnék kérdezni: h lesz egyáltalán vki áruló?

úgy lesz valaki áruló, hogy a toborzók áruló "rangot" állítanak be. Én elítélem személy szerinte ezt. Ha valakit nem akarok bevenni, nem adok rangot neki. :)

Na ja áruló!!! Sétálok 7:34:00 és az a roh@dt Hitvány árulónak talált és nem vehetek rész a harcban. Na ez milyen szemétség már!!!:mad:
Attól, hogy áruló rangot adott, még ne szidd. Légy te az okosabb :)
 

DeletedUser11044

Vendég
Attól, hogy áruló rangot adott, még ne szidd. Légy te az okosabb :)

Jó de jó szívvel sétálok egy fél térképet hogy jöjjek védeni az erődjüket (írt is a városomnak) erre meg kapom a jelentést hogy árulónak tartott. Szerintem az ilyenekre mindenki mérges lenne. Nem?;)
 

DeletedUser

Vendég
:) Akkor jó. Örülök, hogy annyira mégsem volt hibás a képlet ;) Bár ebből okulva legközelebb nem írok százalékokat sehova.

szerintem nyugodtan irhatsz:)
csak en nem tudtam felfogni, hogy az a 10% nem a 100 tiz szazaleka, hanem 0.1..
mindegy tovabb nem folytatom, mert Grokar ur megint elkuld valahova:p
 

DeletedUser

Vendég
tartalékos....

Én elítélem személy szerinte ezt. Ha valakit nem akarok bevenni, nem adok rangot neki. :)

Én sokszor vagyok tábornok erődharcnál. És ha nem arra kattintunk hogy áruló
(a toborzásnál) hanem arra hogy tartalékos ő így is azt kapja meg jelentésben hogy árulónak nyilvánították
:confused:
elvileg ez az 1.26 hibája

Persze erre azért van szükség hogyha egy erődharcnál (pl kis erőd) 50-nél többen vannak mondjuk 60-an akkor 10-et be kell tenni tartalékosnak mert különben a szerver selejtez találomra és lehet hogy téged tesz ki vagy a 20 szintű helyett a 80-as szintűt.
 

DeletedUser

Vendég
Mely képességtől függ, hogy ki mennyit lép egy erődharcban?
Mert én léptem 2 kockát nyílt terepen, míg más meg vagy 4et.
 

DeletedUser

Vendég
Pontosan, és javítva is van az 1.27-es verióban.

És azt nem tudod véletlen hogy az árulós rész is javítva van? Tehát ha nem akarom hogy tele legyen az erőd és árulózom akkor áruló is lesz? Bétán nem vagyok kalapos így nem tudom... :S

Köszi szépen
 

DeletedUser

Vendég
nem..

Ha árulózod mindenképp áruló lesz az 1.27 azt javítja ki hogy ha tartalékosnak teszed akkor ne azt kapja jelentésben hogy őt árulónak nyilvánították.
 

DeletedUser

Vendég
És azt nem tudod véletlen hogy az árulós rész is javítva van? Tehát ha nem akarom hogy tele legyen az erőd és árulózom akkor áruló is lesz? Bétán nem vagyok kalapos így nem tudom... :S

Köszi szépen
Tisztázzunk valamit, teljesen mindegy milyen rangot adsz neki, mert kizárni az erődharcból sehogy sem tudod. Már jeleztük korábban is a fejlesztők felé, hogy a kémek miatt jobb lenne, ha ténylegesen ki lehetne zárni a harcból - eddig nem lett megoldva.

Az áruló annyit jelent, hogy az a legalacsonyabb rang. Tehát ha betelt az erőd elsőnek az árulókat szórja ki a jelentkezők közül. De ha nincs tele az erőd az árulók játszhatnak - legalábbis mi így tudjuk.
 

DeletedUser

Vendég
Mely képességtől függ, hogy ki mennyit lép egy erődharcban?
Mert én léptem 2 kockát nyílt terepen, míg más meg vagy 4et.

Mezőt (legkisebb területegységet, egy kis négyzetnyit) sokat léphetsz egyszerre. A mozgási mennyiség elsősorban a szektortól függ, hogy melyikben állsz. Maximum valamelyik oldalszomszédos szektor legtávolabbi végébe mehetsz el. Ily módon függ a léphető mezők száma attól, hogy mely szektorban állsz éppen. Ha a zászló mellett, akkor legfeljebb 3 mezőnyi távolságot tehetsz meg (valamelyik L alakú szektor túlsó végébe), ha erődön kívül állsz, mondjuk a bal felső sarokban, akkor a szomszédos (déli) szektor legtávolabbi vége kb. 25 mezőnyire van, tehát ennyit léphetsz egy kör alatt.
 

DeletedUser

Vendég
Kék nyakpánt

Sziasztok
nem tudtok olyan várost ahol kék nyakpántot leehet venni ?
 
Fent