Kérdések és válaszok

DeletedUser11044

Vendég
Az előtte lévőnél meg 5209 van, bár már csak bankban. Úgyhogy lehet, valami ekörüli összeg.

De ha V4-en 8742$-om van és semmire sem tudom elölteni akkor hova rakjam a pénzt????????? Mert mindenem meg van ami kell, sőt már előre meg vásároltam a csappantyús puskát és a spanyol kardot!!!! A városomnak nem kell mert full és a ranglistán a 3. és vagy 100000$ van a kasszába!!!!!!! akkor hova tegyem azt a ...... pénzt???
 

DeletedUser

Vendég
Már párszor ki lett tárgyalva itt, hogy nem a nálad levő összeg számít hanem az egész csoport által bevitt összeg, és az hogy van nálad 5000 dollár nem jelent semmit, mert ha csak egyedül nálad van akkor bizony igencsak leosztódik ez, és nem is biztos, hogy te kapsz érte tárgyat.
Ezért vannak a bétán levajazott csaták, ahová mindenki sok pénzzel megy és repkednek is a lézer fegyverek nekik.
 

DeletedUser

Vendég
De ha V4-en 8742$-om van és semmire sem tudom elölteni akkor hova rakjam a pénzt????????? Mert mindenem meg van ami kell, sőt már előre meg vásároltam a csappantyús puskát és a spanyol kardot!!!! A városomnak nem kell mert full és a ranglistán a 3. és vagy 100000$ van a kasszába!!!!!!! akkor hova tegyem azt a ...... pénzt???

Nézegesd. ;) Vagy képezd át magad, rögtön baromi kevés lesz az...
Egyébként azon gondolkodtam, hogy a bankból miért nem lehet kiszedni a pénzt? Pl. ki akarok venni 4000$-t egy erődcsatára, de ugye nem tudok.
 

DeletedUser7574

Vendég
Már párszor ki lett tárgyalva itt, hogy nem a nálad levő összeg számít hanem az egész csoport által bevitt összeg, és az hogy van nálad 5000 dollár nem jelent semmit, mert ha csak egyedül nálad van akkor bizony igencsak leosztódik ez, és nem is biztos, hogy te kapsz érte tárgyat.
Ezért vannak a bétán levajazott csaták, ahová mindenki sok pénzzel megy és repkednek is a lézer fegyverek nekik.

kéne v5-ön akkor egy levajazott csata ;)
 

DeletedUser

Vendég
Feljegyzés darabja első rész a Weststatsról:
28. Mai 1527
Már több, mint 20 éve ismerem Juan de Ojeda-t. Együtt harcoltunk
szülővárosunkban, Cuenca-ban az éhség ellen,
Együtt küzdöttünk az úton Újspanyolország felé a ... (Kaland tárgy)
Kaland tárgy?? Na melyik kalandban lehet megszerezni?
 

DeletedUser

Vendég
ilyenekről miért beszéltek itt???? eszem megáll, nyilvánosan szabálysértésről beszélni???? ez ugyanaz mint az előre lebeszélt párbaj.
 

DeletedUser

Vendég
ilyenekről miért beszéltek itt???? eszem megáll, nyilvánosan szabálysértésről beszélni???? ez ugyanaz mint az előre lebeszélt párbaj.

Tényleg nem az.
Egy lehetőség, ami ugyan nem biztos, hogy etikus, de mindenképpen megérné.
Én benne vagyok.
 

DeletedUser

Vendég
KÉRDÉSEM LENNE.
Még nagyon újj avagyok itt:)
azt szeretném megkérdezni, hogy egy másik játékosnak, hogy lehet pénzta adni ha egyáltalán lehet.
Előre is köszönöm a segítséget!:)
 

DeletedUser

Vendég
KÉRDÉSEM LENNE.
Még nagyon újj avagyok itt:)
azt szeretném megkérdezni, hogy egy másik játékosnak, hogy lehet pénzta adni ha egyáltalán lehet.
Előre is köszönöm a segítséget!:)

Hali.
Egymásnak pénzt nem lehet adni
 
Fent