Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Nem tárgyakat se lehet pénzt meg max úgy hogy kiveszed az összes cuccod és monodod az illetöbek hogy támadjón meg és úgy tdod tőlle elvenni de ez Nem vmi jó !
 

DeletedUser

Vendég
KÖszönöm a segítséget.
Nagyon újj vagyok itt ezért még kérdezősködök:)
az elején hol, és hogy érdemes fejlőődni?:)
 

DeletedUser2847

Vendég
Ha magas pénzösszeget akarsz akkor magas dollár %-únál ha fejlődni akarsz akkor tp kell. Ajánlom a weststats-ot (weststats.com)
 

DeletedUser

Vendég
Tényleg nem az.
Egy lehetőség, ami ugyan nem biztos, hogy etikus, de mindenképpen megérné.
Én benne vagyok.

Kérdem én, ez miben más, mint hogyha lebeszélitek, hogy én erre hajlok, te erre célzol, most te nyersz, legközelebb én nyerek?????
Anno volt már egy ilyen erődharc, szerencsére csak egyről tudok, ami hasonló volt, 2 szövetséges ment egymásnak egy kis erődben, természetesen mindenki mást kizártak az ottani harcból (cél ott amúgy új erődharc irányítók képzése volt). Foglalás nem volt, hanem lejárt az idő, ez is mond valamit:). Elismerem, ott tényleg nem etikátlanságról volt szó, mivel nesz szoktak rá az ilyen harcokra, csakk 1x fordult elő. Ok, hogy tényleg nincs így külön leírva erődharcra, de párbajra igen, és ez semmivel nem más. Ha valaki meg akar cáfolni, az írja le kérem, hogy mégis miben más? A lebeszélt párbaj is eredetileg csak etikátlan volt, emlékszem is rá, mikor még v5öt nyomtam, akkor még nem volt bevezetve ez a szabály, valamikor még v6 előtt került be új tiltásként a listába. Javasolni szeretném az adminoknak, hogy ez is mihamarabb kerüljön bele a tiltások közé.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Feljegyzés darabja első rész a Weststatsról:
28. Mai 1527
Már több, mint 20 éve ismerem Juan de Ojeda-t. Együtt harcoltunk
szülővárosunkban, Cuenca-ban az éhség ellen,
Együtt küzdöttünk az úton Újspanyolország felé a ... (Kaland tárgy)
Kaland tárgy?? Na melyik kalandban lehet megszerezni?

Nem kalandtárgy, hanem találni lehet a 3ik a kaland tárgy
 

DeletedUser

Vendég
Ha mondjuk alapítok egy várost, akkór a szabó nál, és a fegyverkováscsnál alapból lesznek fegyverek, vagy azt nekünk kell oda eladni?
 

DeletedUser

Vendég
Ha mondjuk alapítok egy várost, akkór a szabó nál, és a fegyverkováscsnál alapból lesznek fegyverek, vagy azt nekünk kell oda eladni?

A lényeg az, hogy ahogy építittek úgy lesznek benne fegyverek, amik soha nem fogynak ki és nem kel nektek "beadni", a játék automatikusan berakja
 

DeletedUser

Vendég
Köszi szépn:D
és ha egy városba tartozok, hogy tudok odamenni, ha valamit el akarok adni?:D
 

DeletedUser2847

Vendég
Van egy útmutatótábla nagyából a város alsó részén a bank ésa hotel között (bal-jobb irányban középtájt)
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon köszi :)
sry hegy ennyit kérdezek, de meg szeretném tanúlni a jjátékot, és városból hogy lehet kilépni?:D
 

DeletedUser

Vendég
Kérdem én, ez miben más, mint hogyha lebeszélitek, hogy én erre hajlok, te erre célzol, most te nyersz, legközelebb én nyerek?????
Anno volt már egy ilyen erődharc, szerencsére csak egyről tudok, ami hasonló volt, 2 szövetséges ment egymásnak egy kis erődben, természetesen mindenki mást kizártak az ottani harcból (cél ott amúgy új erődharc irányítók képzése volt). Foglalás nem volt, hanem lejárt az idő, ez is mond valamit:). Elismerem, ott tényleg nem etikátlanságról volt szó, mivel nesz szoktak rá az ilyen harcokra, csakk 1x fordult elő. Ok, hogy tényleg nincs így külön leírva erődharcra, de párbajra igen, és ez semmivel nem más. Ha valaki meg akar cáfolni, az írja le kérem, hogy mégis miben más? A lebeszélt párbaj is eredetileg csak etikátlan volt, emlékszem is rá, mikor még v5öt nyomtam, akkor még nem volt bevezetve ez a szabály, valamikor még v6 előtt került be új tiltásként a listába. Javasolni szeretném az adminoknak, hogy ez is mihamarabb kerüljön bele a tiltások közé.

Hm!!! Érdekes okfejtés... :) És gondolom el is adnád rögtön a Fényes buntlájnodat ha egy olyan erődharcba keveredsz bele ahol le van zsírozva a menet... És pont Te kapnál egy olyan fegyót... :)
 

DeletedUser2847

Vendég
ha jól emlékszek a lakosok fülnél (a városházánál van olyan hogy város elhagyása, de ha tébedek javítsatok)
 

DeletedUser9173

Vendég
Illetve ha gondolod akkor csinálok egy scriptet amivel kiírja hogy biztosan kilépsz a városból?
 
Fent