Kérdések és válaszok

DeletedUser9614

Vendég
http://img195.imageshack.us/img195/7695/tournoi.jpg
Ez valami francia verseny volt... állítólag ezeket lehetett nyerni...
Tud valaki németül?
Soweit so gut.

Ich wollt das natürlich erstmal überprüfen ob er wirklich mit dem Teil rumläuft aber man kann sich nur auf Welt 5&6 in Portugal anmelden.
Der Spieler hat ihn aber auf Welt 3 gefunden (dadurch kann man's nicht überprüfen ).
Nun stellen sich die alten Fragen wie bei Youngers Revolver
Ging es hier mit rechten Dingen zu ober wurde da (mal wieder) nachgeholfen?

Webfordító. De azért érthető.
Először természetesen ellenőrizni akarom ezt ő igazán a részsétákkal körbe mindazonáltal egy csak világban tudja bejelenteni magát 5&6 Portugáliában.
A játékos világban találta meg őt mindazonáltal 3 (ezáltal egy nem tudja ellenőrizni azt).
Most az öreg kérdések elhelyezik magukat Youngers revolverrel kedvel
Ez idement helyes dolgokkal túl nagyon ennek segítettek ott (még egyszer)?
 

DeletedUser11044

Vendég
"The Athos quest will be 1.27."
Szellemvárosban a harmadik kulcs?
Ezeket írták az angol fórumon... vajon igaz?

De hogy találtak ott kulcsot ha az csak egy hely és nem kapsz jelentést azért mert ott vagy. Ennyi erővel a Keleti és a Nyugati pontban találsz 1-1 kő darabot és a kereszteződésben ha bilincs a terméked akkor összerakja a kettőt kedden 19:30 20:00 között és akkor kinyílik egy kapu és kapsz egy párbajt Indiana Jhons ellen és ha legyőzöd ököllel megkapod Billy's Peacemaker-ét!
 

DeletedUser

Vendég
De hogy találtak ott kulcsot ha az csak egy hely és nem kapsz jelentést azért mert ott vagy. Ennyi erővel a Keleti és a Nyugati pontban találsz 1-1 kő darabot és a kereszteződésben ha bilincs a terméked akkor összerakja a kettőt kedden 19:30 20:00 között és akkor kinyílik egy kapu és kapsz egy párbajt Indiana Jhons ellen és ha legyőzöd ököllel megkapod Billy's Peacemaker-ét!

Azt tőlük kérdezd... én csak a kulcsot mondtam... vagyis ők... de az Indiana Johns-os az jó volt xD:D
Röviden: azt mondták az angolok hogy valaki talált egy harmadik kulcsot a szellemvárosnál valami titkos küldetésből, tudja a halál miből... Én sem kaptam jelentést Mariatól when the time was 10:00-10:30 on thursday... akkor én sem kaptam, gondolom más sem kapott jelentést hogy, hé te maki, most megtudod szerezni ennek meg ennek a fegyverét...:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ále, dehogy is... kell egy ágytál, egy újság, meg még egy újság, legyen a hét 24 napja, és 36:12 perckor Wauppee üknagyanyja ad egy küldetést, hogy vidd el a cuccokat egy kisgyerekenek mert kakilnia kell és nincsen hova... az ágytálba megy a cucc, az újságpapírral... tötttörö... a másikat pedig olvassa közben, és akkor megkapot a tacsihóka tomahawkját xD
 

DeletedUser

Vendég
Kedd van és még nincs 1.27?!?! Azért keltem fel ilyen korán hogy minél többet párbajozhassak:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9173

Vendég
engem meg tesóm ébresztett, és nem tudtam visszaaludni:D
Am a gyöngysort csak találni lehet, nem?
Igen csak találni lehet
Na nekem a tesómmal ilyen gondom nincs:)
10 évvel idősebb és szerintem vagy 2 óráig aludni fog:)
Amúgy végülis ő ébresztett fel engem is mikor jött haza a DISCO-ból akkor felkapcsolta a villanyt és felébresztett:)
 

DeletedUser9173

Vendég
Szerintem még várhatsz rá:)
De addig nekem valamit ki kéne találni mert ez így unalmas:(
 
Fent