Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
amikor a portya kalandba kellet sírtásni utána kaptam egy levelet az mire jó?
 

DeletedUser

Vendég
A harmadik lehetőségre inkább a feljegyzés darabokat ajánlanám. :D
 

DeletedUser

Vendég
hát aki tudja értelmezni azokkal a jelekkel is amikkel írva van, annak nem hibás:rolleyes:

Attól, hogy a 2 nyuszi meg 3 elefánt egyenletből te ki tudod számolni, hogy az 5 darab állat, legyen ez akár leírva, akár lerajzolva, az attól még matematikailag tök marhaság :D

Ahogy itt is. Százalékkal nem szorzunk. Kiszámolhatjuk egy adott szám X százalékát és azzal végezhetünk műveleteket, de százalékkal nem dolgozhatsz egyenletben, maximum szöveges környezetben. Ez matematikai tény.
 

DeletedUser7360

Vendég
valóban nem írunk egy matek képletben így százalékot, de értelmezhető simán a dolog, és kiszámolható. az hogy a matematikai formaságoknak mennyire felel meg, másodrendű dolog.
 

DeletedUser

Vendég
valóban nem írunk egy matek képletben így százalékot, de értelmezhető simán a dolog, és kiszámolható. az hogy a matematikai formaságoknak mennyire felel meg, másodrendű dolog.

Persze, csak akkor szegény gyereket ne küldd vissza elsőbe, mert ott csak a formaságokat verik bele :P
 

DeletedUser

Vendég
nem hulyeseg az:P
amugy 18 vagyok es nem matek info szakon de a 100 tiz szazaleka meg ugyis tiz ha fejre allok is:)
es szorozva szaz az 1000, 100-1000 az -900, -900 tiz szazaleka az -90, -90*-900 az 81000
ez van...
ezt irta a kepletben nem tudom maskepp szamolni nagyon sajnalom...

100 10%-a 10. Mi ebben a probléma? Sehova sincs odaírva, hogy 100-at szorozd meg a 100 10%-val. Tényleg gondolkodj egy kicsit legközelebb, jó?
Százalékokkal úgy számol az ember, hogy 10% = 0,1.
Tehát az a képlet (gyengébbek kedvéért) (100-(100*0,1))*0,1 = (100-10)*0,1 = 90 * 0,1 = 9

ez van...
 

DeletedUser2234

Vendég
belekötni a képletbe, szőrszálhasogatás. Épeszű ember tudja kezelni. Ez a véleményem
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok nekem inkább egy költői kérdésem lenne... de mégsem, mert jó lenne rá tudni a választ... na szóval.

Olvastam a "Változások" topicban, hogy meg lett engedve, hogy a jövőben vissza adjátok az eladott kalandtárgyakat.

Biztosan van/lesz erre egy jó módszeretek, de mi lesz akkor, ha valaki azzal jön, hogy ő bizony "véletlenül" eladta a kalandor küldihez kellő Indián kincset cirka 13000$-ért és hogy nem-e tudnátok vissza adni neki, mert azért az a rongyos 10.000$ is kéne neki a kalandsorozat végén.. :D

Sóval, erre mi lesz a válasz? :)

Köszönöm és további szép napot.
 

DeletedUser7360

Vendég
1. úgy tudom azt már nem tudja eladni
2. ha van elég pénze akkor az eladási értéket leemelik a karitól
3. ha nincs,valahogy úgyis megoldanák hogy az összeg ne legyen a karinál pluszban
 

DeletedUser

Vendég
Ha a szinted megvan akkor semmi. Szerintem.
Dehogynem, mert akkor már meg is jelent volna. Például a Nyereségoptimizáláshoz is meg kell lenniük bizonyos kalandoknak. Úgyhogy ez még mindig nyitott kérdés, várnám a segítséget.;)
 

DeletedUser

Vendég
Valaki meg tudná mondani,hogy maximum hányan vehetnek részt egy erödharcban?
Hamis Péter
 

DeletedUser

Vendég
S.O.S.!Menny lehet az élete annak a nyavajás El Capitano-nak?
 
Fent