Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
sziasztok

Tudna valaki segiteni kaptam egy olyan feladatot, hogy mennyek el szellem városban ami délben eltünik azonan sehol nem talákom sem éjjel sem nappal. ha tud valaki segitsen előre is köszönöm:)
 

DeletedUser9614

Vendég
Tudna valaki segiteni kaptam egy olyan feladatot, hogy mennyek el szellem városban ami délben eltünik azonan sehol nem talákom sem éjjel sem nappal. ha tud valaki segitsen előre is köszönöm:)

A szellemváros itt találod. (a kék kockában, fehér pont jelzi)
QEMTCktvAwJQUlMcEQVR
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok ma ragal kaptam egy ojan lavalat amiben aszt irja hogy nyert egy ingyen laptopot és elküldte a weboldalt
hogy hátha nyerek én is egyet
természetesen rákatanás nélkül töröltem
mert szerintem valami virust vagy feltörö programot tartalmazhat
 

DeletedUser9614

Vendég
Sziasztok ma ragal kaptam egy ojan lavalat amiben aszt irja hogy nyert egy ingyen laptopot és elküldte a weboldalt
hogy hátha nyerek én is egyet
természetesen rákatanás nélkül töröltem
mert szerintem valami virust vagy feltörö programot tartalmazhat

Az ilyeneket jelentés gomb használatával jelenteni kell és már tiltják is ki azonnal.:cool:
 

DeletedUser

Vendég
100 10%-a 10. Mi ebben a probléma? Sehova sincs odaírva, hogy 100-at szorozd meg a 100 10%-val. Tényleg gondolkodj egy kicsit legközelebb, jó?
Százalékokkal úgy számol az ember, hogy 10% = 0,1.
Tehát az a képlet (gyengébbek kedvéért) (100-(100*0,1))*0,1 = (100-10)*0,1 = 90 * 0,1 = 9

ez van...

köszönhetném, hogy felvilagosítottál erről a nagyon fontos információról... de mar utananeztem és lattam, hogy mi a probléma az én agyam féle számításban....
tehát így nem köszönöm:P
 

DeletedUser

Vendég
S.O.S.!Menny lehet az élete annak a nyavajás El Capitano-nak?

norby úr téved, mivel csupán 450 hp-ja van El Capitanonak...
itt a bizonyíték...:
« Párbaj: perkelesatan El Capitano ellen 2010.06.06.-án 21:54 órakor Jelentés belinkelése Hozzáférési jogosultság Töröl »
perkelesatan
61. szint
67. Párbajszint
Kihívó Avatár
Párbajhelyszín
KG-Nevada Avatár El Capitano
Nincs találat
Találat: Jobb kar
- 82 ÉP
Találat: Bal kar
- 74 ÉP
Találat: Jobb kar
- 109 ÉP
Találat: Fej
- 116 ÉP
Találat: Bal kar
- 121 ÉP
Nincs találat
Találat: Bal kar
- 103 ÉP
Nincs találat
Találat: Jobb kar
- 35 ÉP
Találati pontok összesen
- 190 ÉP
Találati pontok összesen
- 450 ÉP
El Capitano elveszíti az eszméletét. perkelesatan nyerte a párbajt. Mivel El Capitano nem tartott magánál pénzt, ezért perkelesatan nem kap semmit.
eh kicsit nem szép de ne haragudjatok...
 

DeletedUser

Vendég
.

Nálam Marianál a 20 küldetés nem jött be amikor 28 as vasgyok ?és még több küldetés is hiányzoik ?
mi lehet a probléma ?
 

DeletedUser

Vendég
köszönhetném, hogy felvilagosítottál erről a nagyon fontos információról... de mar utananeztem és lattam, hogy mi a probléma az én agyam féle számításban....
tehát így nem köszönöm:P
:) Akkor jó. Örülök, hogy annyira mégsem volt hibás a képlet ;) Bár ebből okulva legközelebb nem írok százalékokat sehova.
 

DeletedUser11044

Vendég
Nálam Marianál a 20 küldetés nem jött be amikor 28 as vasgyok ?és még több küldetés is hiányzoik ?
mi lehet a probléma ?

Az a gond hogy egypár küldi csak akkor jön be ha bizonyos küldetéseket meg csinálsz.:cool:
 

DeletedUser

Vendég
szia

Köszönöm a segitséget meg is van szellemváros de valamiért mégsem jelenik meg ott a kalad csak a husvéti. Esetleg valami más lehet az oka vagy már én sem értem.:confused:
 

DeletedUser9614

Vendég
Köszönöm a segitséget meg is van szellemváros de valamiért mégsem jelenik meg ott a kalad csak a husvéti. Esetleg valami más lehet az oka vagy már én sem értem.:confused:

Lehet le kellene zárnod vagy még más küldetést befejezni. Talán.
 

DeletedUser

Vendég
Igen.A Mike-féle küldi az alap, a negyvenes szint mellett.
Meg nem elhanyagolható apróság, hogy a küldisorozat első elemét nem maga a Szellemváros adja (bár ott kellened, lokálisan), hanem Henry Walker..
És utána is érdemesebb néha Maria-hoz bepillantani:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok

Köszönöm széppen mindenkinek a segitséget túl egyszerű volt a feladat csupán le kellet zárnom köszönöm nektek:p
 

DeletedUser813

Vendég
amúgy a különleges fegyvereket mint pl .:Hernando kardja stb.. csak titkos küldetéssel lehet megszerezni vagy találni is lehet munkánál?
 

DeletedUser

Vendég
amúgy a különleges fegyvereket mint pl .:Hernando kardja stb.. csak titkos küldetéssel lehet megszerezni vagy találni is lehet munkánál?

Esetleg prémiummal(karakterelőny duplázása, ha kalandor, magasabb jövedelem),
postakocsirablás, iszonyú nagy szerencse.

De menj a németekhez ők tuti megmondják, a Wyatt Earp's Colt Buntline-jukkal... erődharcnál is lehet szerválni elvileg
 
Fent