Új ötlet Büntetések szigorítása

Legyenek szigorúbb avagy végleges büntetések multi, botok használatáért és gyűlöletbeszédért?


  • Összes szavazó
    56
  • A szavazás lezárult .

laciszpszeg

Member
Én nem nagyon szoktam ezzel a játékkal foglalkozni, de a legtöbb embernek az volt a kifogása, hogy a szankciók nem igazán álltak arányban az elkövetett szabályszegésekkel. Ebben az esetben kb. minden szabály megszegése visszaengedést ért (ezt saját szememmel látam), a másik oldalról meg többen jeleztek olyat, hogy egy-két káromkodásért végleges tiltás járt (azokat nem tudom, mert nem voltam tanúja). Erre nem jött még elfogadható válasz / álláspont, de ha jól sejtem nem is fog jönni. :no:


Közben meg ki mit csalt össze és hogy, azt inkább nem kommentelném.
 

Titanilla

Veteran Member
Ha 125 multiért 5 nap kizárás jár, akkor 24 multim lehet kizárás nélkül?
Mivel nem igazán akarok bot-ot csinálni (bár úgy látszik, a bot használata sem jár végleges kizárással) a karakterek generálásához, ezért kérem a kedves fórumozókat, ajánljanak nekem új karakterneveket. (Így mindenki tudja majd, hogy kik lesznek a Tita család tagjai.)
Gondoljátok el, haldokló világok felélesztésére ez a legjobb módszer. 6-8 játékos és a multijaik megtöltik az erődöt, a multik párbajoznak egymással, MPIhez sem kell majd órákat várni.
Ígérem, csúnya szavakat egyik kari sem fog használni, mert az nagyon súlyos bűn, hiszen végleges kizárással jár, szépen illedelmesen fogunk csevegni a kocsmában.
Szép új világ köszönt be a The Westre! Köszönjük minden közreműködőnek!
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Ha 125 multiért 5 nap kizárás jár, akkor 24 multim lehet kizárás nélkül?
Mivel nem igazán akarok bot-ot csinálni (bár úgy látszik, a bot használata sem jár végleges kizárással) a karakterek generálásához, ezért kérem a kedves fórumozókat, ajánljanak nekem új karakterneveket. (Így mindenki tudja majd, hogy kik lesznek a Tita család tagjai.)
Gondoljátok el, haldokló világok felélesztésére ez a legjobb módszer. 6-8 játékos és a multijaik megtöltik az erődöt, a multik párbajoznak egymással, MPIhez sem kell majd órákat várni.
Ígérem, csúnya szavakat egyik kari sem fog használni, mert az nagyon súlyos bűn, hiszen végleges kizárással jár, szépen illedelmesen fogunk csevegni a kocsmában.
Szép új világ köszönt be a The Westre! Köszönjük minden közreműködőnek!
Szerintem legyen Tita1, Tita2, stb. csak hogy ne keverd össze
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Szerintem legyen Tita1, Tita2, stb. csak hogy ne keverd össze
Nem tudom már, hogy ki mondta nekem, meg hogy melyik újabbik világon volt (talán Lujzin) -vagy olyan 1,5-2 éve lehetett- de volt egy játékos aki a multijait arról nevezte el amilyen termékeket gyűjtött a crafthoz, ja és volt egy saját szövijük 2-3 várossal, mind a multival :D
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Nem tudom már, hogy ki mondta nekem, meg hogy melyik újabbik világon volt (talán Lujzin) -vagy olyan 1,5-2 éve lehetett- de volt egy játékos aki a multijait arról nevezte el amilyen termékeket gyűjtött a crafthoz, ja és volt egy saját szövijük 2-3 várossal, mind a multival :D
Ez tetszik így könyebb lenne szedni a csodaszert
 

Kruikov

Az Admirális
Nem tudom már, hogy ki mondta nekem, meg hogy melyik újabbik világon volt (talán Lujzin) -vagy olyan 1,5-2 éve lehetett- de volt egy játékos aki a multijait arról nevezte el amilyen termékeket gyűjtött a crafthoz, ja és volt egy saját szövijük 2-3 várossal, mind a multival :D
Ilyen Lujzin biztosan NEM történhetett meg! Szóval kikérem magamnak az EGÉSZ szerver nevében!
 
Én azt szürtem le ebből az egészből, hogy bár a közösség nagy része változást akar, nem éri meg foglalkozni nekünk a játékkal, mivel nem lesz változás. A véleményünk egyértelműen nem számít.
Mindenki játsza a saját játékát, kerülje meg a szabályokat ahogy csak tudja. Sok sikert kívánok ehhez mindenkinek.
 

Proli Pete

Well-Known Member
Én azt szürtem le ebből az egészből, hogy bár a közösség nagy része változást akar, nem éri meg foglalkozni nekünk a játékkal, mivel nem lesz változás. A véleményünk egyértelműen nem számít.
Mindenki játsza a saját játékát, kerülje meg a szabályokat ahogy csak tudja. Sok sikert kívánok ehhez mindenkinek.
Tanulság? Alapból jó ez a játék, csak sajnálatosan tönkreteszi, hogy a magyarított verzióba bekerültek a helyi sajátosságok, mint korrupció, nepotizmus.

A törvényeknek, szabályoknak úgy 4 ezer éve ugyanaz a lényege. Hammurapitól a római jogrendszeren, Code Civil-en át a ma működő jogrendszerekig ugyanazok az alapok biztosítják, hogy működőképes legyen.
Az egyik, hogy a törvény mindenki által megismerhető legyen. A másik, hogy a törvény mindenkire egyformán vonatkozzon. E feltételek megléte nélkül törvény, szabály mit sem ér.
 
Nem tudom, sztem vicces h itt megy a vergődés, hogy komolyabb büntiket kéne osztani.
Közben meg ha visszaállna a régi rend, ahol nagyon könnyen repültek végleg a karakterek, akkor meg az itteniek fele az enyhítésért verné az asztalt.
Szia a továbbiakban is ilyen stílusban fogunk segítséget kapni support rendszeren keresztül? Jobban tetszene mint a sablon válasz. xDDD
 

Titanilla

Veteran Member
Tömeges bot regisztációt elkerülendő. letiltanám a világokról a regisztrációt.
Letiltani nem kellene, mert ha új játékosok arra vetemednének, hogy a The West-el akarnának játszani, meg kell adni a lehetőséget nekik :)
Viszont jelen helyzetben a regisztáció a magyar világokon nem azonnal történne meg, hanem egy előzetes ellenőrzés után. Tudom, hogy a support nem 24 órán keresztül online, de belátható időn belül megadnák az engedélyt. És elegendő lenne pár hétig fenntartani ezt az ellenőrzést.
Szerintem...
 
Fent