Új ötlet Büntetések szigorítása

Legyenek szigorúbb avagy végleges büntetések multi, botok használatáért és gyűlöletbeszédért?


  • Összes szavazó
    56
  • A szavazás lezárult .

Törölt tag 18099

Vendég
Csak mondanám, hogy teljesen hülyeség jelen formájában a 2 válasz, mert ha a jelentett játékos bizonyítottan megsérti a szabályzatot, akkor repülni fog, és senki sem kivétel.

Egyébként meg tény, túlságosan sok a csalás, de amióta bejöttek az új szintek és nem oldotta meg a cég hogy normlális ütemben lehessen fejlődni, úgy a botok száma és variációi is megnőtt. Nem akarom megvédeni azokat akik nekiálltak botozni, de rohadt módon meg tudom érteni miért csinálják.

Ettől függetlenül ha hülye vagy, és elkapnak érte, akkor vállald a felelősséget. Kivéve amikor rád akarnak tukmálni valamit ami nem igaz, akkor nyugodtan álljatok bele mindenbe. Most pedig megyek és szétpushingolok egy templomot, mert miért ne.
 

Aw.Team

Member
Az csak 125 volt, a többit nem én csináltam. Legalábbis hiába számolsz meg kizárva accountokat, azok egy kis része nem tőlem származott
Az csak 125 volt, a többit nem én csináltam. Legalábbis hiába számolsz meg kizárva accountokat, azok egy kis része nem tőlem származott.
Az csak 125 volt, a többit nem én csináltam. Legalábbis hiába számolsz meg kizárva accountokat, azok egy kis része nem tőlem származott.
Az csak 125 volt, a többit nem én csináltam. Legalábbis hiába számolsz meg kizárva accountokat, azok egy kis része nem tőlem származott.
Az csak 125 volt, a többit nem én csináltam. Legalábbis hiába számolsz meg kizárva accountokat, azok egy kis része nem tőlem származott.
Az csak 125 volt, a többit nem én csináltam. Legalábbis hiába számolsz meg kizárva accountokat, azok egy kis része nem tőlem származott.
Csak 125, milyen szerencse, hogy nem 129 fhú, el se tudnám képzelni akkor mi lett volna.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Pontosabban, inkább arra kérnék választ, hogy jelenleg van egyáltalán örökös kizárás? Az ember 20 millió tpt dobbyzott össze, csinált 120 multit, és Eldó chatje napokig használhatatlan volt a scriptje miatt. Mi a határ?
Van , egészen pontosan csúnya beszédért ismerek pár embert aki véglegeset kapott

Szóval bármit lehet csinálni amíg nem káromkodsz :D
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Köszönöm az új észrevételeket.

Nem vagyok híve magam sem a sablonos válasznak. Örülök annak, hogy szeretnétek változtatásokat, amiket természetesen megértem és továbbítom. Szerintem az is egyértelmű volt eddig is, hogy miért nem kerül úgymond kibeszélésre bárkinek az ügye. Ezen nem tervezünk a jövőben sem változtatni, változatlan marad az álláspontunk.

Ahogyan eddig is, általatok jelzett problémákat, szabálysértéseket mindig kivizsgáltuk és eljártunk ha szükséges volt.
Örülök, hogy egy aktív közösség együtt tud működni egy közös célért, illetve félre tudjátok tenni a nézeteltéréseiteket is. Emiatt is hagytuk ezt a szavazást, illetve a hozzászólás lehetőségét, mert úgy láttuk egy érdemi vita zajlik.

Remélem ez a jövőben is változatlan lesz, viszont ehhez úgymond ti is kellettek, mint partnerek, hogy így is legyen.

Még egyszer köszönöm mindenkinek az észrevételét.
 
Fent