Új ötlet Büntetések szigorítása

Legyenek szigorúbb avagy végleges büntetések multi, botok használatáért és gyűlöletbeszédért?


  • Összes szavazó
    56
  • A szavazás lezárult .

laciszpszeg

Member
Én nem nagyon szoktam ezzel a játékkal foglalkozni, de a legtöbb embernek az volt a kifogása, hogy a szankciók nem igazán álltak arányban az elkövetett szabályszegésekkel. Ebben az esetben kb. minden szabály megszegése visszaengedést ért (ezt saját szememmel látam), a másik oldalról meg többen jeleztek olyat, hogy egy-két káromkodásért végleges tiltás járt (azokat nem tudom, mert nem voltam tanúja). Erre nem jött még elfogadható válasz / álláspont, de ha jól sejtem nem is fog jönni. :no:


Közben meg ki mit csalt össze és hogy, azt inkább nem kommentelném.
 

Titanilla

Veteran Member
Ha 125 multiért 5 nap kizárás jár, akkor 24 multim lehet kizárás nélkül?
Mivel nem igazán akarok bot-ot csinálni (bár úgy látszik, a bot használata sem jár végleges kizárással) a karakterek generálásához, ezért kérem a kedves fórumozókat, ajánljanak nekem új karakterneveket. (Így mindenki tudja majd, hogy kik lesznek a Tita család tagjai.)
Gondoljátok el, haldokló világok felélesztésére ez a legjobb módszer. 6-8 játékos és a multijaik megtöltik az erődöt, a multik párbajoznak egymással, MPIhez sem kell majd órákat várni.
Ígérem, csúnya szavakat egyik kari sem fog használni, mert az nagyon súlyos bűn, hiszen végleges kizárással jár, szépen illedelmesen fogunk csevegni a kocsmában.
Szép új világ köszönt be a The Westre! Köszönjük minden közreműködőnek!
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Ha 125 multiért 5 nap kizárás jár, akkor 24 multim lehet kizárás nélkül?
Mivel nem igazán akarok bot-ot csinálni (bár úgy látszik, a bot használata sem jár végleges kizárással) a karakterek generálásához, ezért kérem a kedves fórumozókat, ajánljanak nekem új karakterneveket. (Így mindenki tudja majd, hogy kik lesznek a Tita család tagjai.)
Gondoljátok el, haldokló világok felélesztésére ez a legjobb módszer. 6-8 játékos és a multijaik megtöltik az erődöt, a multik párbajoznak egymással, MPIhez sem kell majd órákat várni.
Ígérem, csúnya szavakat egyik kari sem fog használni, mert az nagyon súlyos bűn, hiszen végleges kizárással jár, szépen illedelmesen fogunk csevegni a kocsmában.
Szép új világ köszönt be a The Westre! Köszönjük minden közreműködőnek!
Szerintem legyen Tita1, Tita2, stb. csak hogy ne keverd össze
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Szerintem legyen Tita1, Tita2, stb. csak hogy ne keverd össze
Nem tudom már, hogy ki mondta nekem, meg hogy melyik újabbik világon volt (talán Lujzin) -vagy olyan 1,5-2 éve lehetett- de volt egy játékos aki a multijait arról nevezte el amilyen termékeket gyűjtött a crafthoz, ja és volt egy saját szövijük 2-3 várossal, mind a multival :D
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Nem tudom már, hogy ki mondta nekem, meg hogy melyik újabbik világon volt (talán Lujzin) -vagy olyan 1,5-2 éve lehetett- de volt egy játékos aki a multijait arról nevezte el amilyen termékeket gyűjtött a crafthoz, ja és volt egy saját szövijük 2-3 várossal, mind a multival :D
Ez tetszik így könyebb lenne szedni a csodaszert
 

Kruikov

Az Admirális
Nem tudom már, hogy ki mondta nekem, meg hogy melyik újabbik világon volt (talán Lujzin) -vagy olyan 1,5-2 éve lehetett- de volt egy játékos aki a multijait arról nevezte el amilyen termékeket gyűjtött a crafthoz, ja és volt egy saját szövijük 2-3 várossal, mind a multival :D
Ilyen Lujzin biztosan NEM történhetett meg! Szóval kikérem magamnak az EGÉSZ szerver nevében!
 
Én azt szürtem le ebből az egészből, hogy bár a közösség nagy része változást akar, nem éri meg foglalkozni nekünk a játékkal, mivel nem lesz változás. A véleményünk egyértelműen nem számít.
Mindenki játsza a saját játékát, kerülje meg a szabályokat ahogy csak tudja. Sok sikert kívánok ehhez mindenkinek.
 

Proli Pete

Well-Known Member
Én azt szürtem le ebből az egészből, hogy bár a közösség nagy része változást akar, nem éri meg foglalkozni nekünk a játékkal, mivel nem lesz változás. A véleményünk egyértelműen nem számít.
Mindenki játsza a saját játékát, kerülje meg a szabályokat ahogy csak tudja. Sok sikert kívánok ehhez mindenkinek.
Tanulság? Alapból jó ez a játék, csak sajnálatosan tönkreteszi, hogy a magyarított verzióba bekerültek a helyi sajátosságok, mint korrupció, nepotizmus.

A törvényeknek, szabályoknak úgy 4 ezer éve ugyanaz a lényege. Hammurapitól a római jogrendszeren, Code Civil-en át a ma működő jogrendszerekig ugyanazok az alapok biztosítják, hogy működőképes legyen.
Az egyik, hogy a törvény mindenki által megismerhető legyen. A másik, hogy a törvény mindenkire egyformán vonatkozzon. E feltételek megléte nélkül törvény, szabály mit sem ér.
 
Nem tudom, sztem vicces h itt megy a vergődés, hogy komolyabb büntiket kéne osztani.
Közben meg ha visszaállna a régi rend, ahol nagyon könnyen repültek végleg a karakterek, akkor meg az itteniek fele az enyhítésért verné az asztalt.
Szia a továbbiakban is ilyen stílusban fogunk segítséget kapni support rendszeren keresztül? Jobban tetszene mint a sablon válasz. xDDD
 

Titanilla

Veteran Member
Tömeges bot regisztációt elkerülendő. letiltanám a világokról a regisztrációt.
Letiltani nem kellene, mert ha új játékosok arra vetemednének, hogy a The West-el akarnának játszani, meg kell adni a lehetőséget nekik :)
Viszont jelen helyzetben a regisztáció a magyar világokon nem azonnal történne meg, hanem egy előzetes ellenőrzés után. Tudom, hogy a support nem 24 órán keresztül online, de belátható időn belül megadnák az engedélyt. És elegendő lenne pár hétig fenntartani ezt az ellenőrzést.
Szerintem...
 
Fent