Új ötlet Büntetések szigorítása

Legyenek szigorúbb avagy végleges büntetések multi, botok használatáért és gyűlöletbeszédért?


  • Összes szavazó
    56
  • A szavazás lezárult .

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Köszönjük az észrevételeket.

Jelenleg nem tervezünk módosítani a szabályzatunkon. Továbbiakban is célunk betartatni a szabályokat és ennek megfelelő játékélményt biztosítani. Célunk a játékosok észrevételével és bevonásával egy jobb élményt, közösséget létrehozni, amihez egyértelműen a ti segítségetek kell. Ami lehet természetesen érdemi viták (mint ez a topic), szabálysértés bejelentése felénk megfelelő formában, játékosokkal kapcsolat tartás (akár találkozás személyesen), illetve megannyi más.
Mi próbálunk ehhez egy megfelelő környezetet biztosítani, amihez folyamatos munka és idő is kell.

Ismét köszönöm mindenkinek az észrevételét az elmúlt napokban és további jó játékot kívánunk!
 

Proli Pete

Well-Known Member
Köszönjük az észrevételeket.

Jelenleg nem tervezünk módosítani a szabályzatunkon. Továbbiakban is célunk betartatni a szabályokat és ennek megfelelő játékélményt biztosítani. Célunk a játékosok észrevételével és bevonásával egy jobb élményt, közösséget létrehozni, amihez egyértelműen a ti segítségetek kell. Ami lehet természetesen érdemi viták (mint ez a topic), szabálysértés bejelentése felénk megfelelő formában, játékosokkal kapcsolat tartás (akár találkozás személyesen), illetve megannyi más.
Mi próbálunk ehhez egy megfelelő környezetet biztosítani, amihez folyamatos munka és idő is kell.

Ismét köszönöm mindenkinek az észrevételét az elmúlt napokban és további jó játékot kívánunk!
Nekünk akkor is jeleznünk kell a véleményünket, ha a kommunikációnk egyoldalú. Két szerveren is egyöntetű a játékosok felháborodása. A szabályok addig szabályok, amíg mindenkire vonatkoznak és az elbírálás objektív. Amikor két szerver teljes közössége ennek ellenkezőjével találkozik, akkor azok a szabályok semmit se érnek. Ha a célotok valóban jobb élmény, közösség létrehozása, akkor bizony ennél rosszabbul elképzelni se tudjuk, hogy vághattatok volna neki. A közösséget mi játékosok alkotjuk, mi szeretnénk megvédeni a játékunkat. Mi érezzük ezen törekvéseink arcul csapásának azt, ami történt.
 
Szívesen vállalok hasonló kezdeményezéseket, viszont alapvetően nem az én dolgom lenne, hogy felhívjam erre a figyelmet. Kár, hogy eddig el kell menni, hogy ekkora feltünést kell egy ügynek, hogy történjen valami. (Gondolom pár nap múlva újra játszhat.)
Így az én időm megy el egy olyan dologra ami nem az én dolgom lenne, én csak egy játékos vagyok aki játszani szeretne a játékkal és szórakozni.
Ha pedig azt akarjátok, hogy pár nap alatt eltűnjön a multi karakterek 70%-a és pár hét alatt közel az összes akkor adjatok egy support rangot és kíméletlenül kidarálom én az összeset a játékból. Ha nektek nincs időtök erre meg kedvetek supportként akkor megoldom. Így is több száz multit jelentettem be és tiltottatok ki az évek alatt az én információszerzési rendszeremnek köszönhetően. Kár, hogy ezeknek az 50% újra játszhat, vissza engedtétek őket stb. Ezek után ugyan úgy csinálják csak okosabban. VPN-es karakterek alig vannak ellenőrizve.
Nekem meg nincs tovább kedvem azért jelenteni bárkit is, ha 2-5-10 multi után visszajöhet játszani 1 héttel késöbb, miközben a vagyona 90%-a multifarmból van. Vagy adjatok eszközöket, vagy csináljátok ti, de akkor rendesen.

Ha így folytatódik két lehetőség van,
1. Mindenki más is elkezd multizni és azzal farmolni, mert nincs normális szankcionálás.
2. Akinek nincs kedve multizni az abbahagyja, mert más előnyhöz juthat.

Egyértelmű csalásoknál mint pl 100+ bot multi létrehozása miért nincs végleges szankció, mi ez a bürökratikus bénáskodás..
Egy időre elment attól a kedvem, hogy én más játékosokkal összefogva szorítsuk vissza a csalásokat, zaklatásokat. Remélem mások sem fognak beleőszülni ebbe.
 

Proli Pete

Well-Known Member
Szívesen vállalok hasonló kezdeményezéseket, viszont alapvetően nem az én dolgom lenne, hogy felhívjam erre a figyelmet. Kár, hogy eddig el kell menni, hogy ekkora feltünést kell egy ügynek, hogy történjen valami. (Gondolom pár nap múlva újra játszhat.)
Így az én időm megy el egy olyan dologra ami nem az én dolgom lenne, én csak egy játékos vagyok aki játszani szeretne a játékkal és szórakozni.
Ha pedig azt akarjátok, hogy pár nap alatt eltűnjön a multi karakterek 70%-a és pár hét alatt közel az összes akkor adjatok egy support rangot és kíméletlenül kidarálom én az összeset a játékból. Ha nektek nincs időtök erre meg kedvetek supportként akkor megoldom. Így is több száz multit jelentettem be és tiltottatok ki az évek alatt az én információszerzési rendszeremnek köszönhetően. Kár, hogy ezeknek az 50% újra játszhat, vissza engedtétek őket stb. Ezek után ugyan úgy csinálják csak okosabban. VPN-es karakterek alig vannak ellenőrizve.
Nekem meg nincs tovább kedvem azért jelenteni bárkit is, ha 2-5-10 multi után visszajöhet játszani 1 héttel késöbb, miközben a vagyona 90%-a multifarmból van. Vagy adjatok eszközöket, vagy csináljátok ti, de akkor rendesen.

Ha így folytatódik két lehetőség van,
1. Mindenki más is elkezd multizni és azzal farmolni, mert nincs normális szankcionálás.
2. Akinek nincs kedve multizni az abbahagyja, mert más előnyhöz juthat.

Egyértelmű csalásoknál mint pl 100+ bot multi létrehozása miért nincs végleges szankció, mi ez a bürökratikus bénáskodás..
Egy időre elment attól a kedvem, hogy én más játékosokkal összefogva szorítsuk vissza a csalásokat, zaklatásokat. Remélem mások sem fognak beleőszülni ebbe.
Ha azt írnám, hogy k****ra igazad van, akkor lecsapna rám a szabályzat összes hatalmas szigora. Ezért csak azt írom, hogy nagyon igazad van.
 

Kanyim

Veteran Member
Egy dolgot még megemlítenék azon játékosok érdekében akik egy direkt provokáció miatt kerültek végleges kizárásra.
Én értem hogy leírták azokat a csúnya szavakat. És alapjáraton támogatom azt hogy vannak olyan kifejezések amikért megérdemelt a végleges kizárás... De amikor egy kimondottan bomlasztó, retinens alak hosszú ideje elhúzodó provokációja okozza ezeket.. hát az ő esetükben én azért felülvizsgálnám ezt a végleges kizárást és visszaengedném őket egy utolsó figyelmeztetéssel. (és ha akár csak a szemük is csúnyán áll utána jövő 2 évben akkor aktivizálódik a végleges kizárás)
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Azzal a különbséggel, hogy én nem a Support által, hanem a játék üzemeltetői által lettem visszaengedve, ami elég szomorú, mivel én fele ennyiért végleges kizárást kaptam. De jól tudod igen, okos vagy nagyon.
Nem tudom, sztem vicces h itt megy a vergődés, hogy komolyabb büntiket kéne osztani.
Közben meg ha visszaállna a régi rend, ahol nagyon könnyen repültek végleg a karakterek, akkor meg az itteniek fele az enyhítésért verné az asztalt.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Nem tudom, sztem vicces h itt megy a vergődés, hogy komolyabb büntiket kéne osztani.
Közben meg ha visszaállna a régi rend, ahol nagyon könnyen repültek végleg a karakterek, akkor meg az itteniek fele az enyhítésért verné az asztalt.
Szerintem meg az vicces hogy szidhatod más édesanyját, nyomhatod a mindenki hülye csak te vagy helikopter dumát, csinálhatsz legalább 129 (megszámoltam) multit, valami olyat ami miatt levonnak tőled 4 milla tp-t, stb. stb. 3 nap kizárásért...
Végülis kinek mi a vicces....
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Szerintem meg az vicces hogy szidhatod más édesanyját, nyomhatod a mindenki hülye csak te vagy helikopter dumát, csinálhatsz legalább 129 (megszámoltam) multit, valami olyat ami miatt levonnak tőled 4 milla tp-t, stb. stb. 3 nap kizárásért...
Végülis kinek mi a vicces....
Szerintem ennek a mesének is érdemes lenne megvárni a végét :P
 

Hiey07

Member

Szóllott az igazság!
Szerintem vannak alapvető szabályok amiket be kell tartani,viszont az,hogy azok a játékosok akik szándékosan provokálnak semmilyen szankció nem illeti az szerintem gáz.

Ha jól tudom,a legrosszabb amit 1 játékos tehet az az,hogy más játékosok élményét tönkre teszi(nálam aki ok nélkül kezdeményez és provokál vitát sokkal rosszabb mint ami a másik édesanyja foglalkozását vitatja).

Ugyanez vonatkozik az önkéntes "serifekre" is akik hobbiból jelentgetnek játékosokat,majd verik magukat,hogy bezzeg én mennyi mindent tettem a játékért. Bravó, ha így folytatod lassan játékos nem marad a serveren,de csak így tovább.

Továbbá szerintem a support rendszer sem elég alapos,valótlan dolgokat állítanak,bármiféle bizonyíték és utánajárás nélkül(tisztelet a kivételnek).Az egész pályafutásomat nézve elég régóta játszom a játékkal,sosem volt kifogásom a rendszer ellen mostanáig.

Idejét sem tudom mióta játszom ezzel a játékkal,mindig vissza-vissza térve a nosztalgikus élmények miatt,de sajnos a mostani közösség és a support teljesen elvette a játék kedvem.

Akinek nem inge ne vegye magára,mindig vannak kivételek!!

További jó játékot!
 
Fent