Új ötlet Büntetések szigorítása

Legyenek szigorúbb avagy végleges büntetések multi, botok használatáért és gyűlöletbeszédért?


  • Összes szavazó
    56
  • A szavazás lezárult .
Eléggé lazán vannak véve a büntetések botokért és multikért, 1-2 nap büntetés jár. Gyülöletbeszédért és ze*uális zaklatásért sem jár több büntetés. VPN-es multikért nem jár tiltás, miért nem? Legyenek csak tiltva a vpn-es karakterek, vagy legyen rajtuk szigorúbb ellenőrzés mikor bejelentették az adott karaktert.
Szóval szavazzunk már arról, hogy normálisan legyen elvégezve ez a munka is.
Mert kérdezem én minek vannak a szabályok jelenleg, nem tartatja be őket senki, nincs retorzió. Itt az ideje végre kivetni a közösséből azt aki csak csalással épít fel egy karriert a westen.
Ha pedig az ilyen dolgok nem lesznek büntetve, akkor kezdjen el mindenki multizni, scriptelni, szitkozódni?

A szavazás nyilvános.
 

Proli Pete

Well-Known Member
Fontos támogatni a kirívóan közösségellenes, romboló magatartást. Hogy néptelenednének el a a szerverek egyébként? Amúgy a szavazásból egy apróság hiányzik. Az objektív szankcionálás. Az egyik játékos repül egy rossz szó miatt, a másik megsértheti a szabályzatot oda-vissza, mégse történik semmi.
Őrjöngő hisztérikus gyűlölködés eredményesebb, mint az emberhez méltó párbeszéd. Bravúros. :tumbleweed:
 
Fontos támogatni a kirívóan közösségellenes, romboló magatartást. Hogy néptelenednének el a a szerverek egyébként? Amúgy a szavazásból egy apróság hiányzik. Az objektív szankcionálás. Az egyik játékos repül egy rossz szó miatt, a másik megsértheti a szabályzatot oda-vissza, mégse történik semmi.
Őrjöngő hisztérikus gyűlölködés eredményesebb, mint az emberhez méltó párbeszéd. Bravúros. :tumbleweed:
Ja az is eléggé merész, hogy valaki zsarolhatja a supportot és még ezután is játszhat, valaki meg 2 káromkodás után gyűlöletbeszédért örökre tiltva van.
 

bananfa123

Member
A botok problémakörét megértem, a multi bár nem élek vele nem zavar, mert ha valaki ugyanazon a világon akar több karaktert (amiért ha rögözik ugye többször is kell fizetnie hisz több külön account) és erre rászánja az idejét, hát egészségére váljék, de lehet ,hogy itt valami nagyon egyértelmű baj nem jut az eszembe( nyilván azon túl ,hogy szabályellenes).

Viszont közben én egyáltalán nem érzem magam tapasztalt játékosnak a szeptemberi kezdésemmel, mégis azt veszem észre mind az eződharclétszámokon, mind párbajozás közben, hogy marhára kevés az aktív játékos. Ezáltal vannak azok akik tényleg mindent beleraknak, számolják az optimális pontosztást, templomoznak, rögöznek, és igyekeznek fejleszteni az aktuálisan legjobb cuccokat, meg vannak akik eleinte próbálnak érvényesülni aztán inkább napi 9 óra munkára berakják a karaktert, jó esetben esetleg elküldik erődre OFF-nak (de még ez se jellemző) és ugyanaz az 50-50 játékos veri egymást erődön, meg MPI-n , a komoly párbajosok, meg szintén elvannak egymással a top x-ben, a többiek(én is :D ) meg munkást vernek mert azoknál van pénz.

Avagy kicsit úgy érzem itt is, hogy a nagyon kevés játékosszám révén, a top játékosok behozhatatlan előnyben vannak, az újaknak meg túl sok energia kompetitívnek lenni a nagyok segítsége nélkül meg hamar ki is esnek a vérkeringésből.

Ezért a multi + bot szerintem nem lesz megoldva, meg nem is látom értelmét.

A szexuális zaklatás, gyűlöletbeszéd szankcionálásával teljes mértékben egyetértek, bár a némítás ezt számomra mindig megoldotta, kivéve ha sírós párbajüzenetekről van szó, azt kifejezetten szeretem :D
 

Proli Pete

Well-Known Member
Ja az is eléggé merész, hogy valaki zsarolhatja a supportot és még ezután is játszhat, valaki meg 2 káromkodás után gyűlöletbeszédért örökre tiltva van.
"Ha Magyarországra jössz, tartsd tiszteletben a kultúránkat!" Ezt láthatjuk itt is. Alap kultúránk, hogy az egyik ellop egy csokit, lecsap rá a törvény szigora, míg a másik épp egy fél megyét visz röhögve haza és ugyanez a jogrendszer falaz neki.
Itt is azt láthatjuk, hogy igazi magyaros módon a becsületes többség magasról van letojva, az alja csaló senkiházinak meg bármit lehet.
 
Fent