Ötletek/javaslatok (új)

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
"Az utolsó szalmaszál..." amit a support és a játékfejlesztők már-már kezdhetnek elengedni mert úgy érzem a játékosok elengedték.

Rohamos, soha nem látott játékosállomány zuhanás volt V1-en az elmúlt időszakban, de fogyóban Flo is rettenetesen, ahogy Eldo is kezdi ismét megadni magát játékosszámban az elmúlt időszakban mutatott, páratlan toborzási "rituálét" követően.

Nem akarom szaporítani a szót, nem akarom ugyanazt szajkózni amit játékosok tucatjai, de:
  1. Azonnali hatállyal össze kell vonni a meglévő szervereket, nem hónapok múlva, nem jövőre, most.
  2. Megnyitni olyan szerveken költözési lehetőségét amire eddig azt mondtátok, hogy "beállításokból adódóan tiltott..."
  3. Legyen szíve ügye a magyar support állománynak a meglévő, működő, nagy szerverek megmentése. V1, Eldo, Flo (megjelenési sorrendben írtam, nekem mindegy melyiket mentitek, csak...) Nem érdekel senkit, hogy oldja meg, tegye ajánlottá, tegye kötelezően költözhetővé kihalt szerverekről (sajnálom azokat akik 350 játékost számláló szerveren szeretnének játszani, tényleg, de ez így nem elég az életben maradáshoz sehol...)
  4. Azonnali hatállyal újra gondolni a tapasztalati pont szerzési lehetőséget, maximum szintet, fejlődési lehetőséget, stb...A játéknak játékosok nélkül nincs annyi idő hátra a teljes bezárásig (szerencsére messze van) amennyi idő szükséges jelenleg a legelszántabb játékos maximum szint eléréséhez.
  5. Nem kérünk: Bohózatba illő eventeket, semmitérő jutalmakat mondván "de az új szervereken ez hasznos stb...", nem, badarság.
  6. Nyissatok új prémium szolgáltatásokat, nem érdekel mit, találjatok ki új és új lehetőséget ahova a tehetősök pénzt költhetnek ezáltal a játék menthető, fenntartható és fejleszthető és JÁTSZHATÓ... (nem kell picsogni, hogy valaki rögözik, minden téren igenis fel lehet venni a versenyt rögösökkel, SŐT...(tisztelt játékosok, ne picsogjatok ezen...soha nem rögöztem, mégis többre vittem, mint a rögösök 95%-a, sok más profival együtt))
  7. Teljesen új jutalmazási rendszer kell a közösségi játékadta lehetőségekre (pl. Erődharc, de lehet akár MPI is)
  8. Legyenek olyan "minijátékok" amelyeken összekötik a játékosállományt (ilyen pl. az MPI), akár vissza a póker újra gondolva, bármi, de tényleg bármi amiért megéri belépni még és van értelme itt ülni.
  9. Érje meg közösségi rendezvényen részt venni és akarjon menni a játékos...pl. erődharcban szerzett tapasztalati pont, stb...
  10. FOGADJÁK MEG A JÁTÉKOSOK AJÁNLÁSAIT, TIPPJEIT ÉS LEGALÁBB TÖREDÉKÉT HOZZÁK BE, TEGYÉK KÖZÉ, SZAVAZAT FORMÁJÁBAN ÉS HA A SZAVAZAT ELÉRI AZ ELEGENDŐ TETSZÉS KINYILVÁNÍTÁST AKKOR A LEHETŐSÉGEKHEZ MÉRTEN ADJÁK MEG AZT A JÁTÉKOSOK RÉSZÉRE. (Szar tudom, a politika se így működik, de a nép is csak egy ideig óráig tűrt a történelem során MINDIG)
  11. A 10+1...mobilapp, hirdetések, minden szar ami előre vinné a játék hírnevét, de ezt én nem itt és nem most szeretném hangoztatni, nem erről szól az előző pontjaim összessége.

A levelem lényege, hogy a support, Ti kedves játékért felelős személyek vagy meg akarjátok menteni a közösséget, vagy nem.

Az utolsó szalmaszálon nézünk keresztül mert RENGETEG játékost vesztettünk az elhibázott szar döntéseiteken keresztül, ne cifrázzuk. (Persze sokan kiégtek, leléptek, de ennyire rohamos soha-SOHA nem volt és ez a játék irányából adódik)... Lehettek ezek Ti is, lehetnek a játék készítői. Megértettük, felfogtuk, hogy nem lehet minden a mi kényünk kedvünk szerint, Ti pedig azt nem értitek, hogy így lelépünk és le lehet kapcsolni a villanyt.
Ha nem tesztek valamit a kihalt szerverekkel a még éppen meglévő, kínlódni vágyó szerverekkel ahol még van egy halvány reménysugár akkor magatokra vessetek. Tudom, nem fogtok könnycseppet ereszteni, a jelenlegi játék adta lehetőségek miatt MI, JÁTÉKOSOK SEM!

Tisztelettel,
Tomixxx
Annyira igazad van, hogy az hihetetlen! Valakinek le kellene fordítania angolra, németre és mindenkinek meg kéne osztania és levélben elküldeni a fejlesztőknek most! :lovetw:
 

apabarat

Well-Known Member
Világokkal kapcsolatos döntéseket a központ munkatársai hozzák meg, folyamatosan ellenőrizve a világok állapotait. Itt ismételten jelezzük állandóan az ezzel kapcsolatos véleményeiteket.
Nem tudom mit/hogyan ellenőriznek de hogy nem ennek a játékállapotát az biztos :D !
Szint emelés óta egy normális frissítés nem érkezett a játékhoz sőt legtöbbet nem is nevezhetünk annak csak ilyen "ne maradjon ki ez a hét se" dologók voltak.
Ha a fejlesztők 1x is megnéznék/meghallgatnák a játékosok véleményeit már nem itt tartanánk. De természetesen még jövedelmet termel nekik heti 1/2 órát kibirnak egy pár új eredményt kitalálni :D !
 

Mr. T.

THE DEVIL
Nem tudom mit/hogyan ellenőriznek de hogy nem ennek a játékállapotát az biztos :D !
Szint emelés óta egy normális frissítés nem érkezett a játékhoz sőt legtöbbet nem is nevezhetünk annak csak ilyen "ne maradjon ki ez a hét se" dologók voltak.
Ha a fejlesztők 1x is megnéznék/meghallgatnák a játékosok véleményeit már nem itt tartanánk. De természetesen még jövedelmet termel nekik heti 1/2 órát kibirnak egy pár új eredményt kitalálni :D !

vagy ti játszotok túl kevés német társaság irányította játékkal vagy én túl sokkal, de engem nem lep meg, h nem feltétlenül a játékosok megelégedése a fő cél.. :)

egyébként pedig.. amíg jön a pénz, addig minek bármit is komolyan fejleszteni..? az Inno-nak nem a the-west a legfőbb bevételi forrása, de amíg kitermeljük a szerverek / 1-2 karbantartó* költségét, addig nem hiszem, h bármilyen érdemi változás lenne..


*karbantartó alatt azon személyt kell érteni, aki néha foglalkozik a játékkal.. "karbantartja"..
 

Tomixxx

Member
vagy ti játszotok túl kevés német társaság irányította játékkal vagy én túl sokkal, de engem nem lep meg, h nem feltétlenül a játékosok megelégedése a fő cél.. :)

egyébként pedig.. amíg jön a pénz, addig minek bármit is komolyan fejleszteni..? az Inno-nak nem a the-west a legfőbb bevételi forrása, de amíg kitermeljük a szerverek / 1-2 karbantartó* költségét, addig nem hiszem, h bármilyen érdemi változás lenne..


*karbantartó alatt azon személyt kell érteni, aki néha foglalkozik a játékkal.. "karbantartja"..

Felfogom amit hozzászólásról hozzászólásra írsz, csak Te nem fogod fel amit én(mi) mondok :)

Ha most nem lépnek semmit akkor eltűnnek azok a játékosok (MÁR MOST FOLYAMATOSAN ELTŰNNEK, NEM EL FOGNAK) akiktől várják a számokat.
Érted-e? :D Ha akkor lesz érdemi változás mikor a játékosállomány fele eltűnt, akkor meg minek?

Továbbá nagyobb összegbe mernék fogadni, hogy már nem azokat a "bevételi" számokat produkáljuk, mint 4-5 hónapja, tehát a hanyatlás minden téren látszik. 200 kieső játékosból, ha csak 5-10 % volt valamilyen formában röghöz kötött az már érzékenyen érinti a "szerver statisztikát" 1200 regnél. Ha a játékosok száma csökken úgy csökken a bevétel is, nagy valószínűséggel.

Ha az a cél, hogy 340 reg legyen minden szerveren és mindenki 2 percre legyen belépve, akkor haladunk jól, egyébként minden statisztika romlik jelenleg ehhez nem kell sem karbantartónak, sem hozzáértőnek, de még csak diplomásnak lenni.

Na majd valaki kapcsolja le a villanyt! :D
 

Mr. T.

THE DEVIL
hm.. ezt a "ha nem lépnek most, akkor ez + ez lesz" részt idestova legalább 2-3 éve olvasom.. látható, h mennyit léptek a fejlődés irányába.. :)

attól, h 1-2 játékos ( vagy jóval több ) hangoztatja a véleményét ÉS attól, h a support ( akár az összes nemzeté ) elmondja, h mit kellene fejleszteni, semmit se ér, ha a fejlesztők nem veszik a fáradtságot és nem is akarnak annál többet belerakni a játékba, amit jelenleg látunk..

szóval, értelek- és értek én mindent, de nem Csirkééken- és nem a játékosokon múlik, h mi lesz a játék jövőbeni sorsa.. imádkozhatsz a templomban ( köszönjük templomépítők a munkátokat :) ), írhatsz petíciót, elmehetsz az atyaúristenhez is, de sok reményt ne fűzz hozzá, h megkapod mindazt, amit szeretnél.. vagy szeretnénk..
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Továbbá nagyobb összegbe mernék fogadni, hogy már nem azokat a "bevételi" számokat produkáljuk, mint 4-5 hónapja, tehát a hanyatlás minden téren látszik.
Tekintve hogy csak iowán most zárták ki 16000 rögös ruhát pár multim ami az elmúlt 3 kiárusításban volt elérhető, én nem fogadnék ilyen gyorsan.
2-3 évivel már inkább lehet differencia. Magam részéről úgy vélem "too little too late" bármilyen fejlesztés is már. De várom a .netre való költözés lehetőségét az elkövetkező években.
 
Fent