Ötletek/javaslatok (új)

DeletedUser17786

Vendég
Piacnál be lehetne vezetni egy olyan funkciót, amely az adott városban begyüjtené az eladott dolgok után a pénzt vagy éppenséggel a nem eladott/vett tárgyakat szintén, mert ha nagyban piacolsz, akkor a szerver ki dob 5 percre, amikor begyűjtenél mindent...
 

DeletedUser17614

Vendég
Új buffot tennék be a játékba. Akár SHOP-ba vagy valamelyik mesterségnek: párabjszint csökkentése x szinttel. Úgy érzem ezzel a párbajok, valamint a szakmák, erődharcok is fellendülnének.
A szakma, ha oda jönne be a buff, ha SHOP-ba, akkor pedig az erődharc a kötiszerzésért.
 

DeletedUser17483

Vendég
Új buffot tennék be a játékba. Akár SHOP-ba vagy valamelyik mesterségnek: párabjszint csökkentése x szinttel. Úgy érzem ezzel a párbajok, valamint a szakmák, erődharcok is fellendülnének.
A szakma, ha oda jönne be a buff, ha SHOP-ba, akkor pedig az erődharc a kötiszerzésért.

ilyesmi már van, 5k-ért a shop-ban , 450ről csökkent 1el ....
inkább ezt kéne módosítani pl 200 vagy 250-re a párbajszint igényt, mert 450 szerintem sehol sincs szerintem ....
 

DeletedUser

Vendég
Ez volt mar javasolva es elutasitottak..asszem Mar nem azert, de en evek ota csokkentem a pb szintem, kicsit kibacas lenne egy szimpla buffal lecsokkenteni. Kompenzaciot a nepnek ha ez bekovetkezik.
 

DeletedUser17483

Vendég
Ez volt mar javasolva es elutasitottak..asszem Mar nem azert, de en evek ota csokkentem a pb szintem, kicsit kibacas lenne egy szimpla buffal lecsokkenteni. Kompenzaciot a nepnek ha ez bekovetkezik.

nem lenne az ...
nem azért, de régen te írtál itt olyan javaslatot, hogy a szellemzene ne alkalomra hanem órára legyen... akkor az is kicsit "kibacas" lenne hogy valaki szépen dolgozik évek óta , te meg buffal növelnéd a bevételt és megelőződ ... a vásár hozott is be ilyen buffokat, cirkuszjegy ...
így akkor ez is nyugodtan jöhet, évek után te is könnyebben csökkentenéd egy "szimpla" buffal ...
(és hogy csökkented? direkt elveszíted a párbajt?)

bocsi, ha támadásnak érzed, de nem értem ezt a kompenzációt mindenért, akármi történik dolgot...
 

DeletedUser17614

Vendég
Ez a kompenzációs duma nagyon gyenge :D
A világ fejlődik... Nekünk pedig együtt kell haladnunk vele, akár a való életben, akár a westben. Azt is támogatom, hogy módosítva legyen a SHOP-os buff 250-es szintre. Aki most 450-es, annak is 200x5k-ba kerülne, ami 1M dollár :D Nem kevés csak azért, hogy lemenjen a szinted :)
 

DeletedUser

Vendég
Bocsi, raktam egy smileyt a mondatom vegere, de nem jeleniti meg ahogy latom. A kompenzacios reszt akartam viccnek, hiszen tudom, mintha a falnak beszelnek amugy is. De jo latni hogy elnyerte tetszesetek, komolyan. :) Tobbire nem reagalok.

Egyebkent ha mar otletek. A support csapat kiboviteset, ezzel egyenesen aranyosan csokkenteset is javasolnam.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
üdv.

lehet ötletem gyermeteg és kissé sutácska de arra gondoltam miért is ne lehetne épét "visszatölteni" erődharc alatt? elméletileg kb. úgy működne, mint mpi folyamán csak itt most a harcon lenne a lényeg. talán kicsikét újabb színt vinne ez a játékba, meg hát hiszen egy harc úgy is 56 körös és jó volna, ha nem csak mpi-n lehetne gyógyítani, hanem, amiről most szó esett...................... :)
 

DeletedUser17614

Vendég
MPI-n csak 5-5 játékos van maximum... ha 100 játékos gyógyít, akkor sose lehet kilőni őket, főleg azt, aki 20+k-s katona. Ne haragudj, de ez egy elmebeteg ötlet :D
Örök életünkben itt ülnénk, mert nem lenne vége a harcnak (ha mellé akarnál több kört), vagy pedig mindig 55 körös lenne.
 

DeletedUser17483

Vendég
és ha korlátozva lenne? pl mindenki magával vihet 1 kötszert és vagy csak saját magát vagy akárkit de csak 1x gyógyithat (mármint az akárki csak 1x kaphat gyógyítást + még a sajátja)
gyógyítás mértéke meg lehetne pl 5% de minimum 600ép ...

de ha már gyógyítás akkor pusztítás is legyen, dinamitot is tudj magaddal vinni ...
dinamit meg úgy lehetne, hogy egy szomszédos szektorban mindenkit megsebez, legközelebb állót a max ép 10%-val , de ez maximum 1000 ép lenne és minden további embernél 1%al csökken, szóval 9-8-7-6-5-4-3-2-1% és a többi 1%, ugyanígy csökkenne a max sebzése 900-800-stb... kitérés esélye itt is meglenne, mint a lövések elől, de jóval kisebb pl 50%-al ...

vagy mindkét oldal megkapja mindkettő eszközt, vagy csak a védőknél lesz kötszer, és a támadóknál dinamit...

persze "túl egyszerű" lenne a beszerzése, ha csak a munkából kaphatót (amire gondoltam is) használnánk, de akkor ezt a 2 terméket lehessen fejleszteni, és pl csak 2es szintűt lehet használni ...

én így tudnám elképzelni a gyógyítást ... mpi-hez hasonló túl sok lenne...
 

jaklee

Veteran Member
Jó hát lehet finomítani :)

De akkor az mpi-s vonalat követve, mindenki választhat 3 képességet amit használhat harc közben. Gyógyítás, méreg, dupla lövés, +célzás, szektor befagyasztása(ez lehet kicsit durva lenne :D), dupla lépés (és lövés akkor nincs), dupla lövés(ilyenkor lépés nincs), stb stb... 5-10 körös újratöltésekkel.
Illetve lenne néhány képesség, amit csak bizonyos kaszttal lehet választani.

Akár tul./képességpont alapján is lehetne korlátozni, ki mit választhat. Vagy az összes bónusz használható, amihez van elég pont - pl dupla lépéshez kellene 250 lovaglás.

Még tovább megyek, lehetne ÚJ ( :O ) többjátékos játék, ami a fentiek alapján működne, erődharchoz hasonló, de más :D
 

jaklee

Veteran Member
Még egy ötlet/javaslat, angolul tudóknak:
béta fórumot spammelni kellene ezekkel az ötletekkel. Kicsit fellendíteni az ottani fórumot az ilyen javaslatokkal. Ha csak egy kis részét elkezdik megvalósítani, már akkor megérte.
 
Fent