Ötletek/javaslatok (új)

DeletedUser12104

Vendég
Hali, a régi karakter avatarok után rengetegen sóvárgunk, én is imádtam azokat. Biztos többen jelezték, hogy jó lenne visszakapni azokat, talán ötletek is voltak rá, az én ötletem annyi, hogy a kaszthoz tartozó egyedi kaland végén lehetne dönteni, választani, hogy megtartjuk-e a már beállított eredeti avatarunkat vagy szeretnénk lecserélni a régi avatarok 4 valamelyikére. Egyszeri lehetőség lenne, értelemszerűen. Biztos sikere lenne. Ha a régi avatar 4 db-ja közül választanánk egyet, ugyanúgy eltűnhetne egy saját, egyedileg kialakított avatar választásaok és nem lehetne visszaállítani, de legalább a lehetőségünk meglenne, hogy újra választhassuk azokat.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Hali, a régi karakter avatarok után rengetegen sóvárgunk, én is imádtam azokat. Biztos többen jelezték, hogy jó lenne visszakapni azokat, talán ötletek is voltak rá, az én ötletem annyi, hogy a kaszthoz tartozó egyedi kaland végén lehetne dönteni, választani, hogy megtartjuk-e a már beállított eredeti avatarunkat vagy szeretnénk lecserélni a régi avatarok 4 valamelyikére. Egyszeri lehetőség lenne, értelemszerűen. Biztos sikere lenne. Ha a régi avatar 4 db-ja közül választanánk egyet, ugyanúgy eltűnhetne egy saját, egyedileg kialakított avatar választásaok és nem lehetne visszaállítani, de legalább a lehetőségünk meglenne, hogy újra választhassuk azokat.

Hány éve sóvárgok utána.. :D Hány adminnak sírtam ki a szemem érte :D De reméljük majd most :D
 

DeletedUser17053

Vendég
a kaszthoz tartozó egyedi kaland végén lehetne dönteni, választani, hogy megtartjuk-e a már beállított eredeti avatarunkat vagy szeretnénk lecserélni a régi avatarok 4 valamelyikére

Ebben szerintem van egy kis hiba,miszerint nem túlzok azzal, hogy 90%-ban azok akarják a régi avatarokat, akik már réges rég végeztek a kasztos kalanddal, így visszamenőleg a választás lehetőségét megadni nekik. Mivel akik ismerik a régi avatarokat, ők nem mai játékosok.
 

DeletedUser17782

Vendég
Sziasztok!
Szerintem mindenkinek van felesleges tárgya, ruhája amelyek nem eladhatóak és nem árverezhetőek, nem is használja és csak foglalják a helyet.
ÖTLETEM: Az utazó kereskedőnél lehetne egy kuka amibe ki tudnánk dobni az ilyen haszontalan eladhatatlan dolgokat.
áttekinthetőbb lenne az eszköztár és a ruhatár is.
 

DeletedUser17786

Vendég
Sziasztok!
Mit szólnátok egy plusz épülethez, ami raktár lenne, és nem lehetne annyi dolgot vinni magadnál, hanem a raktárba le lehetne rakni, ezek után meg párbajkor a nállad levő tárgyakból véltlenszerüen nyerhetne a nyertes, a KO-nál meg akár a ruháidból is...
 

DeletedUser17614

Vendég
Ez a legnagyobb hülyeség, amit hallottam :D Már bocs! Ki az a hülye, aki városban lenne ezek után, főleg ha nincs párbajra pontozva? Nehezen megkeresel valamit és így vegyék el?
Nonszensz...
 

krcsirke

el pollo diablo
És ha pl nem vennék el a vereséget szenvedőtől? Aki nyer vagy ko-zik az kap egy tárgyat az ellentől,de az a tárgy az ellentől nem tűnne el...

Már a párbajnak a jutalma is kevés a dollár és a tp? :D Akkor vezessenek be mondjuk hírnevet, ami persze tp nagyságával együtt járna, és azt ellehessen költeni, mint a veteránpontokat a shopban, legyen külön fül párbajra alkalmas buffokkal, ruhákkal, vagy akár valami mpi féle ládát is vehetnél.
 

DeletedUser17053

Vendég
Már a párbajnak a jutalma is kevés a dollár és a tp? :D Akkor vezessenek be mondjuk hírnevet, ami persze tp nagyságával együtt járna, és azt ellehessen költeni, mint a veteránpontokat a shopban, legyen külön fül párbajra alkalmas buffokkal, ruhákkal, vagy akár valami mpi féle ládát is vehetnél.

Hát amit Iowán kapok az nem elégít ki :D
Az mpi koppintós ötleted viszont nekem tetszik :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Jack! :)

Kalandíró versenyt nem szeretnétek indítani? Vagy abba csak innogames jóváhagyásával és támogatásával lehet belekezdeni? :)

Már nagyon régen volt ilyen történet... :(

Esetleg ötletként nem lehet továbbítani, hogy várja néhányunk? Biztosan sokan örülnének neki, a korábbinál is sok résztvevő írt. :)
 

DeletedUser17665

Vendég
Jack! :)

Kalandíró versenyt nem szeretnétek indítani? Vagy abba csak innogames jóváhagyásával és támogatásával lehet belekezdeni? :)

Már nagyon régen volt ilyen történet... :(

Esetleg ötletként nem lehet továbbítani, hogy várja néhányunk? Biztosan sokan örülnének neki, a korábbinál is sok résztvevő írt. :)

Egyelőre úgynézki, hogy nincs tervbe véve.
 

DeletedUser17053

Vendég
Sziasztok!
Párbajjal kapcsolatban lenne egy ötletem/javaslatom.Mégpedig az,hogy a képesség szerinti ranglistánál legyen látható a célzás-kitérés fülek is.Ezzel kiegyenlítve az esélyeket a különböző pontozások között. Igazságtalannak tartom például,hogy egy térős.célzós párbajos minden képességet lásson ellenfeléből,fordítva viszont rejtve van az illető pontozása.

Vagy ennek másik változata az lenne,hogy legyen elrejtve akkor minden párbajos képesség és akkor senki ne lásson a másikból semmit.

Szerintem nem megterhelő változtatás,sokakat nem is érintene, csupán csak kis finomítás lenne.Kinek mi a véleménye erről?

Üdv,
*SZÁMOS*

Újra felvetném ezt az ötletet,mivel többen támogatták és aki napi szinten párbajozik (és persze nem térős) ő biztos vagyok benne hogy egyet értene velem. :)
 
Fent