Ötletek/javaslatok (új)

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Javaslok egy új eredményt:

Vannak az imázós eredmények....

Na, most részemről igény lenne egy új eredménynek is a bíboros (1000 ima) után egy olyannak is, hogy "érj el 10.000 imát a játékban"

Ismerek embert, aki megpróbálja megszerezni a turbóteknőst 10 évi imáért, neki, még a 10k ima is kevés, de azért legalább valamiképp ösztönözné egy darabig az eredmény kajtatása.

Remélem nem hurrogtok le nagyon az ötletemért, de ideje lenne más új eredménynek is nem csak ennek, egy ideje csak új kalandok jönnek, eredmények panganak... :)
 

jaklee

Veteran Member
Jó ötletnek tartom én is újabb eredmények bevezetését, pl ezt az imádkozósat. Más eredményeknek is lehetne nehezebb változata, mert szerintem néhánynál túl egyszerű a követelmény a sok újítás miatt.

Nem csak az eredmények panganak :D
Én javaslom, frissítések/akciók/eventek legyenek max 1 nappal a "nemzetközi" bejelentés után magyar fórumon/főoldalon is elérhetőek (és nem csirke általi tájékoztatásra gondolok, mert nem az ő dolga lenne). Szerintem sokak örülnének ennek. :) Valamiért az újdonságokkal kapcsolatban én pl nem magyar fórumot nézegetek egy ideje... :(
 

Adam.d666

Member
Sziasztok!

Én egy párbajjal kapcsolatos ötlettel rukkolnék elő, amit eddig nem találtam a fórumon (ha van, elkerülte a figyelmem és elnézést kérek!).
A lényege annyi lenne, hogy szerintem el kéne törölni a párbajszint szerinti kihívhatóságot és ehelyett a játékosok szintje alapján kéne lehetőséget adni a párbajokra. Ugyan úgy menne mint most, csak a játékos szintje lenne figyelembe véve (tehát pl. egy 15 szinttel alacsonyabb és 20-25 szinttel magasabb játékosig lehetne belőni).
Az érv pofon egyszerű! Magas párbajszinten alig van néhány ellenfél, akikkel lehet harcolni, ráadásul ezen személyek ritkán tartanak maguknál nagyobb összegeket (bezzeg az elején, mikor elkezdtem párbajozni, ... :D ). Így, magas szinten majdhogynem értelmetlen a párbajozás, hisz pénz nem igazán szerezhető (pedig egy párbajos pontozással munkából nem lehet meggazdagodni), a kevés ellenfélnek köszönhetően nem is túl változatos a repertoár, eszméletlenül idegesítő, mikor valakire szép kis vérdíj van kitűzve, aki 140.-150. szintű, de nem lehet kihívni a túl alacsony párbajszintje miatt, ... Ráadásul ha valaki elkezd párbajozni, a párbajszint nagyon hamar növekszik, a játékos szint viszont nem. Egyszer csak azon kapja magát a játékos, hogy 80. szinten van és 150-es játékosok verik el nap mint nap, akik ellen nincs esélye lévén a szint bónuszt adó szettek és a tulajdonság/tapasztalat pontjainak mennyisége miatt.

Vélemények? :)
 

Kenneth G

Kroki-fan
Hogyne lehetne pénzt szerezni párbajos pontozással.
Ráöltözöl keris melóra, azután beteszed munkát és átváltasz pénzes/szerencsés szettbe. Instant 1 milla.
Másrészt én nem szeretném, ha a párbajosok rajtam élősködnének építős pontozással.
 

Adam.d666

Member
Hogyne lehetne pénzt szerezni párbajos pontozással.
Ráöltözöl keris melóra, azután beteszed munkát és átváltasz pénzes/szerencsés szettbe. Instant 1 milla.
Másrészt én nem szeretném, ha a párbajosok rajtam élősködnének építős pontozással.

Újabban azt vettem észre, hogy melónál az a szerkó számít, ami az elvégzésekor van rajtad, nem pedig amit a kezdésnél vettél fel (régen ilyen probléma nem volt). Tehát pl. ponce szett nagyon jól fizet, de hiába kezdem a melót ponce szett-ben és váltok át utána párbajra (az esetleges bátor kihívók miatt), jóval kevesebb pénz jön be, mintha végig ponce-ban dolgoznék! Ráadásul nem olyan elvetemült mindenki, hogy egész nap 15 mp-s melókat toljon! :) Tehát nem, párbajos pontozással marhára nem lehet pénzt keresni, hacsak nem a legyártott termékek árulásával, de ez meg nem kicsit hosszadalmas, ha a rengeteg szükséges alapanyagot vesszük figyelembe (ami megint csak nehezen jön, ha a bátor kihívók miatt nem odaillő öltözékben kell dolgoznod).

Építős pontozáson így is élősködnek a kisebb, alattomos párbajosok, tehát ez véleményem szerint nem oszt, nem szoroz.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Újabban azt vettem észre, hogy melónál az a szerkó számít, ami az elvégzésekor van rajtad, nem pedig amit a kezdésnél vettél fel (régen ilyen probléma nem volt). Tehát pl. ponce szett nagyon jól fizet, de hiába kezdem a melót ponce szett-ben és váltok át utána párbajra (az esetleges bátor kihívók miatt), jóval kevesebb pénz jön be, mintha végig ponce-ban dolgoznék! Ráadásul nem olyan elvetemült mindenki, hogy egész nap 15 mp-s melókat toljon! :) Tehát nem, párbajos pontozással marhára nem lehet pénzt keresni, hacsak nem a legyártott termékek árulásával, de ez meg nem kicsit hosszadalmas, ha a rengeteg szükséges alapanyagot vesszük figyelembe (ami megint csak nehezen jön, ha a bátor kihívók miatt nem odaillő öltözékben kell dolgoznod).

Építős pontozáson így is élősködnek a kisebb, alattomos párbajosok, tehát ez véleményem szerint nem oszt, nem szoroz.

Elgondolkodni, még csak-csak érdemes az ötleteden Adam, de ez olyan nagy mérföldkő lenne, már a játék történetében, hogy szerintem hangsúlyozom SZERINTEM ilyent, már, úgy sem valósítanak meg Sajnos!!! De ne legyen igazam................... :(
 

Adam.d666

Member
Elgondolkodni, még csak-csak érdemes az ötleteden Adam, de ez olyan nagy mérföldkő lenne, már a játék történetében, hogy szerintem hangsúlyozom SZERINTEM ilyent, már, úgy sem valósítanak meg Sajnos!!! De ne legyen igazam................... :(

Én személy szerint nem gondolom olyan hatalmas változtatásnak. Átállítani szerintem nem lenne nehezebb, mint a szettek bónuszait változtatni, a játékosokra nézve sem lenne nagyobb változás lévén, hogy egy kezdő párbajos ugyan úgy darálja őket az első hetekben, míg fel nem megy a párbajszint. A párbajszint is megmaradhatna valamiféle útmutatónak, vagy eredménynek, vagy bármi. :D A párbajosok számára viszont sokkal nagyobb választékot kínálna a lehetséges ellenfelek terén, tehát nagyon megdobná a játékélményt.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Legyen igazad, de úgy értettem, hogy nem azért nem valósulna meg, mert nehezen lehetne kivitelezni, hanem, mert a fejlesztők gondolnák ezt elég nagy lépésnek... Lásd.: mióta világ a világ mindig volt párbajszintje a karakternek...

Valahogy, így értettem a mérföldkövet... nem kétséges, hogy nem lehetne megvalósítani, de drasztikus lépés lenne tőlük........ és eléggé meredek.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Újabban azt vettem észre, hogy melónál az a szerkó számít, ami az elvégzésekor van rajtad, nem pedig amit a kezdésnél vettél fel (régen ilyen probléma nem volt). Tehát pl. ponce szett nagyon jól fizet, de hiába kezdem a melót ponce szett-ben és váltok át utána párbajra (az esetleges bátor kihívók miatt), jóval kevesebb pénz jön be, mintha végig ponce-ban dolgoznék! Ráadásul nem olyan elvetemült mindenki, hogy egész nap 15 mp-s melókat toljon! :) Tehát nem, párbajos pontozással marhára nem lehet pénzt keresni, hacsak nem a legyártott termékek árulásával, de ez meg nem kicsit hosszadalmas, ha a rengeteg szükséges alapanyagot vesszük figyelembe (ami megint csak nehezen jön, ha a bátor kihívók miatt nem odaillő öltözékben kell dolgoznod).

Építős pontozáson így is élősködnek a kisebb, alattomos párbajosok, tehát ez véleményem szerint nem oszt, nem szoroz.
Ha egyre kevesebb a pb-s magasabb szinten, akkor ki támadna meg?
Az az 1-2 ember, meg nem nagyon számít.
 
Fent