Ötletek/javaslatok (új)

Neurotikus

Member
párbajszint eltörlését nem javaslom, elég hülyén néz ki ahogy egy 400-as párbajszintű nekimegy egy 40-esnek
Nem azt mondom, hogy bárki támadjon bárkit, csak azt hogy ne a párbajszinthez képest legyen ez nézve. 100-as szinten 200-as párbajszinttel nem tudsz támadni még 130-as szintűeket sem, akinek egyben 130-as a párbajszintjük is. Legyen rendesen szinthez mérve.
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
Nem azt mondom, hogy bárki támadjon bárkit, csak azt hogy ne a párbajszinthez képest legyen ez nézve. 100-as szinten 200-as párbajszinttel nem tudsz támadni még 130-as szintűeket sem, akinek egyben 130-as a párbajszintjük is. Legyen rendesen szinthez mérve.
Egyébként ez egy okos ötlet, hogy a szintedhez képest legyen egy minimális-maximális párbajszint, kicsit differenciálhatnák. Mondjuk a szinted +-20%, de a nagyobb szintűeket a kicsik könnyebben elérik, mint a nagyok a kicsiket és mivel így általában csökkennének a párbajszintek sokkal több TP járhatna a párbajok után is. :pifpaf:
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Egyébként ez egy okos ötlet, hogy a szintedhez képest legyen egy minimális-maximális párbajszint, kicsit differenciálhatnák. Mondjuk a szinted +-20%, de a nagyobb szintűeket a kicsik könnyebben elérik, mint a nagyok a kicsiket és mivel így általában csökkennének a párbajszintek sokkal több TP járhatna a párbajok után is. :pifpaf:
Ez kb a jelenlegi pbszint, van minimum és maximum, csak nem a szintedhez hanem a pbszintedhez mérik
Kicsi nem támadna nagyot védősben mert nem verné meg, munkásban meg lehet de milyen már hogy visszatámadni se lehet?
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
Sziasztok!

Nekem egy olyan javaslatom, ötletem lenne még, hogy a napi belépési bónuszt 5-ről célszerű lenne 7 napra növelni és heti belépési bónusznak nevezni szóval hétfőtől vasárnapig tartana.
Az egész annyi "nehezítést" tartalmazna, hogy aki belép hétfőn, kedden nem, de szerdán ismét annak a következő hétfőig várnia kellene, hogy bármi jutalmat kapjon.

Na de jöjjön a jó rész azoknak, akik minden nap belépnek! A hétköznapokra 1%-onként növekvő belépési bónuszt javasolok, ahogy eddig is volt, így péntekre már 5% járna. Az öt nap alatt így összesen +15% lenne a belépési bónusz. A hétvégékre pedig a mostani napi feladatokhoz hasonló 5 részes feladatsor lenne kitűzve amit szombaton és vasárnap, tehát 48 óra alatt kell teljesíteni és eszerint lennének a jutalmak. Például aki egyet sem teljesít az 15 kötvényt kapjon, aki kettőt már teljesített az 30 kötvényt, aki 3-mat az 15 rögöt, aki 4-et az 30 rögöt, aki 5-öt az 50 rögöt. Ezzel motiválva lennének a játékosok. Feladat természetesen szintenként nehezedne, de ez lehetne például: néhány órányi munka valahol, néhány párbaj, bizonyos mennyiségű termék beszállítás, napi 3 MPI és részvétel az erődharcon, stb...
Remélem nem butaság ami eszembe jutott. Kérlek likeoljátok ha tetszik az ötletem és jelezzük a fejlesztőknek, hogy mit javasolunk! :lovetw:

Üdv,
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
Sziasztok!

Nekem egy olyan javaslatom, ötletem lenne még, hogy a napi belépési bónuszt 5-ről célszerű lenne 7 napra növelni és heti belépési bónusznak nevezni szóval hétfőtől vasárnapig tartana.
Az egész annyi "nehezítést" tartalmazna, hogy aki belép hétfőn, kedden nem, de szerdán ismét annak a következő hétfőig várnia kellene, hogy bármi jutalmat kapjon.

Na de jöjjön a jó rész azoknak, akik minden nap belépnek! A hétköznapokra 1%-onként növekvő belépési bónuszt javasolok, ahogy eddig is volt, így péntekre már 5% járna. Az öt nap alatt így összesen +15% lenne a belépési bónusz. A hétvégékre pedig a mostani napi feladatokhoz hasonló 5 részes feladatsor lenne kitűzve amit szombaton és vasárnap, tehát 48 óra alatt kell teljesíteni és eszerint lennének a jutalmak. Például aki egyet sem teljesít az 15 kötvényt kapjon, aki kettőt már teljesített az 30 kötvényt, aki 3-mat az 15 rögöt, aki 4-et az 30 rögöt, aki 5-öt az 50 rögöt. Ezzel motiválva lennének a játékosok. Feladat természetesen szintenként nehezedne, de ez lehetne például: néhány órányi munka valahol, néhány párbaj, bizonyos mennyiségű termék beszállítás, napi 3 MPI és részvétel az erődharcon, stb...
Remélem nem butaság ami eszembe jutott. Kérlek likeoljátok ha tetszik az ötletem és jelezzük a fejlesztőknek, hogy mit javasolunk! :lovetw:

Üdv,

További előnyök, hogy így több tapasztalati pontot kapnánk jutalomként mint eddig, valamint azok a játékosok is több röghöz juthatnának hozzá, akik nem vásárolnak, de a hétvégi feladatokkal megdolgoznak érte. Esetleg a hétvégi feladatsort és a rög/kötvény jutalmat le lehetne cserélni +3%-os belépési bónuszra is azt, hogy melyiket szeretnéd előre (pénteken) ki lehetne választani egy menüben.

Üdv,
 

Mr. T.

THE DEVIL
A napi belépési bónusznál ( és minden másnál is ) ne abból indulj ki, hogy neked mi lenne jó.. gondolj azokra is, akik pl hétvégén nem tudnak gép előtt lenni.. akik nem szeretik az MPI-t, nem tudnak jönni erődharcra, stb.. ezzel az ötleteddel egy rakás embernek okoznál veszteséget és még kevesebben játszanának :) a dolog másik oldalát Etheryon leírta.. :)

Azzal, h lájkolunk bármit is nem leszel előrébb. De hátrébb sem.
 

Aw.Team

Member
Nem azt mondom, hogy bárki támadjon bárkit, csak azt hogy ne a párbajszinthez képest legyen ez nézve. 100-as szinten 200-as párbajszinttel nem tudsz támadni még 130-as szintűeket sem, akinek egyben 130-as a párbajszintjük is. Legyen rendesen szinthez mérve.
pont azt mondtad itt:
Heló.
Ötletem hogy töröljék el a párbajszintet és/vagy lehessen 0%-ra levinni a motivációját, ne álljon meg 10%-on.
 

bananfa123

Member
Sziasztok! Tudom, hogy a kasztokkal kapcsolatban sokminden előfordult már ezért lehet ez is, de mivel már láttam rá bizonyítékot, hogy megvalósítható ezért:

@Klar az ünnepi speed szerveren lehetővé tettétek a kaszt váltást :
  • Azon játékosok, akik már választottak karakterosztályt a Speed szerveren, ők onnan folytathatják a játékot ahonnan abbahagyták, valamint jogosultak egy egyszeri kasztváltásra.

És kérdezem ,hogy a sima világokon akár aranyrögökért cserébe (,hogy az innogames-nek is érdeke legyen) meg lehetne oldani az egyszeri/többszöri kasztváltást, mivel biztosan vannak páran (köztük én is) akik amikor elkezdték a játékot még nagyon máshogy képzelték el a karakterüket. Személyes példám szerint én azt hittem ,hogy csak mesterségezni és néha párbajozni fogok időhiány miatt ezért a kalandort választottam, de mostmár minden nap elküldöm offként és amikor csak tudom onként in a karakterem erődharcolni, ahol viszont tankként óriási előny lenne katonának lenni, viszont annyit meg nem ér, hogy 1-es szintről újrakezdjem Floridán így 100+ szint után.

Én személy szerint szívesen fizetnék a kasztváltásért mert kevesebb idő megkeresnem azt az X összeget, és kevesebb feszültség is, mint újrahúzni a karaktert, és mivel a speeden lehetséges a kasztváltás ezért kérdezem ,hogy normál világon ennek lesz-e bármi esélye ,hogy megvalósuljon?

Üdv,
bananfa
 
Fent