Ötletek/javaslatok (új)

Kanyim

Veteran Member
Jól mondják mások, az MPI-t úgy ahogy van el kell felejteni. A játék maga unalmas és számomra élvezhetetlen. De ha még próbálkoznék is olyan ott a közösség hogy arról inkább nem mondok semmit. Elérték hogy ha kaland miatt kell MPI akkor azt is úgy csinálom hogy instant bezárom a chat-t és beállok valahova, talán lövök 1-2-t de amúgy offolok.

Ha behoznak TP-s lötyit a veterán boltba akkor építés mellett ezt fogom tolni folyton háttérben. Persze építős felszerelésben és semennyire sem odafigyelve :D
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Az adventi naptár által adható szetteket is lehetne kicsit aktualizálni, doc és hasonló szetteket lecserélni.
Ha már kis százalékkal kinyitom legalább lehetne olyan aminek esélye van, hogy valaha is használva lesz.
 

bananfa123

Member
Kedves Admin Team!

Az új javaslatom egy nagyon egyszerű de szerintem sokak életét megkönnyítő lehetőség bevezetése lenne ez pedig a következő:
Mesterségeknél, vagy boltokban többször előfordul , hogy az ember nagy mennyiségű tárgyat szeretne gyártani/venni gyakran több száz darabot és ezt végigkattintani egy nagyon életről lehozó folyamat, ezért ha manuálisan be lehetne írni a legyártani kívánt darabszámot az szerintem hatalmas segítség lenne!

Előre is köszönöm a válaszokat, észrevételeket,
bananfa
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Kedves Admin Team!

Az új javaslatom egy nagyon egyszerű de szerintem sokak életét megkönnyítő lehetőség bevezetése lenne ez pedig a következő:
Mesterségeknél, vagy boltokban többször előfordul , hogy az ember nagy mennyiségű tárgyat szeretne gyártani/venni gyakran több száz darabot és ezt végigkattintani egy nagyon életről lehozó folyamat, ezért ha manuálisan be lehetne írni a legyártani kívánt darabszámot az szerintem hatalmas segítség lenne!

Előre is köszönöm a válaszokat, észrevételeket,
bananfa
Ezzel kapcsolatban tudomásom szerint küldtünk már fejlesztési javaslatot. Viszont addig is ha Pc-ről kraftolsz, akkor az egér görgővel tudod gyorsítani a folyamatot, ugyanez az opció elérhető a képesség pontoknál is, egy esetleges átpontozásnál.
 

Kruikov

Az Admirális
Egyébként lehetnének MPIs versenyek előre összeállított csapatokkal (ugye bétán bent van az a funkció). Supp szervezné, hogy el lehessen kerülni azt hogy random emberkék eltrollkodják. Pl ilyen 4v4 lenne több csoport és csapattal.
Az MPI az egyik legjobb része a játéknak, mert a kasztok mára betegessé érett kiegyensúlyozatlansága itt eltűnik. Csak sokan ostobák hozzá. Pedig alapszinten nem akkora dolog megtanulni.
 
Az MPI az egyik legjobb része a játéknak, mert a kasztok mára betegessé érett kiegyensúlyozatlansága itt eltűnik. Csak sokan ostobák hozzá. Pedig alapszinten nem akkora dolog megtanulni.
Csak az a baj, hogy annyira pay2win az mpi hogy ezért kiegyensúlyozatlan. Ennek a játéknak minden része megmenthető lenne, csak a játékkészítők elengedték a játékot.
 
Mi nem az már a játékban?
Egyébként rög nélkül is össze lehet szedni egy ütőképes szettet. Luci cuccokat szoktak játékbeli pénzért is hirdetni. Az tény, hogy nem olcsó.
Itt jön be a képbe az, hogy nem olcsó, pont ezért nem éri meg. Nem éri meg egy játékosnak olyanra költeni ami aztán nem jutalmazza. MPIből nem lehet érdemleges jutalmat szerezni, soha nem térül meg a rá költött pénz sajna.
 

wrold cup

jó gyerek
A játékkal kapcsolatban keletkező ötleteitek jelzése felénk átalakul. Az eddigi sablon formátum megszűnik, helyette egy rövid-tömör – persze értelemszerű – megfogalmazásban kérjük azokat az ötleteiteket, amiket úgy gondoltok, jó lenne ha beépülnének a játékba. Időszakonként ezeket az ötleteket átszűrjük, és ami fenn marad a rostán azokat a fejlesztő csapat felé továbbítjuk.

Azt tudnotok kell, hogy a játéknak van egy kigondolt, előre megtervezett fejlesztési terve, amit nem könnyű bonyolult ötletekkel teletűzdelni. A kisebb ötletek megvalósítása esélyesebb, de ott is lehetnek akadályok: akár túl sok időt, munkaerőt igényel, nem fér bele a koncepcióba, csalások lehetőségét hozná magával stb.

Társaitok ötletét fogadjátok pozitívan, ha nem tetszik, inkább fejtsd ki, hogy mi a gondod az ötlettel, hátha közösen jobb javaslattal álltok elő.

Ez a játék mindig is a játékosok véleményével, ötleteivel haladt előre, így köszönjük ha továbbra is foglalkoztok vele. :)
tejesen jó csak igy továb
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Ez a munkánk értékelése felmérés érdekesebb lenne adminokra lebontva, aztán a leggyengébb láncszem gringoi meg kisorsolásra kerülhetnének, hogy valamit tegyen (is/még) pluszba a játékosokért.
 

Matuka.

Active Member
Itt jön be a képbe az, hogy nem olcsó, pont ezért nem éri meg. Nem éri meg egy játékosnak olyanra költeni ami aztán nem jutalmazza. MPIből nem lehet érdemleges jutalmat szerezni, soha nem térül meg a rá költött pénz sajna.
A játékban szinte semmi nem térül meg, a termékezésen kívül. Például erőd, párbaj, kaland. Viszont ha valakit érdekel az MPI, de ha esetleg nincs 40-50 milliója egy jó szettet húzni, 10 millióból is lehet érvényesülni ha ésszel játszik valaki :D
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
Én annak örülnék, ha idén végre lehetne költözni a kis népességű világokról a nagyokra. Például Kentuckyról, Louisianaról, Georgiáról át lehetne végre költözni V1-re Floridára és El Doradora is és ezzel párhuzamosan idén az új világot úgy nyitnák meg, hogy lenne újra hirdetve a játék és nem a régiek regisztrálnak oda többnyire, hanem rengeteg új játékos is akik a régi világokon is felbukkanhatnak.

Továbbá szükség lenne olyan "motiváló" jutalmakra az erődharcon és az MPI-n is ami miatt érdemes lenne eljárni. Gondolok itt főleg tapasztalatpontra a szintemelés miatt és esetleg kötvényre. Illetve visszatérhetne például július 4.-én a shopba a rég nem kapható az Uniós tiszt szettje rögért vagy új, erősebb MPI, erődharcos szettek is jöhetnének az idén például Konföderációs tiszt szettje vagy akár más néven.

Lehet, hogy ez utópia, pedig csak az adminok részéről csak egy minimális befektetett munka és pénz szerintem. Igaz, hogy én nem vagyok admin és biztosan nem egyszerű munka, de ha van szándék fejleszteni a játékot főleg egy összeszokott csapatban ez nem lenne egy nagy dolog, egyszóval szerintem megvalósítható. Sőt én el tudom képzelni, hogy a közösség tagja akik nagyon szeretik a játékot, de legalábbis én szívesen segítenék megcsinálni az új hirdetést vagy egy rövid reklám videót hozzá, mint ami a moziban is van és még csak jutalmat sem várnék cserébe.

Most ez jutott hirtelen eszembe, de bőven vannak még ötleteim a játékkal kapcsolatban. Remélem, hogy eljut az adminokhoz is és elgondolkodnak rajta.

Mindenkinek szép napot kívánok,
Harland David Sanders
 

Ghost of Red James

Well-Known Member
Én annak örülnék, ha idén végre lehetne költözni a kis népességű világokról a nagyokra. Például Kentuckyról, Louisianaról, Georgiáról át lehetne végre költözni V1-re Floridára és El Doradora is és ezzel párhuzamosan idén az új világot úgy nyitnák meg, hogy lenne újra hirdetve a játék és nem a régiek regisztrálnak oda többnyire, hanem rengeteg új játékos is akik a régi világokon is felbukkanhatnak.

Továbbá szükség lenne olyan "motiváló" jutalmakra az erődharcon és az MPI-n is ami miatt érdemes lenne eljárni. Gondolok itt főleg tapasztalatpontra a szintemelés miatt és esetleg kötvényre. Illetve visszatérhetne például július 4.-én a shopba a rég nem kapható az Uniós tiszt szettje rögért vagy új, erősebb MPI, erődharcos szettek is jöhetnének az idén például Konföderációs tiszt szettje vagy akár más néven.

Lehet, hogy ez utópia, pedig csak az adminok részéről csak egy minimális befektetett munka és pénz szerintem. Igaz, hogy én nem vagyok admin és biztosan nem egyszerű munka, de ha van szándék fejleszteni a játékot főleg egy összeszokott csapatban ez nem lenne egy nagy dolog, egyszóval szerintem megvalósítható. Sőt én el tudom képzelni, hogy a közösség tagja akik nagyon szeretik a játékot, de legalábbis én szívesen segítenék megcsinálni az új hirdetést vagy egy rövid reklám videót hozzá, mint ami a moziban is van és még csak jutalmat sem várnék cserébe.

Most ez jutott hirtelen eszembe, de bőven vannak még ötleteim a játékkal kapcsolatban. Remélem, hogy eljut az adminokhoz is és elgondolkodnak rajta.

Mindenkinek szép napot kívánok,
Harland David Sanders

Sajnos nem rajtunk múlnak ezek a dolgok, a fejlesztésbe, illetve a világok nyitásába-zárásába nincsen beleszólásunk, viszont természetesen az ötleteidet továbbítjuk a megfelelő szintre, és ezúton is köszönjük, hogy meglátásaiddal a játékot előre szeretnéd vinni! :)
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
Sajnos nem rajtunk múlnak ezek a dolgok, a fejlesztésbe, illetve a világok nyitásába-zárásába nincsen beleszólásunk, viszont természetesen az ötleteidet továbbítjuk a megfelelő szintre, és ezúton is köszönjük, hogy meglátásaiddal a játékot előre szeretnéd vinni! :)

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ valamint, hogy továbbítottad a jól megfogalmazott ötleteket, köztük az enyémet is a "mégnagyobb" adminoknak, fejlesztőknek. Engem meg is lepett, hogy ennyire pozitív visszajelzést kaptam tőled és van rá esély, hogy megvalósuljanak az itt megfogalmazott ötletek. Ez tovább növeli a kedvemet a játék folytatásához. :D

Köszönettel,
Harland David Sanders
 
Fent