Ötletek/javaslatok (új)

Kategória: 'Javaslatok', témanyitó: Macaron, téma nyitása: 27. Szept 2016.

Oldal megosztása

1. -George Custer-

-George Custer- Member

Üzenetek:
    23
    Kapott kedvelések:
    36
    Olyan ötlettel fordulnék ide, hogy legyen ezeknek az új avatar részeknek (mint most az amerikai) előnézete, mielőtt megvennénk. Oka, ha lett volna ilyen lehetőség, biztos nem vettem volna meg, mert borzalmasan néznek ki a karaktereken.... :) Ránézésre a szimmetriát hírből sem ismeri, összecsapott munka, és ez nem az elfordított hatás végett ilyen, mert más szemüvegeknél sikerült megoldani ezt az optikai csalódást...
    Screenshot_8.png

Syntex és Krisztoph Snow kedveli.
  2. Macaron

Macaron Well-Known Member The West Csapat Supporter TW Times

Üzenetek:
    449
    Kapott kedvelések:
    579
    Köszönjük a jelzésed, mindenképpen továbbítani fogjuk a fejlesztő csapat felé ezt. Valóban érdemelne némi korrekciót :)

3. -George Custer-

-George Custer- Member

Üzenetek:
    23
    Kapott kedvelések:
    36
    Köszönöm! :)

Krisztoph Snow kedveli.
  4. csonthule2

csonthule2 New Member

Üzenetek:
    10
    Kapott kedvelések:
    18
    Üdvözletem! Arra gondoltam hogy fel kellene turbósítani a westet kicsit!
    Lehetne egy west tournament speed ami 12 hónap 12 ország.
    Akkor sok külföldi regizne ide oda meg mi ide oda hozzájuk amiről szólna hogy lopjuk el egymástol a pontokat.
    Első 10 játékos kaphatna pontot 10 től 100 ig rangsor szerint! Ha nem saját országban játszik a magyar pl akkor +5 pont és attól az országtól kell le vonni a pontot ahol éppen nyer a játékos!
    minden 5.dik játékos ami pontot szerez játékonként lehetne röggel díjjazni! De csak a 12 hónap után kellene nekik egyben oda adni!
    Másik lehetőség 12 hónapos tournament 6 ország minden országban 2 speed.
    Nyelvi nehézséggel nem küzd senki a google fordító automatikusan fordítja az oldalakat!
    Nyereményeket INNO szablya meg szettek vagy rög formájában! ne legyen túl sok de túl kevés se mert akkor nem kapnak rá a játékosok!
    Remélem tetszik az ötlet! Várom válaszotokat!
    Üdv:E-40

Krisztoph Snow kedveli.
  5. Mr. T.

Mr. T. Active Member

Üzenetek:
    163
    Kapott kedvelések:
    167
  6. Thauruszbika

Thauruszbika New Member

Üzenetek:
    2
    Kapott kedvelések:
    8
    Szép napot .
    Volna egy javaslat vagy kérés .Már sokszor a cheten beszéltünk a játékosokkal erről hogy jó volna egy olyan szabájt bevezetni mit ami már a város elhagyása után van hogy minnél többet lép ki a játékos annál késöbb léphet vissza a városba.Hasonló kérés volna ez is.Hogy lenne egy olyan szabáj hogy PÁRBAJ UTÁN NE LEHESSEN KILÉPNI A VÁROSBÓL 24 ÓRÁIG ÉS SZINTÉN MINDEN KILÉPÉSKOR EZ A IDŐ HOSZABBODNA hogy késöb léphetne ki a városból .

köszi

Krisztoph Snow és Syntex kedveli.
  7. Mr. T.

Mr. T. Active Member

Üzenetek:
    163
    Kapott kedvelések:
    167
    üdv,

először is szerintem szerezz egy hejjesirrássi szótárt.. h szabáLYosan írj.. ( hosszabbodna.. később.. chaten.. minél.. írásjelek megfelelő használata.. )

másodsorban, ha kilépsz egy városból, akkor elsőre 2 óra múlva tudsz csatlakozni, utána ez az idő hosszabbodik.. tehát ez pipa..
    harmadsorban, miért ne lehetne kilépni a párbaj után? ezt kifejtenéd kicsit részletesebben?

szabáLYt erre vonatkoztatva nem hinném, h globálisan is bevezetnének.. max technikai újításként/ötletként..

üdv, T.

8. krcsirke

krcsirke Well-Known Member

Üzenetek:
    1.820
    Kapott kedvelések:
    910
    Míg városban tartózkodik az illető, tegyél ki rá egy halálos körözést, így ha netalán kilépne a városból, akkor is üthető(míg ki nem ütik), mivel fejpénz van rajta.

Krisztoph Snow kedveli.
  9. Mortalcombat323

Mortalcombat323 Well-Known Member

Üzenetek:
    475
    Kapott kedvelések:
    263
    Kedves Mr. T.

Szerintem Te jobban leégeted magad ezzel a megnyilvánulással, mint az, aki nem tud helyesen írni. Ez legyen a legnagyobb problémája valakinek az életben. :) Ez annyira abszurd már, de tényleg.. Gyerekes. A saját érdekedben, kérlek. Játékos társi kéretlen jó tanács, semmi harag. :)

Off

Értem Bika elképzelését, mivel lenyomtam közel 10k párbajt. Főleg a mostani hónapokban vettem észre, hogy a kevésbé bátor párbajosok kilépnek a városból, ha veszélyt észlelnek. Ez így nem fair. Álljon bele igenis a pofonba, a párbaj erről szól.
    Van benne ráció. Syntex, kérlek vegyétek megfontolás alá.

Üdv, B.

10. -George Custer-

-George Custer- Member

Üzenetek:
    23
    Kapott kedvelések:
    36

Khm... hétalvó Úr megmondta a tutit :confused: :D

Krisztoph Snow kedveli.
  11. Syntex

Syntex Community Manager The West Csapat Community Manager

Üzenetek:
    56
    Kapott kedvelések:
    91
    Köszönöm szépen a javaslatot, továbbítom a központnak. :)

Krisztoph Snow kedveli.
  12. Mr. T.

Mr. T. Active Member

Üzenetek:
    163
    Kapott kedvelések:
    167
    Kedves Mortal,

Köszönöm, mindenkinek más az AQ-szintje, nekem ez már sokk volt ;)
    Ha ez számodra gyerekesség, akkor legyen.

Syntex,

Tehát, ha jól értelmezem és én azt kérem, h a fenti ötlet ne valósuljon meg, akkor azt is továbbítod? Nem sok reláció van ebben az esetben az ötleteléssel, hogyha minden "jó"/"rossz" ötletet továbbítasz..

üdv, T.

Krisztoph Snow kedveli.
  13. Syntex

Syntex Community Manager The West Csapat Community Manager

Üzenetek:
    56
    Kapott kedvelések:
    91
    Kedves Mr. T.,

Mindenkinek lehetősége van kifejteni álláspontját, elmondani véleményét, javaslatokat tenni és visszajelzést küldeni a játékról. Minden javaslatért és visszajelzésért nagyon hálásak vagyunk. Nekem az a feladatom, hogy továbbítsam az illetékesnek azokat a gondolatokat és ötleteket amelyeket megosztotok velünk.

A továbbítás koránt nem jelenti a biztos megvalósítás, mivel lehet hogy az ötlet valójában nem is praktikus, sokan nem örvendenének neki, vagy jelenleg nincs lehetőség a megvalósítására valamilyen indokból kifolyólag.

Köszönöm szépen hogy leírtad a véleményed. Természetesen figyelembe fogjuk venni a te álláspontodat is, ahogyan már eddig is figyelembe vettük, hogy nem mindenki értett egyet a javaslattal.

Krisztoph Snow kedveli.
  14. Dór férfi

Dór férfi Active Member

Üzenetek:
    132
    Kapott kedvelések:
    195
    Lenne egy olyan ötletem, hogy az eventek alatt a régebbi évek szettjei legyenek megvásárolhatók a SHOP-ban kötvényért/rögért, mint karácsonykor :)

Krisztoph Snow kedveli.
  15. zsolt 19

zsolt 19 New Member

Üzenetek:
    15
    Kapott kedvelések:
    16
    Sziasztok az lenne a kérdésem hogy valamikor meg valósítható lenne egy retro szerver ami még 2.0-ás frissítés előtt volt és itt nem speed szerverre gondolok. Egy kicsit jó lenne nosztalgiázni :)

Krisztoph Snow kedveli.
  16. KisSipi

KisSipi New Member

Üzenetek:
    1
    Kapott kedvelések:
    2
    Szia, nemrég volt egy ilyen nemzetközi szerver :)

Krisztoph Snow kedveli.
  17. zsolt 19

zsolt 19 New Member

Üzenetek:
    15
    Kapott kedvelések:
    16
    De én állandó világra gondoltam, nem egy-két hónapos szerverre. És csak magyar szerverre nem nemzetközire

18. vitatigris

vitatigris New Member

Üzenetek:
    13
    Kapott kedvelések:
    13
    Hali!
    Három világon játszom és az Utazó vásár (P.T. Barnum Vándorcirkusza) lehetséges nyereményeit látva elgondolkodtam, hogy van-e értelme ebben a formában az egésznek. Számomra a legértékesebb nyeremény (az összes elérhető közül) a karakterbónusz medál. A megnyerhető szettek nagyon elavultak, sokan a bajszosnak adják el a részeit. Javasolnám a jutalmak felülvizsgálatát, mert jelenleg túl sok az értéktelen közte.
    Üdv: v

Krisztoph Snow kedveli.
  19. -George Custer-

-George Custer- Member

Üzenetek:
    23
    Kapott kedvelések:
    36
    Sajnos így sincs nagyon elég ember a játékban. Nézd meg, Floridán például nem tudunk megölteni még eventkor sem egy közepes erődöt. Van egy 300-400 aktív ember a szerveren, ebből is 200 erődözik (ami hajtja a játékot még). Azért a mostani verzió sokkal dinamikusabb mint a régi. Bevallom, én is sokat hisztiztem, hogy milyen jó volt a régi West, ami még a 2.0 előtt volt. Később jött a "RETRO" szerver, ahol még a kezdetek-kezdetén indult verzióval szórakozhattunk. Borzalmas unalmas volt a számomra. Tulajdonképpen szerintem inkább azok az idők keltenek szép emlékeket erről az időszakról, amikor sokkal többen játszottunk. Színesebb volt a játékos paletta stb...
    Ui.: Engem most is az az 1-2 nagyon régi barátság tart még itt, nem az új szettek-kalandok-eventek, vagy a dinamikusabb játékélmény. Szerintem pont, hogy nem a múltban kellene leragadni, hanem tovább tartani a jövőbe és végre kijöhetne az a 3.0 amire igazán várunk. Megérdemelnénk ennyi év játék után, szerintem sok embernek fel is keltené az érdeklődését egy új arculat. :)

Krisztoph Snow kedveli.
  20. deluigi

deluigi Active Member

Üzenetek:
    174
    Kapott kedvelések:
    77
    persze, javaslom a +20%, +30%, +40%, +50% szintnovelo xp buffokat

Krisztoph Snow kedveli.