Ötletek/javaslatok (új)

Kategória: 'Javaslatok', témanyitó: Macaron, téma nyitása: 27. Szept 2016.

Oldal megosztása

1. Enzo di Rosetti

Enzo di Rosetti Active Member

Üzenetek:
    107
    Kapott kedvelések:
    189
    Zárjuk be a fórumot. Úgy sem érdekel már senkit a játékosok véleménye, így elvesztette a szerepét és úgy is csak + fenntartási költségekkel jár.

Mr. T. és Krisztoph Snow kedveli.
  2. jaklee

jaklee Active Member

Üzenetek:
    86
    Kapott kedvelések:
    102
    Legyen kereskedés különböző innos jatekok között.
    Pl. vehetsz west-es penzert nyersanyagot klanhaboruban, es hasonlok.
    Igy novekedne a jatekosszam, ami ilyen formaban senkinek nem jo, mert innonak kevesebb bevetel, nekunk tobb idegesito jatekos.

Toroljuk el a jatekbeli penzt, csak rogert lehessen vasarolni. Termeszetesen ami eddig 1000$ volt, ujitas utan 1000 rog legyen. Indok: nem koltok eleget a jatekra.

Krisztoph Snow kedveli.
  3. Mortalcombat323

Mortalcombat323 Well-Known Member

Üzenetek:
    475
    Kapott kedvelések:
    263
    Nagyon rég óta jelenlévő probléma, amit pár kattintás lenne kijavítani. Hogyha a kitérés és célzás képességek taktikai okokból nem mutatható a rangsorban, akkor az ütőerő, szívósság, reflex, lövés, taktika, fellépés miért? :)
    B) opció, a játékos egyénileg beállíthatja, hogy nyilvános legyen-e a mutatvány..
    Easy as it looks like.

*SZÁMOS*, .Üvegtigris., jaklee and 2 mások kedvelik ezt.
  4. jaklee

jaklee Active Member

Üzenetek:
    86
    Kapott kedvelések:
    102
    Javaslom legyen lehetőség Kentucky-ra költözni. Ez segítene a nagyon alacsony játékosszámon, és megint élvezhető lenne az a szerver. :)

Krisztoph Snow kedveli.
  5. Mr. T.

Mr. T. Active Member

Üzenetek:
    163
    Kapott kedvelések:
    167
    MIndenki Kentucky-ra? oO

Krisztoph Snow kedveli.
  6. Enzo di Rosetti

Üzenetek:
    107
    Kapott kedvelések:
    189
    Javaslom Kentuckyról való költözést!
    Indokok:
    - Alacsony létszám
    - Kihalt
    -Nincsenek erődharcok

Krisztoph Snow és Mr. T. kedveli.
  7. Handrix

Handrix New Member

Üzenetek:
    8
    Kapott kedvelések:
    14
    Szerintem jó volna egy limitálás, ha valaki párbajt kezdemenyez az elkövetkező 12-24 órában ne tudja elhagyni a várost, sajnos a gyávák előszeretettel visszaélnek ennek hiányával...

jaklee és Krisztoph Snow kedveli.
  8. dinorex

dinorex New Member

Üzenetek:
    2
    Kapott kedvelések:
    3
    Sziasztok!

Már supp-al egyeztettem a kérdésemmel kapcsolatosan és Ők javasolták, h írjak ide a fórumra e témában:

Nos, a téma neve: tatanka ruha elemek nevének "problémája"!

Tehát: lenne ez a " tatanka mellvétje" nevezetű "nyakpánt" és maga az előnézeti képe! Félreértés ne essék, nem vagyok egy okostojás típus, pusztán csak azzal van problémám, h ha már valami "nyakpánt", akkor látszódjon is rajta. Tiszta sor, h hogyan használták e ruhát. Elég visszagondolni a régi indiános filmekre. ;)
    Tehát a "javaslatom" lényege az lenne csupán, hogy ezt a tatanka mellvértje nevű tárgy képét és elnevezését újragondolni!
    pl: nyaklánc lévén lehetne egy más nyaklánc szerű tárgyra gondolni, ugyanakkor meg magának a tárgynak az elnevezését kellene átgondolni, hiszen a mellvért megnevezés számomra megtévesztő egy nyakpánt értelmében!
    Remélem nem fogalmaztam bengán! :)

ui. így ezzel teljesítettem supp javaslatát! :)

köszi

bye all

dinorex

Krisztoph Snow és jaklee kedveli.
  9. jaklee

jaklee Active Member

Üzenetek:
    86
    Kapott kedvelések:
    102
    Ez engem is megtévesztett, event alatt megörültem, hogy ingyenesből felső jött. A 3. után gyanús volt a dolog. :D (nem, nem szoktam a színekkel foglalkozni)

Krisztoph Snow kedveli.
  10. Enzo di Rosetti

Üzenetek:
    107
    Kapott kedvelések:
    189
    Akár fel lehetne tüntetni profilon a nyert párbajokat, erődharcokat stb. Kicsit izgalmasabbá tenné a játékosok profilját.
    Régen volt egy script ami mutatta a nyert és vesztett párbajokat, de jobb lenne beépítve a játékba szerintem.

((Akár "rank" rendszert is lehetne hozzá csatolni a számok mellé apró ikonok formájában pl: 0-500 nyert párbajig egy bronzos pisztoly, 500-1500 egy ezüst pisztoly, 1500-3000 arany pisztoly, 3000től - végtelenig pedig platina pisztoly
    Erődharcnál ugyan ez, csak egy zászló vagy egy érem formájában.))

Az ötlet lényege ,hogy kicsit feldobjuk a profilokat.

Kijelöltem hol férhetne el ez az apróbb változtatás.
    Próbáltam olyan ötletet kitalálni, ami bőven megoldható lehet, remélem az. :D

Screenshot_1.png

11. Lyrinx.

Lyrinx. Member

Üzenetek:
    32
    Kapott kedvelések:
    48
    Ne éld bele magad, hogy valaha meg lesz valósítva :) Vagy max 5 év múlva, mert kb annyi idő telt el a HTML5-ös javaslat óta is.

12. Krisztoph Snow

Krisztoph Snow Active Member The West Csapat TW Times

Üzenetek:
    589
    Kapott kedvelések:
    249
    Vezessétek végre be azt a remekbe szabottan csudi jó ötletet, aminek, így most jobban belegondolva nem is sokan örülnének - gondolom én - de kissé valóságosabbá tehetné a "játékot" mégpedig, úgy, hogy ha valakit kiütnek egyből menjen is ténylegesen 3 nap pihenőre vagyis legyen olyan mintha 3 nap kizárása lenne... nem tudom átjön - e számotokra ez a megfogalmazás, de olyan lenne, mintha kizárnák az illetőt, csak épp nem kizárás lenne a státuszánál, hanem "kiütve" megoldani programozásilag biztos meglehetne valamiképp, már csak az a kérdés mennyien hőbörögnének emiatt.. :D de legalább ennél fogva jobban vigyáznának magukra egyesek [​IMG]←nem akarok ujjal mutogatni vajon kik, mert letörne biztosan az ujjam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

13. Mandarinrece

Mandarinrece Member The West Csapat Moderátor TW Times

Üzenetek:
    27
    Kapott kedvelések:
    40
    Kedves Krisztoph Snow!

Ez az ötlet semmivel nem tenné jobbá a játékot, inkább csak az lenne elérve vele, hogy város nélkül legyünk a vadnyugaton. Hiszen gondolj bele. Kiütnek, 3 napig nem tudsz játszani, majd ismét kiütnek? Ugyanis ha hosszabb lenne a párbajvédelem még kevesebb játékos lenne akivel lehetne párbajozni, és így is kevés az ellenfél. :) Aztán azok a játékosok akik eddig párbajoztak szépen abbahagyják a játékot, mert nem tudnak mit csinálni. Valamint lehet olyan játékosok is abbahagynák, akik kényszerpihenőre lettek küldve.

Üdvözlettel, Mandarinrece

Krisztoph Snow és Syntex kedveli.
  14. Enzo di Rosetti

Üzenetek:
    107
    Kapott kedvelések:
    189
    Úristen.. így belegondolva ,ha ez bekerülne, csak én meg a barátaim maradnánk a játékban. Nem rossz.. :cool::D

15. Lyrinx.

Lyrinx. Member

Üzenetek:
    32
    Kapott kedvelések:
    48
    Ennek mi értelme lenne? Nem változatossá tenné a játékot, hanem konkrétan tönkre vágná az első 1 hónap után. Gondold végig: ha téged kiütnek sorozatosan, nem tudsz csinálni semmit, majd visszajössz, és megint rád megy 4 ember, akkor se dolgozni, se erődözni, se a barátokkal nem tudsz beszélni, de még a szövetségeddel sem tudsz foglalkozni. S ez mehet folyamatos jelleggel, szerinted visszajönnél ebben az esetben?

Ennek az ötletnek semmi értelme. Csomó jó dolgot tudnék mondani, meg mondtatok már a párbajjal kapcsolatban, viszont ez nem az.

Krisztoph Snow és Syntex kedveli.
  16. -George Custer-

-George Custer- Member

Üzenetek:
    23
    Kapott kedvelések:
    36
    Én támogatom Krisztoph, szerintem jó ötlet :) :D

Krisztoph Snow kedveli.
  17. LDuck

LDuck Active Member

Üzenetek:
    115
    Kapott kedvelések:
    74
    Én inkább egy értelmes ötletet mondanék :D
    Főleg régebbi világon sokan teli vannak kötvénnyel, amit már nem tudnak mire elkölteni. Nálam pl ez a helyzet. Állandóan 3k-n vagyok, úgy kell olyan dolgokat mevennem, amit esélyesen soha nem fogok használni. Ládáknak nem látom értelmét, töltőkből meg amúgy is Dunát lehetne rekeszteni az eventek miatt.

Viszont a karácsonyi vásárok alkalmával minden apró kis kötvény számít, emiatt a következő lenne nagyon jó:
    Lehessen vásárolni a Shop-ban kötvényért (vagy felőlem rögért is :D ) kötvényes borítékot. Mondjuk legyen az ára valamennyivel, pl 10%-al magasabb, tehát az 50 kötvényes levelet 55-ért vehessem meg. Számomra még így is simán megérné a dolog.

18. Enzo di Rosetti

Üzenetek:
    107
    Kapott kedvelések:
    189
    Jó lenne ez a kötvényes dolog UPshopba.

Krisztoph Snow kedveli.
  19. jaklee

jaklee Active Member

Üzenetek:
    86
    Kapott kedvelések:
    102
    Ez tök fölösleges. Egyszerűen nem kell harcolni és napi kalandokat csinálni, illetve a borítékokat sem szabad kinyitni. Így nincs gond a túl sok kötvénnyel :)

Krisztoph Snow kedveli.
  20. Mr. T.

Mr. T. Active Member

Üzenetek:
    163
    Kapott kedvelések:
    167
    tehát akkor kb játszani is.. és különben is minek is vagyunk itt.. :)

Krisztoph Snow kedveli.