Ötletek/javaslatok (új)

DeletedUser17845

Vendég
Olyan ötlettel fordulnék ide, hogy legyen ezeknek az új avatar részeknek (mint most az amerikai) előnézete, mielőtt megvennénk. Oka, ha lett volna ilyen lehetőség, biztos nem vettem volna meg, mert borzalmasan néznek ki a karaktereken.... :) Ránézésre a szimmetriát hírből sem ismeri, összecsapott munka, és ez nem az elfordított hatás végett ilyen, mert más szemüvegeknél sikerült megoldani ezt az optikai csalódást...
Screenshot_8.png
 

DeletedUser17478

Vendég
Olyan ötlettel fordulnék ide, hogy legyen ezeknek az új avatar részeknek (mint most az amerikai) előnézete, mielőtt megvennénk. Oka, ha lett volna ilyen lehetőség, biztos nem vettem volna meg, mert borzalmasan néznek ki a karaktereken.... :) Ránézésre a szimmetriát hírből sem ismeri, összecsapott munka, és ez nem az elfordított hatás végett ilyen, mert más szemüvegeknél sikerült megoldani ezt az optikai csalódást...
1519 bővítmény megtekintése

Köszönjük a jelzésed, mindenképpen továbbítani fogjuk a fejlesztő csapat felé ezt. Valóban érdemelne némi korrekciót :)
 

Lazapepus

Member
Üdvözletem! Arra gondoltam hogy fel kellene turbósítani a westet kicsit!
Lehetne egy west tournament speed ami 12 hónap 12 ország.
Akkor sok külföldi regizne ide oda meg mi ide oda hozzájuk amiről szólna hogy lopjuk el egymástol a pontokat.
Első 10 játékos kaphatna pontot 10 től 100 ig rangsor szerint! Ha nem saját országban játszik a magyar pl akkor +5 pont és attól az országtól kell le vonni a pontot ahol éppen nyer a játékos!
minden 5.dik játékos ami pontot szerez játékonként lehetne röggel díjjazni! De csak a 12 hónap után kellene nekik egyben oda adni!
Másik lehetőség 12 hónapos tournament 6 ország minden országban 2 speed.
Nyelvi nehézséggel nem küzd senki a google fordító automatikusan fordítja az oldalakat!
Nyereményeket INNO szablya meg szettek vagy rög formájában! ne legyen túl sok de túl kevés se mert akkor nem kapnak rá a játékosok!
Remélem tetszik az ötlet! Várom válaszotokat!
Üdv:E-40
 

DeletedUser17846

Vendég
Szép napot .
Volna egy javaslat vagy kérés .Már sokszor a cheten beszéltünk a játékosokkal erről hogy jó volna egy olyan szabájt bevezetni mit ami már a város elhagyása után van hogy minnél többet lép ki a játékos annál késöbb léphet vissza a városba.Hasonló kérés volna ez is.Hogy lenne egy olyan szabáj hogy PÁRBAJ UTÁN NE LEHESSEN KILÉPNI A VÁROSBÓL 24 ÓRÁIG ÉS SZINTÉN MINDEN KILÉPÉSKOR EZ A IDŐ HOSZABBODNA hogy késöb léphetne ki a városból .

köszi
 

Mr. T.

THE DEVIL
Szép napot .
Volna egy javaslat vagy kérés .Már sokszor a cheten beszéltünk a játékosokkal erről hogy jó volna egy olyan szabájt bevezetni mit ami már a város elhagyása után van hogy minnél többet lép ki a játékos annál késöbb léphet vissza a városba.Hasonló kérés volna ez is.Hogy lenne egy olyan szabáj hogy PÁRBAJ UTÁN NE LEHESSEN KILÉPNI A VÁROSBÓL 24 ÓRÁIG ÉS SZINTÉN MINDEN KILÉPÉSKOR EZ A IDŐ HOSZABBODNA hogy késöb léphetne ki a városból .

köszi

üdv,

először is szerintem szerezz egy hejjesirrássi szótárt.. h szabáLYosan írj.. ( hosszabbodna.. később.. chaten.. minél.. írásjelek megfelelő használata.. )

másodsorban, ha kilépsz egy városból, akkor elsőre 2 óra múlva tudsz csatlakozni, utána ez az idő hosszabbodik.. tehát ez pipa..
harmadsorban, miért ne lehetne kilépni a párbaj után? ezt kifejtenéd kicsit részletesebben?

szabáLYt erre vonatkoztatva nem hinném, h globálisan is bevezetnének.. max technikai újításként/ötletként..

üdv, T.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Mr. T.

Szerintem Te jobban leégeted magad ezzel a megnyilvánulással, mint az, aki nem tud helyesen írni. Ez legyen a legnagyobb problémája valakinek az életben. :) Ez annyira abszurd már, de tényleg.. Gyerekes. A saját érdekedben, kérlek. Játékos társi kéretlen jó tanács, semmi harag. :)

Off

Értem Bika elképzelését, mivel lenyomtam közel 10k párbajt. Főleg a mostani hónapokban vettem észre, hogy a kevésbé bátor párbajosok kilépnek a városból, ha veszélyt észlelnek. Ez így nem fair. Álljon bele igenis a pofonba, a párbaj erről szól.
Van benne ráció. Syntex, kérlek vegyétek megfontolás alá.

Üdv, B.
 

DeletedUser17845

Vendég
Kedves Mr. T.

Szerintem Te jobban leégeted magad ezzel a megnyilvánulással, mint az, aki nem tud helyesen írni. Ez legyen a legnagyobb problémája valakinek az életben. :) Ez annyira abszurd már, de tényleg.. Gyerekes. A saját érdekedben, kérlek. Játékos társi kéretlen jó tanács, semmi harag. :)

Off

Értem Bika elképzelését, mivel lenyomtam közel 10k párbajt. Főleg a mostani hónapokban vettem észre, hogy a kevésbé bátor párbajosok kilépnek a városból, ha veszélyt észlelnek. Ez így nem fair. Álljon bele igenis a pofonba, a párbaj erről szól.
Van benne ráció. Syntex, kérlek vegyétek megfontolás alá.

Üdv, B.


Khm... hétalvó Úr megmondta a tutit :confused: :D
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Szép napot .
Volna egy javaslat vagy kérés .Már sokszor a cheten beszéltünk a játékosokkal erről hogy jó volna egy olyan szabájt bevezetni mit ami már a város elhagyása után van hogy minnél többet lép ki a játékos annál késöbb léphet vissza a városba.Hasonló kérés volna ez is.Hogy lenne egy olyan szabáj hogy PÁRBAJ UTÁN NE LEHESSEN KILÉPNI A VÁROSBÓL 24 ÓRÁIG ÉS SZINTÉN MINDEN KILÉPÉSKOR EZ A IDŐ HOSZABBODNA hogy késöb léphetne ki a városból .

köszi

Köszönöm szépen a javaslatot, továbbítom a központnak. :)
 

Mr. T.

THE DEVIL
Kedves Mortal,

Köszönöm, mindenkinek más az AQ-szintje, nekem ez már sokk volt ;)
Ha ez számodra gyerekesség, akkor legyen.

Syntex,

Tehát, ha jól értelmezem és én azt kérem, h a fenti ötlet ne valósuljon meg, akkor azt is továbbítod? Nem sok reláció van ebben az esetben az ötleteléssel, hogyha minden "jó"/"rossz" ötletet továbbítasz..

üdv, T.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Kedves Mortal,

Köszönöm, mindenkinek más az AQ-szintje, nekem ez már sokk volt ;)
Ha ez számodra gyerekesség, akkor legyen.

Syntex,

Tehát, ha jól értelmezem és én azt kérem, h a fenti ötlet ne valósuljon meg, akkor azt is továbbítod? Nem sok reláció van ebben az esetben az ötleteléssel, hogyha minden "jó"/"rossz" ötletet továbbítasz..

üdv, T.

Kedves Mr. T.,

Mindenkinek lehetősége van kifejteni álláspontját, elmondani véleményét, javaslatokat tenni és visszajelzést küldeni a játékról. Minden javaslatért és visszajelzésért nagyon hálásak vagyunk. Nekem az a feladatom, hogy továbbítsam az illetékesnek azokat a gondolatokat és ötleteket amelyeket megosztotok velünk.

A továbbítás koránt nem jelenti a biztos megvalósítás, mivel lehet hogy az ötlet valójában nem is praktikus, sokan nem örvendenének neki, vagy jelenleg nincs lehetőség a megvalósítására valamilyen indokból kifolyólag.

Köszönöm szépen hogy leírtad a véleményed. Természetesen figyelembe fogjuk venni a te álláspontodat is, ahogyan már eddig is figyelembe vettük, hogy nem mindenki értett egyet a javaslattal.
 

DeletedUser17918

Vendég
Hali!
Három világon játszom és az Utazó vásár (P.T. Barnum Vándorcirkusza) lehetséges nyereményeit látva elgondolkodtam, hogy van-e értelme ebben a formában az egésznek. Számomra a legértékesebb nyeremény (az összes elérhető közül) a karakterbónusz medál. A megnyerhető szettek nagyon elavultak, sokan a bajszosnak adják el a részeit. Javasolnám a jutalmak felülvizsgálatát, mert jelenleg túl sok az értéktelen közte.
Üdv: v
 

DeletedUser17845

Vendég
De én állandó világra gondoltam, nem egy-két hónapos szerverre. És csak magyar szerverre nem nemzetközire

Sajnos így sincs nagyon elég ember a játékban. Nézd meg, Floridán például nem tudunk megölteni még eventkor sem egy közepes erődöt. Van egy 300-400 aktív ember a szerveren, ebből is 200 erődözik (ami hajtja a játékot még). Azért a mostani verzió sokkal dinamikusabb mint a régi. Bevallom, én is sokat hisztiztem, hogy milyen jó volt a régi West, ami még a 2.0 előtt volt. Később jött a "RETRO" szerver, ahol még a kezdetek-kezdetén indult verzióval szórakozhattunk. Borzalmas unalmas volt a számomra. Tulajdonképpen szerintem inkább azok az idők keltenek szép emlékeket erről az időszakról, amikor sokkal többen játszottunk. Színesebb volt a játékos paletta stb...
Ui.: Engem most is az az 1-2 nagyon régi barátság tart még itt, nem az új szettek-kalandok-eventek, vagy a dinamikusabb játékélmény. Szerintem pont, hogy nem a múltban kellene leragadni, hanem tovább tartani a jövőbe és végre kijöhetne az a 3.0 amire igazán várunk. Megérdemelnénk ennyi év játék után, szerintem sok embernek fel is keltené az érdeklődését egy új arculat. :)
 

deluigi

Well-Known Member
Hali!
Három világon játszom és az Utazó vásár (P.T. Barnum Vándorcirkusza) lehetséges nyereményeit látva elgondolkodtam, hogy van-e értelme ebben a formában az egésznek. Számomra a legértékesebb nyeremény (az összes elérhető közül) a karakterbónusz medál. A megnyerhető szettek nagyon elavultak, sokan a bajszosnak adják el a részeit. Javasolnám a jutalmak felülvizsgálatát, mert jelenleg túl sok az értéktelen közte.
Üdv: v

persze, javaslom a +20%, +30%, +40%, +50% szintnovelo xp buffokat
 
Fent