Ötletek/javaslatok (új)

Kategória: 'Javaslatok', témanyitó: Macaron, téma nyitása: 27. Szept 2016.

Oldal megosztása

1. -Fs- Babaarc

-Fs- Babaarc New Member

Üzenetek:
    10
    Kapott kedvelések:
    8
    Új eredmények: 5000 ima: lelkipásztor/lelkipásztornő(lol) 10000 ima: Üdvözült lélek (karakter cím)
    5 000 000 mérföld séta: Kellene már egy új cipő
    10 000 000 mérföld séta: Nincs előttem lábnyom
    92 960 000 mérföld megtett távolság : Kicsit kimelegedtem (easter egg: utalás a nap föld távolságra )
    300 000 000 mérföld megtett távolság: Megállíthatatlan (karaktercím)
    Tisztában vagyok vele hogy ezek a leghasználhatatlanabb eredmények, viszont elég hosszu távú célok, ja meg fun lenne. :)

Utoljára szerkesztve: 8. Szept 2019
    Syntex, vaimo és Krisztoph Snow keveli.
  2. Syntex

Syntex Community Manager The West Csapat Community Manager

Üzenetek:
    77
    Kapott kedvelések:
    130
    Kedves -Fs- Babaarc,

Köszönöm nagyon szépen a javaslatokat, továbbítom a központnak. Remélem megvalósításra fog kerülni, nagyon tetszik az elgondolás, főleg az easter egg-es :)

Krisztoph Snow kedveli.
  3. Patafizikus

Patafizikus New Member

Üzenetek:
    24
    Kapott kedvelések:
    20
    Elnézést ha már más írta! Szerintem jó lenne ha egy szakma "kimaxolása" ( minden recept megtanulása) után választható lenne egy újabb szakma is.

Krisztoph Snow kedveli.
  4. Winnetuu

Winnetuu Member

Üzenetek:
    59
    Kapott kedvelések:
    13
    Szervusztok. Egy kérdéssel és pár tanáccsal fordulok felétek,kedves Westesek/fórumozók/adminok (oda kéne kérdezni ezzel kapcsolatban az Innogames fejlesztőinek is).
    Közeljövőben vagy egyeltalán elkövetkezendő pár évben számíthatunk valami komolyabb fejlesztésre ? Mert a fejlesztők kb. 7 éve csak az új szettekkel dobálnak minket. Valami komolyabb fejlesztés feldobná a szervereken az életet mert csoda hogy még itt vagyunk a régi kemény magból még páran, én személy szerint 2008 decembere óta.......annak ellenére hogy minden ugyan olyan monoton csak a régi barátokért, és az erődharcokért járunk fel, valamint azért mert többségünknek nincs szíve törölni egy 10/11 éves karaktert.

Szóval az ősrégi beígért projektek közül amiket azóta kukába dobtak a fejlesztők, jó lenne párat megvalósítani, nyilván ezek csak fórumokon voltak kibeszélve néhány kivétellel (Vasúthálózat/vonattal közlekedés , Vadászat/halászat szimulátor többjátékos kalandokhoz hasonlóan , Fejvadászat fejlesztése , Farm alapitás lehetősége/farmerkedés). Nyilván itt nem komoly scriptekre gondolok hisz mindent meglehetne oldani a többjátékos kalandokhoz hasonlóan. Valamint régen 2011ben tervben volt egy új város kinézet létrehozása ahol minden város egyedi módon rendezhette volna el az épületeket így egyedi lenne minden város.
    Valamilyen fejlesztésre szükség van valamilyen formában, mert ez nem állapot hogy lassan egy évtizede pakolgatjuk be a szetteket negyedévente, nem rosszféleségből irtam ezt a hsz-t csak meg kell olajozni kicsit ezt a gépezetet mert így éveken belül elhal az Innogames The West-je, és kár lenne érte. Most lehet itt kövezni engem hogy ha nem tetszik menjek Red Dead Redemption 2-özni...már befejeztem, Onlineban is 65-ös szintet elértem :D, de az más, ez pedig más érzés játszani, mindkettő western de más a feelingjük.
    Mindenesetre, látni szeretnénk már valami változást , új lehetőségeket, új kinézeteket, valamit ami elkezdi ismét lekötni a közösséget.

Üdv,Winnetuu.

Utoljára szerkesztve: 12. Okt 2019, 10:08
  5. -George Custer-

-George Custer- Member

Üzenetek:
    24
    Kapott kedvelések:
    37

Sajnos hiába jártatjuk a szánkat, senkit nem érdekel... :) Ha jól olvastam a német/angol fórumon, akkor felvetődött ez a kérdés a 2.99 kapcsán, hogy a 3.00 hoz-e valami újítást. Konkrét, tő egyenes válasz érkezett eme a kérdésekre: Nem lesz 3.00, továbbá nem lesz a közeljövőben nagyobb volumenű fejlesztés. ( Ha valaki mást olvasott volna cáfoljon meg. )

Krisztoph Snow kedveli.