Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Ernest Roahmyer

Centralista megmondóember
Addig teljesen tru, hogy az én ötletem volt az, hogy a már kiesett csapat játékosai (Chrisék) állhassanak az elődöntőben és döntőben is csatasorba, azonban visszakereshetem az üzenetváltást, és nem arról volt szó benne, hogy megtolunk 2 csapatot 12-12 emberrel, hanem azt a javaslatot tettem, hogy beugrós jelleggel kvázi bárhova állhassanak - pl. ha nekünk van 45 emberünk és van fent egy on chriséktől, akkor megkérem, álljon be hozzánk. Kiderült, hogy a szabályok rugalmas változtatása és a játék színvonalának és minőségének megőrzése nem prioritás sem játékos, sem szervező oldalról, szóval utólag végiggondolva inkább csináltam volna végig eredeti csapatokkal, még akkor is, ha a döntőre így akár Nevadától maradt volna 30-35 ember ellenünk. Nekem ami nem volt 100%-ban tiszta, az az, hogy az egyéni jutalmaknál olyan játékosok kerültek kiemelésre, akik a gyakorlóharcoknak vagy selejtezőknek köszönhetően pl. 5-tel több erődharccal rendelkeztek, mint mondjuk tőlünk Smeagol vagy Chubac, akik hasonló pontszámot 12 harccal értek el, szemben pár Nevadás irissel, akiknek volt 18-20 harcuk. All in all, az event jó volt, élveztem, nem a nyereményért kell jönni, hanem az izgalomért és a dicsőségért, ez megadatott, még akkor is, ha a javaslatommal majdnem a saját csapatomtól vettem el a győzelmet. Köszönet a szervezőknek, a csapatvezetőknek és a játékosoknak a beletett energiát, remélem nemcsak én élveztem!
 

Proli Pete

Well-Known Member
szerintem azért volt kevés jelentkező mert a nyereményeket már megint sorsolták
Ezzel maximálisan tudok azonosulni. Ahogy a kiírásban megláttam, hogy megint "sorsolás", rögtön tudtam, hogy ide is csak az élményért megyek. Sokkal tisztességesebb lenne kisebb nyeremény, de mindenkinek. Azzal a megkötéssel, hogy akik átverik a csapatukat azzal, hogy jelentkeznek, de utána harcon nyomuk sincs, azok ne kapjanak.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Ezzel maximálisan tudok azonosulni. Ahogy a kiírásban megláttam, hogy megint "sorsolás", rögtön tudtam, hogy ide is csak az élményért megyek. Sokkal tisztességesebb lenne kisebb nyeremény, de mindenkinek. Azzal a megkötéssel, hogy akik átverik a csapatukat azzal, hogy jelentkeznek, de utána harcon nyomuk sincs, azok ne kapjanak.
Ezzel,annak ellenére kisorsoltak, teljes mértékben egyetértek. Ha pedig mindenképpen a sorsolásos megoldás lenne, nem lehetne hogy csak a jelentkezés lezárulta után áruljátok el mi kerül kisorsolásra?
 

Titanilla

Veteran Member
Habzik a v1esek szaja minden erodharc bajnoksagon kulfoldin, hazain. Mar a toxikus jelenletukkel tonkreteszik a sajat csapatukat is akar. Moral romboloak, azert jelentkeznek evrol evre ilyen kevesen. V1 a hibas.
Enzo, drága, én is a V1 csapat tagja voltam, és még nagyon sokan voltak olyanok, akik más világokon, többek közt El Doradon is játsznak és akiknek sem most, sem máskor nem habzik a szájuk. Nem tudom, konkrétan kivel van bajod, de most úgy érzem, a te szád habzik.
 

gameR29

Veterán
A létszám illetve ON hiány részünkről onnan ered(t), hogy már a bajnokság kihírdetésének kezdte előtt belefogtak a toborzásba ellenfeleink, így az aktív "top" játékosok többsége "le lett foglalva" még a bejelentőt megelőzően, többek közt én is. A kihírdetést követően csatlakoztam Chris csapatához, V1-es múltam végett, oda húz a szívem. Azon is csodálkozom/unk, hogy egyáltalán ki tudtunk állni a bajnokságra egy kissé szétesett de létszám tekintetében teljes csapattal. Emellett a több hetes várakozási idő is közrejátszott ebben, tisztában vagyok vele, hogy beletellik némi időbe a karakterek szinttel illetve cuccal való felruházása..., viszont így voltak akik megfelejtkeztek a bajnokságról időközben, itt a jó idő, kert, stb, érthető.
 

Törölt tag 18099

Vendég
Ha valaki classic szerveren játszik, akkor itt egy hasznos script:

https://westdb.info/js/classic.user.js

Többek között a régi chat is benne van.
Ha nem működik a chat, akkor:

-ctrl+f5 lenyomásával (pc)
-a lap lehúzásával és 10-15 mp megtartásával (android)
-weblap adatok törlésével (ios)

javul meg.

Slynak volt egy betervezett server frissítése, viszont nem igazán akar magától működni a chat. Csak így lehet működésre bírni.
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
A létszám illetve ON hiány részünkről onnan ered(t), hogy már a bajnokság kihírdetésének kezdte előtt belefogtak a toborzásba ellenfeleink, így az aktív "top" játékosok többsége "le lett foglalva" még a bejelentőt megelőzően, többek közt én is. A kihírdetést követően csatlakoztam Chris csapatához, V1-es múltam végett, oda húz a szívem. Azon is csodálkozom/unk, hogy egyáltalán ki tudtunk állni a bajnokságra egy kissé szétesett de létszám tekintetében teljes csapattal. Emellett a több hetes várakozási idő is közrejátszott ebben, tisztában vagyok vele, hogy beletellik némi időbe a karakterek szinttel illetve cuccal való felruházása..., viszont így voltak akik megfelejtkeztek a bajnokságról időközben, itt a jó idő, kert, stb, érthető.
Szerintem sokkal jobb lenne ezeket az eseményeket télen megszervezni épp a jó idő meg a sok tennivaló miatt.
 
Fent