Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Kategória: 'Kocsma', témanyitó: VDani, téma nyitása: 6. Máj 2011.

Oldal megosztása

1. VDani

VDani Vendég

Már nem egyszer jártam úgy, hogy írni akartam valamit, csak nem találtam neki megfelelő topikot. A érdekességes topikot én az aktualitások, illetve játékban lévő dolgok tárházának tartom, a dumaláda meg ugye nem játékról történő beszélgetés...

Na, szóval érdekesség a devblogról.

Tervezünk egy nemzetközi befektetést. Ezeken a szervereken a világon bárkivel játszhatsz. Minden játékos beállíthatja majd a saját nyelvét az oldalon. A chaten, fórumokon, stb. persze az angol lesz a beszélt nyelv. Másegyéb különleges jellemző, hogy a nemzetközi egy prémium világ lesz. Ez azt jelenti, hogy néhány aranyrögért játszatsz a világon egy hónapig, vagy két hétig (még nincs döntés), és minden más prémium opció ki lesz kapcsolva. Ezek mellett a világ gyors lesz (gyorsabb munka, alvás, nagyobb sebesség, etc.)

Utoljára egy moderátor szerkesztette: 7. Máj 2011
  2. El Soldado

El Soldado Vendég

Érdekesnek tűnik, szívesen befizetek majd egy körre.

3. SHK

SHK Member

Üzenetek:
    133
    Kapott kedvelések:
    0
    Mennyire gyors kb?
    Tudtok róla infót? :)

Amúgy tényleg jó ötlet ez a topic..

4. Winner.one

Winner.one Vendég

Nos, én nem vettem ki két dolgot a szövegből, amire kíváncsi vagyok:
    -Ha befizetek, akkor egy új karakter kezdődik azon a világon?
    -Ha mondjuk nem fizetek elő a következő körre, megszűnik a hapim?
    -És ha esetleg nem is szünik meg (fentebbeggyel) akkor egy bizonyos idő múlva törlődik véglegesen??
    -Plussz az, hogy mennyiért, mert a horribilisen magas ár nekem nem szimpatikus.

5. Dragonrider

Dragonrider Member

Üzenetek:
    257
    Kapott kedvelések:
    0
    Gondolom, ha nem fizetsz, nem tudsz belépni, egy idő után törölni fog a rendszer, mint a többi szerveren.

A prémiumok alapból járnak, vagy egyáltalán nem lesznek?

6. Szövegértelmezés ;)

7. ketjatekos

ketjatekos Active Member

Üzenetek:
    1.480
    Kapott kedvelések:
    3
    Hátha valaki nagyon vár, s nincs facebookja:

The West
    Update 1.31 is live on Germany 1 now, other worlds will follow soon!

Vagyis:

The West
    Az 1.31-es frissítés a német 1-es szerveren játszható (mostantól), a többi világ követi hamarosan!

Tehát a várakozóknak üzenik, hogy mindjárt itt van...

(remélem nem minősül off-nak...)

8. VDani

VDani Vendég

Abszolúte de nem.

9. KovacsA

KovacsA Vendég

1:31 volt, csak egy felvétel a világon vonalon. A frissítés hozza nagyszerű új funkciók, mint a póker, a ravaszkodó (crafting) rendszer és így tovább. A külföld az alábbi néhány napon belül. »több információ

10. Kitsune

Kitsune Vendég

Mindíg betegre röhögöm magam ezeken a robotfordítókon :laugh:

11. Kyrax

Kyrax Vendég

A ravaszkodóra gondolsz?? Mert azon én is, de rengetegszer van ilyen....
    Amúgy erre a nemzetközi világra kíváncsi lennék, ámbár a prém feltétel nem tetszik, de amúgy jó ötlet :)

12. ketjatekos

ketjatekos Active Member

Üzenetek:
    1.480
    Kapott kedvelések:
    3
    Újabb morzsa, ezúttal dev-blogról

For your information about the updates we started to translate 1.31 for all languages. We will finish the updates on german worlds this week. After that we will update other markets when their translations done.

A ti felvilágosításotokhoz, elkezdtükfordítani az 1.31-et az összes nyelvre. A német szervereken a frissítést befejezzük ezen a héten. Ezek után frissíteni fogjuk a többi világot amikor a fordítás befejeződött. (Szóval hajrá kankalin (gondolom részt vesz a fordításban) s midnenki aki fordít :D)

A másik dolog, azoknak akik nemtudnak angolul lefordítva (nagyjából :D):

After successful release of the patch 1.31 on some german worlds we started to work with 1.32 (of course we also doing bug fixes in 1.31 ). With 1.32 we want to convert as many screens as possible to the new screen layout and window manager, some of them will just converted others will be completely reworked in order of that i have two screenshots for you.

Miután tökéletesen elindítottuk az 1.31-es frissítést néhány német szerveren elkezdtünk dolgozni az 1.32-vel (persze a bugok eltüntetésén is dolgozunk az 1.31-ből). Az 1.32-vel a legtöbb képernyőt (itt a kis ablakokra gondolnak mint a munkák stb.) átalakítjuk az új képernyődizájnra és ?ablakmenedzserre?, néhány csak átváltoztatódik, a többi teljesenújra lesz alakítva a sorrendben van nekem kétképem neked.

Akik meglepit akarnak ne nyissák ki :D
    [SPOIL][​IMG]
    [​IMG][/SPOIL]

13. kankalin

kankalin Vendég

Köszi, igyekszünk. Jelenleg 731 szövegben összesen 8004 szó vár még fordításra, úgyhogy megvan a hétvégi program :D

14. Juffy

Juffy Vendég

Az már nem olyan sok, hajrá csapat! :D Több ezer ember bízik bennetek!:D (tudom, hogy sok szó az, csak bíztatok :) )

15. Kankalin!

Körülbelül mikorra várható a magyar szervereken az 1.31?

16. kankalin

kankalin Vendég

Amint a hátralevő 7482 szó fordításával készen vagyunk.

17. Wintonio

Wintonio Active Member

Üzenetek:
    2.625
    Kapott kedvelések:
    4
    Tehát jövőhéten :D
    Küldj át párat nekem is és akkor hamarabb meglesz :DDD

u.i. Esetleg azt lehet tudni mikor áll vissza a the-west es cím?

Utoljára szerkesztve: 13. Máj 2011
  18. ketjatekos

ketjatekos Active Member

Üzenetek:
    1.480
    Kapott kedvelések:
    3
    Nah 1 és fél óra alatt lefordítottak 600 szót :D

Azaz kb 12 óra munkabefektetés kell.

Ha mondjuk úgy vesszük, hogy nem fognak egész nap dolgozni :p mert emberek... Akkor hétfőn akár már lehetne felrakni... bár ez csak saccolás, főleg, hogy hétvége jön, s egyesek nem szeretik rááldozni az idejüket, de jövő héten 99%-ig biztos vagyok hogy megkapjuk :D

19. kankalin

kankalin Vendég

A címről pedig semmit sem tudunk. Megkérdeztem a rendszergazdákat a múlt héten, ahonnan azt a választ kaptam, hogy "nincs visszaszámláló, ami mutatná, hogy mikorra lesz meg".

20. K.Zsombor

K.Zsombor Vendég

können*: tudni, képesnek lenni
    Markt: piac
    Waren: termékek
    dein Charakter: a te karaktered
    andere spieler: többi játékos
    verkaufen:eladni
    Die Wahl eines Handwerks ist endgültig. :A kézimunka választása végleges

*ich kann,du kannst,er kann,sie kann,es kann,wir können,ihr könnt,Sie können,sie können

Utoljára egy moderátor szerkesztette: 13. Máj 2011