Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser

Vendég
Már nem egyszer jártam úgy, hogy írni akartam valamit, csak nem találtam neki megfelelő topikot. A érdekességes topikot én az aktualitások, illetve játékban lévő dolgok tárházának tartom, a dumaláda meg ugye nem játékról történő beszélgetés...

Na, szóval érdekesség a devblogról.

We are planning to create an international market. On these servers you will be able to play with others around the world. Every player will be able to set up his “home” language for the game. In chat / forums etc. should be english the spoken language. Another special Feature of this international world will be a premium world. That means you have to pay a small amount of nuggets to join this world for a month or 2 weeks (not clearly yet) and all other premium features will be disabled. In addition the world will be defined as a speed world (faster working, walking, sleeping etc.)

Tervezünk egy nemzetközi befektetést. Ezeken a szervereken a világon bárkivel játszhatsz. Minden játékos beállíthatja majd a saját nyelvét az oldalon. A chaten, fórumokon, stb. persze az angol lesz a beszélt nyelv. Másegyéb különleges jellemző, hogy a nemzetközi egy prémium világ lesz. Ez azt jelenti, hogy néhány aranyrögért játszatsz a világon egy hónapig, vagy két hétig (még nincs döntés), és minden más prémium opció ki lesz kapcsolva. Ezek mellett a világ gyors lesz (gyorsabb munka, alvás, nagyobb sebesség, etc.)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nos, én nem vettem ki két dolgot a szövegből, amire kíváncsi vagyok:
-Ha befizetek, akkor egy új karakter kezdődik azon a világon?
-Ha mondjuk nem fizetek elő a következő körre, megszűnik a hapim?
-És ha esetleg nem is szünik meg (fentebbeggyel) akkor egy bizonyos idő múlva törlődik véglegesen??
-Plussz az, hogy mennyiért, mert a horribilisen magas ár nekem nem szimpatikus.
 

DeletedUser7170

Vendég
Gondolom, ha nem fizetsz, nem tudsz belépni, egy idő után törölni fog a rendszer, mint a többi szerveren.

A prémiumok alapból járnak, vagy egyáltalán nem lesznek?
 

DeletedUser

Vendég
Tervezünk egy nemzetközi befektetést. Ezeken a szervereken a világon bárkivel játszhatsz. Minden játékos beállíthatja majd a saját nyelvét az oldalon. A chaten, fórumokon, stb. persze az angol lesz a beszélt nyelv. Másegyéb különleges jellemző, hogy a nemzetközi egy prémium világ lesz. Ez azt jelenti, hogy néhány aranyrögért játszatsz a világon egy hónapig, vagy két hétig (még nincs döntés), és minden más prémium opció ki lesz kapcsolva.
Ezek mellett a világ gyors lesz (gyorsabb munka, alvás, nagyobb sebesség, etc.)

Szövegértelmezés ;)
 

DeletedUser2847

Vendég
Hátha valaki nagyon vár, s nincs facebookja:

The West
Update 1.31 is live on Germany 1 now, other worlds will follow soon!

Vagyis:

The West
Az 1.31-es frissítés a német 1-es szerveren játszható (mostantól), a többi világ követi hamarosan!

Tehát a várakozóknak üzenik, hogy mindjárt itt van...

(remélem nem minősül off-nak...)
 

DeletedUser

Vendég
Hátha valaki nagyon vár, s nincs facebookja:

The West
Update 1.31 is live on Germany 1 now, other worlds will follow soon!

Vagyis:

The West
Az 1.31-es frissítés a német 1-es szerveren játszható (mostantól), a többi világ követi hamarosan!

Tehát a várakozóknak üzenik, hogy mindjárt itt van...

(remélem nem minősül off-nak...)

Abszolúte de nem.
 

DeletedUser

Vendég
1:31 volt, csak egy felvétel a világon vonalon. A frissítés hozza nagyszerű új funkciók, mint a póker, a ravaszkodó (crafting) rendszer és így tovább. A külföld az alábbi néhány napon belül. »több információ
 

DeletedUser

Vendég
A ravaszkodóra gondolsz?? Mert azon én is, de rengetegszer van ilyen....
Amúgy erre a nemzetközi világra kíváncsi lennék, ámbár a prém feltétel nem tetszik, de amúgy jó ötlet :)
 

DeletedUser2847

Vendég
Újabb morzsa, ezúttal dev-blogról

For your information about the updates we started to translate 1.31 for all languages. We will finish the updates on german worlds this week. After that we will update other markets when their translations done.

A ti felvilágosításotokhoz, elkezdtükfordítani az 1.31-et az összes nyelvre. A német szervereken a frissítést befejezzük ezen a héten. Ezek után frissíteni fogjuk a többi világot amikor a fordítás befejeződött. (Szóval hajrá kankalin (gondolom részt vesz a fordításban) s midnenki aki fordít :D)

A másik dolog, azoknak akik nemtudnak angolul lefordítva (nagyjából :D):

After successful release of the patch 1.31 on some german worlds we started to work with 1.32 (of course we also doing bug fixes in 1.31 ). With 1.32 we want to convert as many screens as possible to the new screen layout and window manager, some of them will just converted others will be completely reworked in order of that i have two screenshots for you.

Miután tökéletesen elindítottuk az 1.31-es frissítést néhány német szerveren elkezdtünk dolgozni az 1.32-vel (persze a bugok eltüntetésén is dolgozunk az 1.31-ből). Az 1.32-vel a legtöbb képernyőt (itt a kis ablakokra gondolnak mint a munkák stb.) átalakítjuk az új képernyődizájnra és ?ablakmenedzserre?, néhány csak átváltoztatódik, a többi teljesenújra lesz alakítva a sorrendben van nekem kétképem neked.

Akik meglepit akarnak ne nyissák ki :D
[SPOIL]
Bildschirmfoto-2011-05-12-um-11.01.20.png

Bildschirmfoto-2011-05-12-um-10.53.02.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser9614

Vendég
Amint a hátralevő 7482 szó fordításával készen vagyunk.

Tehát jövőhéten :D
Küldj át párat nekem is és akkor hamarabb meglesz :DDD

u.i. Esetleg azt lehet tudni mikor áll vissza a the-west es cím?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2847

Vendég
Nah 1 és fél óra alatt lefordítottak 600 szót :D

Azaz kb 12 óra munkabefektetés kell.

Ha mondjuk úgy vesszük, hogy nem fognak egész nap dolgozni :P mert emberek... Akkor hétfőn akár már lehetne felrakni... bár ez csak saccolás, főleg, hogy hétvége jön, s egyesek nem szeretik rááldozni az idejüket, de jövő héten 99%-ig biztos vagyok hogy megkapjuk :D
 

DeletedUser

Vendég
Tehát jövőhéten :D
Küldj át párat nekem is és akkor hamarabb meglesz :DDD

u.i. Esetleg azt lehet tudni mikor áll vissza a the-west es cím?

Mit einem Handwerk kannst du nützliche Gegenstände herstellen, die dein Charakter tragen oder benutzen kann. Außerdem kannst du hergestelle Waren an andere Spieler über den Markt verkaufen. Beachte: Die Wahl eines Handwerks ist endgültig.

A címről pedig semmit sem tudunk. Megkérdeztem a rendszergazdákat a múlt héten, ahonnan azt a választ kaptam, hogy "nincs visszaszámláló, ami mutatná, hogy mikorra lesz meg".
 

DeletedUser

Vendég
können*: tudni, képesnek lenni
Markt: piac
Waren: termékek
dein Charakter: a te karaktered
andere spieler: többi játékos
verkaufen:eladni
Die Wahl eines Handwerks ist endgültig. :A kézimunka választása végleges


*ich kann,du kannst,er kann,sie kann,es kann,wir können,ihr könnt,Sie können,sie können
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent