Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Kruikov

Az Admirális
Nem itt kell stréberkedni, főleg nem bántani azokat, akiknek ez kevésbé fekszik!
Iowával meg csak annyi a gond, hogy létezik. Ugyan az mint Georgia, meg Hawai, ezeket mind bezárnám. Aztán lehet költözni Louira meg Mexire.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Nem itt kell stréberkedni, főleg nem bántani azokat, akiknek ez kevésbé fekszik!
Iowával meg csak annyi a gond, hogy létezik. Ugyan az mint Georgia, meg Hawai, ezeket mind bezárnám. Aztán lehet költözni Louira meg Mexire.

Esélytelen, hogy új világokra legyen költözés, azzal felborulna a játékosi ellensúly. Senkinek se esne jól, ha megjelennének a 160-200-as szintű játékosok :)
 

Kanyim

Veteran Member
Most tényleg azon megy a rugózás hogy melyik alsó tagozatos osztályban tanítják ezt ? Akkor mondjuk inkább úgy hogy ezen tudás nélkül buktatni kéne a gyereket, de semmiképpen sem engedni felsőbe. Én amikor láttam hogy hány embernek nem sikerült kihozni a végeredményt hüledeztem.. azt majd ezek biztos átgondolt és jól kiszámolt döntést hoznak amikor pl hitelt vesznek fel. (hisz a kamat számítás biztos könnyebb mint a műveleti sorrend)
 

Titanilla

Veteran Member
Szeretném megkérdezni, mi az oka, hogy a hibás eredményeket is elfogadtátok a X. feladatnál?
Természetesen nem sajnálom senkitől sem a szett darabot, de nem tartom igazságosnak a helyes megfejtést beküldőkkel szemben.
Ha az eredmény hirdetés előtt bejelentitek, hogy módosítjátok a szabályzatot és minden játékos, aki megoldást küldött egy feladathoz, megkapja annak a jutalmát, szerintem rendben lett volna a dolog.
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Szeretném megkérdezni, mi az oka, hogy a hibás eredményeket is elfogadtátok a X. feladatnál?
Természetesen nem sajnálom senkitől sem a szett darabot, de nem tartom igazságosnak a helyes megfejtést beküldőkkel szemben.
Ha az eredmény hirdetés előtt bejelentitek, hogy módosítjátok a szabályzatot és minden játékos, aki megoldást küldött egy feladathoz, megkapja annak a jutalmát, szerintem rendben lett volna a dolog.

Mint ahogy @Bogyó kolléga írta:

A születésnapi játék lényege, az ünneplés és a részvétel jutalmazása, elsődlegesen. Mivel az ünnepi szett kiosztása mennyiségileg nem korlátozott, így megengedhető a nagyvonalúság.

Minden játéknál elnéztünk egy-egy hibát. Mindhárom eredmény csak úgy jöhetett létre, ha az adott játékos rájött, hogy melyik tárgy, milyen értéket takar. Az, hogy utolsó sorban valamelyik matematikai műveleti jelet másnak nézte, vagy éppen a műveleti sorrendbe gabalyodott bele, egy hibának tekinthető.
Mint egy játékostársad írta, valakik számára bizony gondot tudott okozni ez a fajta feladat rajta kívülálló okok miatt. Mi nem szeretnénk senkit sem kizárni az ünneplésből, ráadásul egy egyedi eseményről van szó (15. születésnapot egyszer tartunk).

Szóval elnézésedet kérem, hogy éltünk a szabályzatban foglalt 25. pont alapján lévő jogunkkal.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Cáfolom. Legutóbb Jacksonrról lehetett Kentára.

jó, de az egymást követő világ között akkora különbség nincs, mint a több éve létezőeknél..

--

Csirke.. két kérdésem lenne:

1. "Csapatjutalomnál az aktuális, világ záráskor lévő csapatod által elért eredmény számít, így azok, akik csapatot váltottak, a jobb jutalmat igényelhetik."

Kérdésem az, hogy miért? Így is megkavartátok a dolgokat, miért kellett ezt a pluszt hozzátenni? Félreértés ne essék, nem sajnálom tőlük.

2. "Nevada csapatnál egy extra El Gringo szettdarab került kisorsolásra."

A kérdés ugyanaz, mint a fenti.

--

Utólagosan módosított szabályokkal tarkított esemény volt. Ehhez őszintén nem tudok gratulálni. S nem, nem érdekel, hogy a fél vezetőség végigpárbajozta a végét. Hozzáteszem, h mindezek a harcok után történtek, tehát az eredeti eseményhez ennek már semmi közének nem kellett volna lennie..

--

Köszönöm a Nyuszilányok Csapatnak, hogy idén 11/12-vel lehoztuk az eseményt. Élmény volt Veletek :up:
 
Fent