Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
hmm.. értem, h mire próbálsz célozni, azonban a mondatod jelentéstartalmaa alapján télen van jó idő és sok tennivaló.. csak nekem összefüggéstelen, h akkor miért télen csinálják az eventet? :)
Nyelvtan brr, de ezenkívül is lenne a téli dologgal gond. Akkor télen 2 db spped lenne, ugyanis karácsony körül szokott egy lenni vagy azzal párhuzamosan futna esetleg ahelyett lenne?
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
tél nem csak a karácsonyi időszakból áll.. :) novemberben vagy akár januárban mehetne egy ilyen, ebben igazat adnék.. :)
A halottak napi event bele szokott lógni a novemberbe. November hónap végén pedig ládaszedegetősdi van,ami hógolyó formában ismétlődik januárban, közrefogva a speedet.
Nekem is több időm van a téli hónapokban,de kérdés hogy ez a sok egymásba folyó event nem-e lenne már sok a jóból?
A gyorsan egymásutáni speedek nem-e csökkentenék az amúgy sem acélos érdeklődést?
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
De, valószínűleg :)
Bár bennem akkor felmerül a kérdés, h a fentiek alapján kb bármikorra tehetsz speed eventet, valahova mindig bele fog lógni, nem?
Elég hosszúra sikerült ez a hfbc, őszintén nem tudom van-e olyan időszak mikor ennyi ideig nincs semmi event.

Illetve nyilatkozni sem tudok mikor érnek rá a többiek, lehet ez a sok egyszerre event is csak engem zavar. Olyan időpontot úgysem sikerül találni ami mindenkinek jó. De talán lehetne egy szervernévhez hasonló kérdőív formájában megkérdezni a játékosokat,hogy melyik évszakot preferálják. Ki tudja, még a végén kiderül mindenkinek most volt a legjobb :D
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
Elég hosszúra sikerült ez a hfbc, őszintén nem tudom van-e olyan időszak mikor ennyi ideig nincs semmi event.

Illetve nyilatkozni sem tudok mikor érnek rá a többiek, lehet ez a sok egyszerre event is csak engem zavar. Olyan időpontot úgysem sikerül találni ami mindenkinek jó. De talán lehetne egy szervernévhez hasonló kérdőív formájában megkérdezni a játékosokat,hogy melyik évszakot preferálják. Ki tudja, még a végén kiderül mindenkinek most volt a legjobb :D
Szerintem csak szimplán neki kéne állni fejleszteni a játékot a játékosok visszajelzése alapján és újra értelmet adni a játéknak.
Hiszen látható, hogy a sok csak a napi bónuszért belépő és építő játékost nehéz lesz aktivitásra bírni, amíg ez adja a játék értelmét. Lehet, hogy nem érdekes, de ez a leghasznosabb cselekedet jelenleg. Az erődharc, mpi, eventek, kalandok, stb. teljesen haszontalanok szerintem pláne egy 100 fős népességű világon ahol rajtad kívül még 4 személy játszik akíótívan és nem, hogy egyedül vagy erődharcon (van róla screenshotom is), de a piac is szinte üres és a kocsmába sem ír rég senki...
 

Mr. T.

THE DEVIL
Szerintem csak szimplán neki kéne állni fejleszteni a játékot a játékosok visszajelzése alapján és újra értelmet adni a játéknak.
Hiszen látható, hogy a sok csak a napi bónuszért belépő és építő játékost nehéz lesz aktivitásra bírni, amíg ez adja a játék értelmét. Lehet, hogy nem érdekes, de ez a leghasznosabb cselekedet jelenleg. Az erődharc, mpi, eventek, kalandok, stb. teljesen haszontalanok szerintem pláne egy 100 fős népességű világon ahol rajtad kívül még 4 személy játszik akíótívan és nem, hogy egyedül vagy erődharcon (van róla screenshotom is), de a piac is szinte üres és a kocsmába sem ír rég senki...

üdv a klubban :) számtalan téma, hozzászólás és ötlet született már ez ügyben, de amíg nincs rá megfelelő kapacitás ( akár idő, fejlesztés, pénz, keret, stb ), addig csak várhatjuk, h mikor lesz érdemi fejlesztés.. :) persze, ötletelni kell és az adminok továbbítják.. addig is imára fel.. ;)
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
üdv a klubban :) számtalan téma, hozzászólás és ötlet született már ez ügyben, de amíg nincs rá megfelelő kapacitás ( akár idő, fejlesztés, pénz, keret, stb ), addig csak várhatjuk, h mikor lesz érdemi fejlesztés.. :) persze, ötletelni kell és az adminok továbbítják.. addig is imára fel.. ;)
Kismillió ötletet írtam már le a megfelelő topicba, és azóta sem kaptam érdemi megnyugatót választ rájuk.
Azt sem tudom, hogy egyáltalán továbbították -e őket a fejlesztőknek, ők megkapták, elolvasták -e vagy levélszemét lett?
Ha netán elolvasták volt -e válaszuk és elutasító volt vagy nekiálltak fejleszteni végre? Sok a kérdés a fejemben és nem vagyok már bizakodó egyáltalán. Lassan tényleg "vadnyugat" lesz a játék és üres pusztaság, mert játékos nem lesz egy se. :tumbleweed:
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Mi heti csokorban továbbítjuk a javaslatokat, előszűrés nékül. Rajtunk sose múlt és nem is fog. Viszont be kell látni, hogy némely ötlet finoman szólva: nem kellően kidolgozott. Így az, hogy egy javaslat tovább lett küldve, önmagában nem garancia arra, hogy annak fejlesztése megvalósuljon. Továbbá, mint fentebb említettem, nem szanáljuk a javaslatokat, így elég nagyszámú ötlet érkezik, köztük sok gyenge vagy nem megvalósítható, vagy a játékra nézve ellentétes hatást elérő, így az igazán frappáns vagy reményteli elvész a sok “spam” között.

Ezért javaslom, hogy ennek kiküszöbölése végett, akár tapasztaltabb játékostársak bevonásával, vitassátok meg, hogy érdemes e a javaslat egyáltalán arra, hogy szóba kerüljön a döntéshozók közt.
 
Fent