Kibeszélő TWT Szeptemberi nyereményjáték

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Gondolkodtam rajta, hogy válaszolok egyesével, de mivel a vihar elcsitulni látszik, nem áll szándékomban felszítani azt.

Csupán két dolgot tennék tisztában, amire nem érkezett válasz a Csapattól:

1.) Nincs igazatok

Ezzel, hogy engedtünk a nyomásnak, ismét egy droid kittingatós játékká ment át és semmi köze az újsághoz már, (ugye e miatt kellett újságot szedni…) de ha a közösségnek ez kell… értetek vagyunk :)


2.) Tervben sem volt a játékkal kapcsolatban, hogy a rögöseknek kedvezzünk, egy másik perspektívát igyekeztem bevonni.


Az elhangzottak, Bogyó álláspontja, nem feltétlen tükrözi a Support Csapat álláspontját!

Jó játékot minden résztvevőnek!
 

gameR29

Veterán
Egy észrevétel, ha 0%-on pörgetem a motit, de 1 percen belül 2x is találok terméket 15sec közben, akkor a két jelentés konkrétan egyforma lesz kinézetre, csak id alapján megkülönböztethető. Szóval majd ennek az ellenőrzése is egy vicces dolog lesz. Mert minden esetben mikor valaki egy jelentést véletlen küld el 2x le kell csekkolni, hogy baki-e (esetleg tudatos :D) vagy tényleg így dobta a gép.
Ehh, azt hittem, én leszek az egyetlen akinek ez feltűnik/eszébe jut. :hmf: Francba...
 

gameR29

Veterán
Üdv!

Szívesen részt vennék a játékban, viszont egyetlen egy Gringo szettdarabért nem látom értelmét ennyit melózni. (A Gringo ruhaszett darabok mindössze 25-40%-al adnak csak több szerencsét/fizetséget/találati esélyt/tapasztalatot, mint más könnyen megszerezhető tárgyak (többségük rögért megvásárolható/beszerezhető kiárusítások alkalmával). A balosnak/jobbos(ok)nak pedig nincs sok értelmük/értelme a szett bónusz hiánya végett.) Így van e esetleg lehetőség arra, hogy az adott nyertes Régi avatart igényelhessen/kérhessen Gringo szettdarab helyett?

Előre is köszi a választ!

Üdv: gameR29
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Üdv!

Szívesen részt vennék a játékban, viszont egyetlen egy Gringo szettdarabért nem látom értelmét ennyit melózni. (A Gringo ruhaszett darabok mindössze 25-40%-al adnak csak több szerencsét/fizetséget/találati esélyt/tapasztalatot, mint más könnyen megszerezhető tárgyak (többségük rögért megvásárolható/beszerezhető kiárusítások alkalmával). A balosnak/jobbos(ok)nak pedig nincs sok értelmük/értelme a szett bónusz hiánya végett.) Így van e esetleg lehetőség arra, hogy az adott nyertes Régi avatart igényelhessen/kérhessen Gringo szettdarab helyett?

Előre is köszi a választ!

Üdv: gameR29
Szia! Megmondom őszintén, hogy én nem vagyok híve a jutalmak cseréinek, úgy gondoltam/tuk, hogy egy El Gringo szettdarab a legértékesebb jutalom, melyet ki lehet osztani, illetve ez az amit a legtöbbször kértek tőlünk. Természetesen mindenki más és más preferenciával rendelkezik, így ha úgy gondolod, hogy nem ér annyit a szettdarab, hogy versenybe szállj, akkor ezt megértjük és tiszteletben tartjuk viszont nem lehet helyette mást kérni.

üdv,

egy kérdés.. ahol csak egy játékos jelentkezik, ott nem szükséges a verseny sem? :) ( döme. lépj vissza Dakotán, köszi :D )

játékban is meghirdeted Klar? :)

üdv, T.
Szia! Nagyon remélem, hogy nem lesz ilyen szerver, de ha mégis lenne, akkor azokat megtartjuk magunknak :D (nem). Igen, kiment a játékról szóló bejelentés.
 
Jó az ötlet,csak ezt majd a jövőben szerintem finomítani kell.
Azon elgondolkodtatok,hogy külön kellene kezelni a rögös szetteket használókat a halász szettesektől?
Főleg aki Gringo övvel megy,azt senki se fogja megelőzni.
A halász szettel egyenlőbb feltételek lennének,szorosabb verseny.
Vagy aki rögös szettel termékezik,annak mondjuk 10%-kal többet kellene találnia a többiekhez képest.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Jó az ötlet,csak ezt majd a jövőben szerintem finomítani kell.
Azon elgondolkodtatok,hogy külön kellene kezelni a rögös szetteket használókat a halász szettesektől?
Főleg aki Gringo övvel megy,azt senki se fogja megelőzni.
A halász szettel egyenlőbb feltételek lennének,szorosabb verseny.
Vagy aki rögös szettel termékezik,annak mondjuk 10%-kal többet kellene találnia a többiekhez képest.
Köszönjük a visszajelzésed!

Olyan szempontból korlátoztuk, hogy "a közös jutalom és az eltérő szerverbeállítások miatt azon munkáknál szerzett észak államoki zászlók, melyeket aranyrögköltés által szereztek a játékosok, nem fogadjuk el." Vagyis, aranyrögért vásárolt termék és lezárt munka nem fog beleszámítani a versenybe.

Személy szerint az a legnagyobb problémám, ha mindenkinek ugyanolyan szettje és értéke van, hogy csupán a "szerencse" dönt, kinek dobja sűrűbben a rendszer a terméket. Így van egy minimális előnyük azoknak, akik eddig hangsúlyt fektettek ezen játékelemre.
 

paszyka

Member
Jobban végiggondolva, csak akkor lenne kicsit szélesebb az esélyesek köre, ha valamilyen módon a shop-ból megvásárolhatóak lennének a megfelelő bónuszt adó ruhadarabok. Így csak a top 0,5% esélyes...
 

Proli Pete

Well-Known Member
Kedves Játékosok,

ide várjuk a visszajelzéseiteket a nyereményjátékot illetően. Arra szeretnénk megkérni benneteket, hogy a nevezést a szerver megfelelő topicjába tegyétek meg a fórumon ne pedig itt.

Üdvözlettel,
A The West Csapata
:mexican:
Egy kérdés. Nem egészen világos az elvégezhető munkák száma. A korlátozás az eredményes, azaz zászlós munkákra vonatkozik? Azaz a meghatározott számú jelentést küldhetem el? Vagy ebben a korlátban benne vannak az eredménytelen munkák is? (Akkor beleőrül az ember a számolgatásba. :P )
 

Matuka.

Active Member
Egy kérdés. Nem egészen világos az elvégezhető munkák száma. A korlátozás az eredményes, azaz zászlós munkákra vonatkozik? Azaz a meghatározott számú jelentést küldhetem el? Vagy ebben a korlátban benne vannak az eredménytelen munkák is? (Akkor beleőrül az ember a számolgatásba. :P )
Ha jól értelmeztem, erre tetted fel a kérdésed: https://prnt.sc/rCOiC-P0LLhU
 

Kanyim

Veteran Member
Igen. Ez nem egészen értelmezhető.
1 nap.. abból a 3 féle melóból.. összesen 1314db végezhető... átmazsolázod a megcsinált melókat és ahol kaptál zászlót azokat átállítod nyilvánosra azt átküldöd..

Én azt kérdezném hogy naponta kell küldeni ? Vagy elég a legvégén egyben ? vagy amikor van időm és kedvem jöhet.. ;)
 

Proli Pete

Well-Known Member
1 nap.. abból a 3 féle melóból.. összesen 1314db végezhető... átmazsolázod a megcsinált melókat és ahol kaptál zászlót azokat átállítod nyilvánosra azt átküldöd..

Én azt kérdezném hogy naponta kell küldeni ? Vagy elég a legvégén egyben ? vagy amikor van időm és kedvem jöhet.. ;)
Elég zavaros az egész kiírás. Ha még az összes melót is számolgatni kell közben, akkor ez az egész egy rohadt nagy adminisztrációs foskupac. Játék szinte semmi, csak 5 nap bürokrácia. :P Ki a halál tud úgy rágyógyulni a képernyőre, hogy csak ezt nyomogatja, számolgatja és adminisztrálja?
 
Fent