.XelioX.
A reakció pontszáma
146

Profilbejegyzések Legutóbbi tevékenység Bejegyzések Névjegy

• Kedves @.XelioX. ! :)

Minden rossz szándéktól mentesen szeretnék tőled érdeklődni. Te mit találtál az újságban, amitől számodra oly színvonaltalannak tetszelgett? Én igyekszem legjobb tudásomnak megfelelőképpen írni a rovatokat, de ki dolgozik az hibázhat is esetenként talán te is tudod ezt viszont minden erőmmel azon vagyok, hogy a hibáimból okuljak is.
    • Like
    Reakciók: Shadow Bandit
    Krisztoph Snow
    Krisztoph Snow
    Bár ez utóbbira választ sajnos, még nem kaptam, mitől olyan színvonaltalan. Csak nem azon elemek összességétől, amelyeket ide gépeltél távíró eszközödön? :)
    .XelioX.
    .XelioX.
    Ha egy picit félretennéd azt a fene nagy önérzetedet, akkor talán látnád :).
    Hogy honnan tudom?
    Szeretek foglalkozni a szépirodalommal, már kisgyermekkorom óta. Így van némi rálátásom a dologra, ha valami nem jó, nem szokott érdekelni. Ha viszont már sokadjára az arcomba van tolva? Akkor bizony már szólok.
    .XelioX.
    .XelioX.
    Sajnálom, hogy nem sikerült összerakni az alapján, amit írtam, hogy mi a gond.
    Ha további segítségre van szükséged a megértéshez, melegen ajánlom RandomHero kollégámat, a versek s novellák nagy mesterét. :)
  • Betöltés…
  • Betöltés…
  • Betöltés…