.XelioX. legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

    Úgy érzem le lettem leplezve. Valójában összes support tag én vagyok.:cool:
  2. Kibeszélő El Paso - A legveszélyesebb város - Kibeszélő

    Kedves Gamer! A rendelkezésre álló lehetőségek sajnos "csak" Gringo szettrészekre, különleges itemekre, illetve régi avatarra terjedtek ki. Sajnálom, hogy ez téged nem hozott lázba, viszont ellentétben veled, egészen sok játékos részt vett, és remekül érezte magát az eseményen. Reméljük a...
  3. 2023 Húsvéti locsolóversek

    Zöld erdőbe vótam, Bannoljá' oszt jóvan. Paulo Xelio
  4. Csapatbővülés

    Egyek vagyunk. Mármint egy csapat!!!!
  5. Csapatbővülés

    .RandomHero.
  6. Csapatbővülés

    Na akkor írok pár sort magamról. V1-en kezdtem, kisebb nagyobb szünetekkel játszottam, jelenleg Florida a fő szerverem. Roppant módon kritikus voltam mindig a Support irányába, volt, hogy nem is alaptalanul. Ide vezethető vissza a jelentkezésem oka is, meguntam, hogy csak beszélek róla, meg is...
  7. Új ötlet Büntetések szigorítása

    Párszor nekifutottam annak, hogy mit írjak ide, de valahogy mindig cikornyás lett a vége. Szóval csak annyit kérek, hogy ne legyetek már ennyire álszentek :)
  8. Új ötlet Büntetések szigorítása

    Csinálnék Georgiára 250 karaktert, és magam ellen erődharcolnék, nagy erődben.
  9. Új ötlet Büntetések szigorítása

    És ezeket az accountokat bottal készítetted?
  10. Új ötlet Büntetések szigorítása

    Szerintem ennek a mesének is érdemes lenne megvárni a végét :P
  11. Új ötlet Büntetések szigorítása

    Te inkább lapuljál, mert a te komplexusaid miatt áll a bál.
  12. Új ötlet Büntetések szigorítása

    Nem tudom, sztem vicces h itt megy a vergődés, hogy komolyabb büntiket kéne osztani. Közben meg ha visszaállna a régi rend, ahol nagyon könnyen repültek végleg a karakterek, akkor meg az itteniek fele az enyhítésért verné az asztalt.
  13. Új ötlet Büntetések szigorítása

    Ha jól tudom, te pont az első eset után lettél visszaengedve xd
  14. Én csak arra mutattam rá, egészen finoman, hogy Figu nem bír a hormonjaival.

    Én csak arra mutattam rá, egészen finoman, hogy Figu nem bír a hormonjaival.
Fent