Kibeszélő TWT Szeptemberi nyereményjáték

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Egy kérdés. Nem egészen világos az elvégezhető munkák száma. A korlátozás az eredményes, azaz zászlós munkákra vonatkozik? Azaz a meghatározott számú jelentést küldhetem el? Vagy ebben a korlátban benne vannak az eredménytelen munkák is? (Akkor beleőrül az ember a számolgatásba. :P )
1 nap.. abból a 3 féle melóból.. összesen 1314db végezhető... átmazsolázod a megcsinált melókat és ahol kaptál zászlót azokat átállítod nyilvánosra azt átküldöd..

Én azt kérdezném hogy naponta kell küldeni ? Vagy elég a legvégén egyben ? vagy amikor van időm és kedvem jöhet.. ;)
Kanyim teljesen jól megválaszolta számodra a kérdést.

Engem is érdekelne napi szinten kell-e küldeni vagy hogy
Elküldeni elég, amikor kedvetek és időtök van rá. Ez megtörténhet óránként, naponta vagy (akár) egybe az egész.

Elég zavaros az egész kiírás. Ha még az összes melót is számolgatni kell közben, akkor ez az egész egy rohadt nagy adminisztrációs foskupac. Játék szinte semmi, csak 5 nap bürokrácia. :P Ki a halál tud úgy rágyógyulni a képernyőre, hogy csak ezt nyomogatja, számolgatja és adminisztrálja?
Északi államok zászlót három munkánál lehet találni, viszont kétlem, hogy erőd védelme munkán kívül még végezne valaki mást. A másik kettő azért került belefoglalásra, hogy egy élelmes játékos a kiskaput kihasználva azokat éjjel-nappal végezze el.

Ha rászűrsz a jelentések oldalon a munkákra, akkor egy oldalon tíz darab munka lesz látható, a jobb alsó sarokban lévő lapozgató segítségével könnyen számon tarthatod, hogy mennyit végeztél már el belőle. Az adminisztrációs foskupac másik oldalán ülünk, mi, akiknek még ellenőrizni is kell :D . Alternatívaként a statisztikádban lévő befejezett munkákat is figyelheted.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Ettől függetlenül megtennéd esetleg te is? Mert szerintem csak idézett abból, amiből elolvasás után bennem maradt a kérdés. Miért kell rejtélyeskedni?
Természetesen, csupán így szerettem volna jelezni számodra, hogy Kanyim első mondata teljesen helytálló (és felesleges lenne nekem is válaszolni rá).

Egy nap 1314 darab munka végezhető el összesen, ebbe beletartozik az erőd védelme, vadvízi szállítás és munkavállalás utazó kereskedőként. Ebbe a korlátba egy nap azon munkák is benne vannak, melyek "eredménytelenek", azaz nem találtál zászlót náluk.
 

Proli Pete

Well-Known Member
Természetesen, csupán így szerettem volna jelezni számodra, hogy Kanyim első mondata teljesen helytálló (és felesleges lenne nekem is válaszolni rá).

Egy nap 1314 darab munka végezhető el összesen, ebbe beletartozik az erőd védelme, vadvízi szállítás és munkavállalás utazó kereskedőként. Ebbe a korlátba egy nap azon munkák is benne vannak, melyek "eredménytelenek", azaz nem találtál zászlót náluk.
Újabb kérdés. Az eredménytelen jelentéseket kitörölhetem? Látjátok úgy is? (Ezek szerint számoljátok azokat is mindenkinél, nem csak az elküldött jelentéseket.)
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Újabb kérdés. Az eredménytelen jelentéseket kitörölhetem? Látjátok úgy is? (Ezek szerint számoljátok azokat is mindenkinél, nem csak az elküldött jelentéseket.)
Igen, az eredménytelen jelentéseket bátran kitörölheted. Csak figyelj arra, hogy egy zászlósat ne purgálj ki. (ha mégis így történik, akkor minél hamarabb írj nekünk Supporton).
 

Matuka.

Active Member
@Klar , esetleg ezt a szabály pontot "Azon játékosok, akik átlépik az egy nap alatt elvégezhető munkák számát, azok kizárásra kerülnek a versenyből." nem lehetne átmódosítani arra, hogy "Azon játékosok, akik átlépik az egy nap alatt elvégezhető munkák számát, azon munkák érvénytelenítve lesznek."-re? :D Esetleg valaki elszámolja magát a munkákkal utolsó nap előtt, és csak azért kizárásra kerül, nem feltétlen kedvet ad a játékhoz.
 

Proli Pete

Well-Known Member
@Klar , esetleg ezt a szabály pontot "Azon játékosok, akik átlépik az egy nap alatt elvégezhető munkák számát, azok kizárásra kerülnek a versenyből." nem lehetne átmódosítani arra, hogy "Azon játékosok, akik átlépik az egy nap alatt elvégezhető munkák számát, azon munkák érvénytelenítve lesznek."-re? :D
Jogos. Elég durva lenne, ha ekkora beletolt költséggel 1-2 jelentés elszámolása miatt kibuktatnák az embert.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
@Klar , esetleg ezt a szabály pontot "Azon játékosok, akik átlépik az egy nap alatt elvégezhető munkák számát, azok kizárásra kerülnek a versenyből." nem lehetne átmódosítani arra, hogy "Azon játékosok, akik átlépik az egy nap alatt elvégezhető munkák számát, azon munkák érvénytelenítve lesznek."-re? :D Esetleg valaki elszámolja magát a munkákkal utolsó nap előtt, és csak azért kizására kerül, nem feltétlen kedvet ad a játékhoz.
Ez az eredeti (még újságos) verzióban így volt, viszont sokkal nehezebbé teszi számunkra leellenőrizni, mivel ha valaki egy-két ilyen zászlós jelentést becsempész a többi közé, akkor utólagosan meg kell nézni, hogy mikor járt le az adott napi korlát és van-e olyan jelentés, mely ezen időintervallumon kívül esik.

Kicsit gonosz leszek, 1314 darab jelentés az pontosan 131 oldal és további 4 munka. Nyilván, ha öt nap alatt valaki eggyel-kettővel túllépi, akkor nem fogjuk nullázni az adott előrehaladását, de nyomatékosan kérnék mindenkit, hogy figyeljetek oda rá.
 

Proli Pete

Well-Known Member
végülis már mindenbe IS bele lehet- és kell kötni, nem igaz..? :D
szerintem ingyen is idevághatnák azt a Gringo-t.. a fenének kell küzdeni, meg dolgozni, meg a többi..
Az eredeti ötlet az újság volt. Egy belekötés hatására lett zászló. Ergo a belekötésbe kötöttem bele. Amúgy csúnyán sarkítod és torzítod, amit írtam. A termékről volt benne szó, egy betűnyi könnyítésről nem lehet benne olvasni. A legértelmetlenebb belekötés az, amikor olyanba kötsz bele, ami nincs. :whistle:
 

Mr. T.

THE DEVIL
Az eredeti ötlet az újság volt. Egy belekötés hatására lett zászló. Ergo a belekötésbe kötöttem bele. Amúgy csúnyán sarkítod és torzítod, amit írtam. A termékről volt benne szó, egy betűnyi könnyítésről nem lehet benne olvasni. A legértelmetlenebb belekötés az, amikor olyanba kötsz bele, ami nincs. :whistle:

láttam, h az eredeti ötlet az újság volt ;) a többi meg lényegtelen.. nem kötelező részt venni a versenyen :P

nem is írtam könnyítésről, de sebaj.. én vagyok a gonosz- és rossz, aki csak veled kötözködik :hmf: :njub:
 

botty12 neu

Member
Szerintem jól meg lett reformálva az eredeti elgondoláshoz képest. A többedik nap monoton kattintása után eszembe jutott pozitív kritikák:

Értem én, hogy vadvízivel meg utazó kerivel így lehet játszani, de az erőd védelme túl egyszerű, alig sebez, nem igényel munkapontot. Élettőltés nélkül lehozza bárki. Tényleg karikás szemmel kitartó kattintás kell csak, semmi taktika meg figyelem (persze a megfelelő ruha mellett). Mindemellett esetleg aki néha motit felboostolja semmit nem kap, szerencse nulla észak államok zászló felhasználhatatlan.

Amennyiben lesz még ilyen (bármelyik másik országban is akár) szerintem mókásabb lenne ez Vonatrablással. Meg merem kockáztatni, hogy jobban motiválná a játékosokat is, legalábbis engem speciel igen. Mellette szól: Azért kell munkapont, SEBEZ!, 1:1 ugyanaz a találati zsákra mint észak államok zászlóra, az egy zsák pénz értékes legalább, 8000 körül lehet még termékesben is találni az én pontozásommal, tp-t és pénzt is dob.
 
Fent