Rekordok kibeszélő

Ghost of Red James

Well-Known Member
Kedves Játékosok!

A témát szerkesztő kolléga csapatból történő távozásával én veszem át a rekordok rögzítését.
Egyelőre egy dolog kivételével minden marad változatlan: ebben a témában hozzászólásként bekülditek a rekordként rögzíteni kívánt eredményt, majd ellenőrzés után fel fog kerülni a Dicsőségek Csarnokába .

Amiben változtatni fogunk az a következő:
nem lehet jelentkezni rekordra olyan karakterrel, amely 2019. augusztus 21. után büntetve lett multizás vagy pushing miatt. Ez vonatkozik az eddig rögzített rekordokra is, tehát minden olyan eredmény eltávolításra fog kerülni a következő hetekben, amelyeket elérő játékos fentebbi okokból büntetve volt.

Köszönjük a megértéseteket, és továbbra is sok sikert kívánunk mindenkinek! :)
 

gameR29

Veterán
Üdv!

Legmagasabb elért szint fejleszthető tárgyaknál (2000-5000$ vételárú):

2. hely: gameR29, V1, Jose Chavez y Baca sombrerója (4400$) - 4. szint

Legmagasabb elért szint fejleszthető tárgyaknál (10000$ feletti vételárú):

2. hely: gameR29, V1, Pontos egylövetű karabély (31600$) - 5. szint


gameR29
(ui: bizonyítani milyen úton-módon lehet/tudom?)
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Elnézésed kérem, amiért szabadságon voltam, és nem tudtam ezzel foglalkozni.

Szerda délutánig a frissítés meg fog történni, illetve a már említett szűrés is eszközölve lesz.

Etheryon nem nagyon csalt a legjobb tudomásom szerint.
Viszont ahogy látom sikerült kinyesni őt, és beírni magadat az első helyre. :)
 

gameR29

Veterán
Elnézésed kérem, amiért szabadságon voltam, és nem tudtam ezzel foglalkozni.

Szerda délutánig a frissítés meg fog történni, illetve a már említett szűrés is eszközölve lesz.
Hogyha jól látom, sikerült ismételten kihagyni/figyelmen kívül hagyni a nem rég beküldött rekordjaimat a lista frissítés alkalmával. :hmf:
 

gameR29

Veterán
Most látom, sikerült engem is leszedni a listáról... :hmf: Legjobb tudomásom szerint nemhogy kizárásban nem részesültem, mégcsak pontot sem kaptam soha, az eddig, westen eltöltött közel 4 évem alatt, good job!!! ;););)

(ui.: abban az esetben, hogyha tévedek, és folytattam az elmúlt 3 évben, vagy azelőtt, szabályellenes tevékenységet, kérlek benneteket, vegyétek fel velem a kapcsolatot a support rendszeren keresztül, köszi)
 

Ghost of Red James

Well-Known Member
A rekordokkal kapcsolatos változásról a Csapat közösen hozta meg a döntést, nem egyedül döntöttem.

A szabálysértések miatt kiszabott büntetések rögzítésre kerülnek a Support rendszeren belül, amelyeket minden, a listán lévő játékos esetében egyesével ellenőriztünk. Aki ennek ellenére jogtalannak véli a listáról való törlését, keressen fel minket Support ticket formájában, ott adhatunk további információt.
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
A rekordokkal kapcsolatos változásról a Csapat közösen hozta meg a döntést, nem egyedül döntöttem.

A szabálysértések miatt kiszabott büntetések rögzítésre kerülnek a Support rendszeren belül, amelyeket minden, a listán lévő játékos esetében egyesével ellenőriztünk. Aki ennek ellenére jogtalannak véli a listáról való törlését, keressen fel minket Support ticket formájában, ott adhatunk további információt.

Ez alapján két lehetőség van:

a. Hanyag munkát végeztetek
b. Nem mondasz igazat :)
 
Fent