Rekordok kibeszélő

vyvaaa

If I was you, I’d wanna be me too
örülök, h valakinek csak ennyi problémája van :) ( természetesen szarkazmus.. )

s az is örömteli, h tiszteletben tartja, h a másik oldalon ülőnek nincs semmi gondja / se élete.. és számára csak a játék a legfontosabb.. ( ez is az.. )
Nem a nemteljesítéssel van a baj, hanem az ígérgetéssel, ami fél éve tart lassan. Van, hogy újra erőre kap, lendületet vesz a dolog, aztán megint semmi. (nem szarkazmus, halál komoly)
 

pesmartin

Well-Known Member
örülök, h valakinek csak ennyi problémája van :) ( természetesen szarkazmus.. )

s az is örömteli, h tiszteletben tartja, h a másik oldalon ülőnek nincs semmi gondja / se élete.. és számára csak a játék a legfontosabb.. ( ez is az.. )

Igazad van,ha vállalom ezt a munkát akkor utána nyugodtan elfeledhetem :)
Végülis van több ezzel foglalkozó ember is,de 2-3hete nem sikerül frissíteni. :)

De örülök,hogy neked is ennyi problémád van h elsején itt olvasgass és reagálj :)
 

Mr. T.

THE DEVIL
De örülök,hogy neked is ennyi problémád van h elsején itt olvasgass és reagálj :)

éjjel 22:36-kor épp erre tévedtem.. :P elsejei gondolatot pedig már másodikán fogalmaztam meg.. :P

Én szívesen elvállalom csak akkor kérek admin jogokat, meg azt hogy senki ne nézze meg majd a logot hogy honnan van 5s gringom

tuggyuk, h csalsz!!444!4!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette: 21. Júl 2022
1500 dolgom van a való életben + 1500 El Doradon kormányzóként, de szívesen elvállalom a fórum moderátori pozíciót is, hátha gyorsabban tudjuk frissíteni ezt a listát.
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Utoljára egy moderátor szerkesztette: 21. Júl 2022
1500 dolgom van a való életben + 1500 El Doradon kormányzóként, de szívesen elvállalom a fórum moderátori pozíciót is, hátha gyorsabban tudjuk frissíteni ezt a listát.
Jelenleg nem a fórum moderátor miatt nincs frissítve a lista. Remélhetőleg hamarosan kidolgozásra kerül az új rendszer.
 
Fent