Rekordok kibeszélő

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Nem az ittenivel kapcsolatos javaslat, de lehetne egy nemzetközi rekord lista is pl. angol forumon, ahova az osszes nemzet rekordereit kuldenek be az adminok a helyi lista alapjan, pl olyan 2 hetente. Szerintem erdekes lehetne az itteni rekordereknek is hogy most az összes játékos kozott mennyire vannak elokelo helyen az elert rekorddal
 

Kanyim

Veteran Member
Sziasztok!
Kétszer írtam be a rekordjaimat a Rekordok bejelentőbe, Mind a kétszer eltűnt. Lehet tudni, hogy ki tünteti el és miért?
Lehet hogy elkerülte a figyelmedet, de megszületett egy olyan kikötés hogy aki játékbéli előnyszerzés miatt ki lett zárva annak az eredményei nem kerülhetnek a rekordok közé. (ilyen lehet pl multik, illegális script, stb..) Hiszen aki így szerez pénzt és ebből a többlet pénzből vesz olyan felszerelést amivel sikerül a rekordot elérnie nem igazán tekinthető dicsőséges eredménynek............
 

Kruikov

Az Admirális
Lehet hogy elkerülte a figyelmedet, de megszületett egy olyan kikötés hogy aki játékbéli előnyszerzés miatt ki lett zárva annak az eredményei nem kerülhetnek a rekordok közé. (ilyen lehet pl multik, illegális script, stb..) Hiszen aki így szerez pénzt és ebből a többlet pénzből vesz olyan felszerelést amivel sikerül a rekordot elérnie nem igazán tekinthető dicsőséges eredménynek............
Érthető. Bár a lopós is ott van, szóval lehet annyira mégsem.
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Ilyen rekordos bejelentős dolog működik még?

Igen, hamarosan ellenőrzésre kerül a rekorod és ezzel együtt bejegyzésre is.
Azt se értem olyan rekordok mit keresnek ott a listán amelyeknek a beküldése nem is látható.
Elfogadjuk a beküldést Postman Perryn keresztül is, főként azon játékosoktól akik nem rendelkeznek fórum fiókkal, vagy egyébb okból ott írnak, de ott lassabb a feldolgozási idő.
 
Igen, hamarosan ellenőrzésre kerül a rekorod és ezzel együtt bejegyzésre is.

Elfogadjuk a beküldést Postman Perryn keresztül is, főként azon játékosoktól akik nem rendelkeznek fórum fiókkal, vagy egyébb okból ott írnak, de ott lassabb a feldolgozási idő.
Tudtam en hogy ez a postman gyerek nyakig ul a korrupcioban. Csapjon le ra a magyarok istene!
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Összesen 8 válasz van a bejelentőben, a rekordból meg jóval több van fent, miért nem veszi valaki a fáradtságot arra, hogy a fórumon jelentse be a rekordot ha már elérte?
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Összesen 8 válasz van a bejelentőben, a rekordból meg jóval több van fent, miért nem veszi valaki a fáradtságot arra, hogy a fórumon jelentse be a rekordot ha már elérte?
Tegyél fel konkrét kérdést és adok konkrét választ, mert ahány “itt nem jelzett” rekord annyi ok. Sőt olyan is van, ami itt lett jelezve csak az a bejelentő topic már archiválva lett.

Ha küldök perrynek 8 szamjegyu osszeget olyan rekorddal ami kamu lenne beírna annyiert? Mas ugyse lassa hogy igaz e vagy nem

Próbáljuk ki ;) Egyébként látja más is, a profilokon rendre fellelhető a bizonyíték. Amennyiben kétséged van a hitelességet illetően, support rendszerben tehetsz bejelentést.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Tegyél fel konkrét kérdést és adok konkrét választ, mert ahány “itt nem jelzett” rekord annyi ok. Sőt olyan is van, ami itt lett jelezve csak az a bejelentő topic már archiválva lett.



Próbáljuk ki ;) Egyébként látja más is, a profilokon rendre fellelhető a bizonyíték. Amennyiben kétséged van a hitelességet illetően, support rendszerben tehetsz bejelentést.
Nekem amúgy mindegy, úgysincs sok jelentősége a rekordoknak :D
 
Fent